dr n. med.

Magdalena Łopuszyńska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Poproś o kalendarz wizyt

INFORMACJE O BELLI i jej Właścicielce Magdalena Łopuszyńska - dr n .med. dermatolog , certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Właścicielka Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

INFORMACJE O BELLI i jej Właścicielce
Magdalena Łopuszyńska - dr n .med. dermatolog , certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.
Właścicielka Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie przy ul. Pięknej20.
Gabinet szczyci się 18 letnią tradycją . Zajmuje się leczeniem i pielęgnacją skóry twarzy ciała ,włosów i paznokci ,a także ustalaniem przyczyn tych schorzeń z uwzględnieniem aspektów medycznych..
Gabinet doktor Łopuszynskiej należy do nielicznych i jednych z pierwszych gabinetów w Polsce, gdzie stawia się szczególnie duży nacisk na ścisłą współpracę lekarza dermatologa z kosmetyczką .Dzięki wspólnej 18-letniej współpracy opracowaliśmy wiele autorskich programów skojarzonego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego ,które przynoszą zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń np . trądzików młodzieńczych czy w postępowaniu anti -aging.
Jest to jeden z nielicznych gabinetów gdzie opiekę medyczną i codzienny nadzór w gabinecie zapewnia właścicielka dr n. med . dermatolog Magdalena Łopuszyńska ,która jest jednocześnie dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej a więc może bezpośrednio pracować a także kontrolować prace personelu zarówno kosmetycznego jak i lekarskiego.
W gabinecie pracuje również chirurg plastyk i lekarz medycyny estetycznej .Gabinet współpracuje również z wybitnymi specjalistami do których są kierowani pacjenci w zależnośći od potrzeby.
Magdalena Łopuszyńska ukończyła Akademie Medyczną w Warszawie w 1985r .
Staż i specjalizację I i II stopnia z dermatologii oraz tytuł doktora nauk medycznych uzyskała pracując w Klinice Dermatologii CSK MSW w Warszawie.
Ukonczyła równiez Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie działającą przy Polskim Towarzystwie Lekarskim uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.
Jest autorką wielu prac publikowanych w czasopismach specjalistycznych
Uczestniczyła w wielu kongresach, sympozjach w kraju i zagranica, wzbogacając swoją wiedzę i uzyskując wiele dyplomów i certyfikatów.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  jestem pacjentką P. Doktor od wielu lat. Dziś zadzwoniłam do gabinetu Bella z prośbą o możliwość rozmowy tel w sprawie mojej córki- poparzyła się olejem- twarz,szyja. Pani Doktor oddzwoniła i udzieliła porady. WIELKIE PODZIĘKOWANIA

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Magdę i cały gabinet Bella! U Pani Magdy pozbyłam się upartego trądziku, którego nie mogłam zwalczyć przez lata! A byłam już grubo po 30-tce. P. Magda przepisała mi leki doustnie, do tego preparaty do smarowania na skórę i specjalne oczyszczanie w gabinecie. Zaufałam i wszystko grzecznie stosowałam i trądzik znikł!!! A potem dzięki regularnym wizytom u Pani Agnieszki, która jest SUPER KOSMETYCZKĄ!! wygładziłam skórę tak, że nigdy lepiej nie wyglądałam! Mikrodermoabrazja u Pani Agnieszki w Belli to jest zupełnie inna jakość niż gdzie indziej. Próbowałam, wykupiłam sobie zabiegi na gruponie w dwóch innych miejscach - 50 zł, tanio, tylko że efekt zaledwie odświeżenia skóry. W gabinecie Bella nie jest tanio ale zabiegi są warte każdej złotówki, efekty są SUPER!!

 • bardzo dobry

  Również polecam! Uczęszczam do tego salonu od ponad roku na różne zabiegi i bardzo odpowiada mi klimat tam panujący i wysoka jakość obsługi. Dr Łopuszyńska właścicielka gabinetu nie dość ze jest super profesjonalistką jest szalenie miłą ,kulturalną i uczciwą osobą. Gdyby więcej było takich osób świat byłby piękniejszym.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam.Pani Doktor to osoba niezwykle rzetelna i kompetentna w swej pracy a poza tym bardzo fajny człowiek.Materiały używane w jej gabinecie są najwyższej jakości,nie ma mowy o oszczędnościach i jakimkolwiek kombinowaniu kosztem pacjenta.Upiększałam się w kilku innych gabinetach kosmetycznych więc mam porównanie.Pozdrawiam Panią Doktor serdecznie i do zobaczenia.

 • bardzo dobry

  Witam, robiłam w tym salonie makijaż permanentny jakieś 8 miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalnie ,dokładnie jestem przeszczęśliwa.

 • bardzo dobry

  Dziewczyny polecam wam laser VECTUS PALOMAR do usuwania owłosienia. Niebolesny skuteczny super. Ja robiłam w gabinecie Bella przy ulicy pięknej 20. Super profesjonalizm. Pani doktor świetnie się spisała!

 • bardzo dobry

  Doktor Łopuszyńska to najcudowniejszy lekarz na świecie!!! nikt nie ma lepszego podejścia do pacjenta, ona leczy i skórę i duszę, pozdrawiam!!!

 • bardzo dobry

  Pani dr Magda jest profesjonalistką w dziedzinie, której leczy. Jest świetnych fachowcem dermatologiem. Mam bardzo oporny trądzik od kilku lat a mój wiek to 33 lata. Dermatolodzy rozkładali ręce a dzięki leczeniu Pani dr Łopuszyńskiej udaje mi się złagodzić remisje. Korzystam z szeregu zabiegów w gabinecie. Niestety są to kosztowne zabiegi ale dzięki nim poprawia się mój stan skóry i samopoczucie. Szczerze mogę polecić Panią Doktor z czystym sumieniem, uważam że jest to kobieta od cudów. Kosmetyczki są rewelacyjne i przemiłe. Pomocne zawsze i w każdej gorszej sytuacji na twarzy.

 • bardzo dobry

  Zapomniałam o sobie, dopiero doktor Łopuszyńska pokazała mi , że ja też powinnam być piękna mimo upływu lat. Rozpisała mi cały plan pielęgnacji skóry w domu i gabinecie. Od kilku miesięcy czuję się i wyglądam lepiej niż przez ostatnich kilka lat. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Profesjonalna obsługa, która zajmuje się klientem indywidualnie. Nie trzeba długo czekać na obsługę jest ona bardzo miła daje wiele rad po zabiegach. Duża satysfakcja po każdym zabiegu. Odwiedziłam salon już parę razy i na pewno zrobię to znowu.