lek.

Magdalena Drozdowska- Kosiak

Psychiatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Uważam,że Pani Doktor wykonuje swoją prace z dużym zaangażowaniem,ma dużą wiedzę,doświadczenie kliniczne,zależy jej na pacjentach. Leki przepisuje z konieczności,a nie z automatu. Słucha i stara się zrozumieć. Jest przy tym wszystkim bardzo taktowna i miła. Polecam!!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo sympatyczna i kompetentna. Bardzo mi pomogła. Polecam tego lekarza w 100 procentach. Wie co robi, zna się na rzeczy, nie "naciąga" pacjentów. Do tego zawsze jest do dyspozycji pod telefonem. W razie problemów służy pomocą , dobrą radą i zwykłym wsparciem. Leki dobiera trafnie i zawsze wytłumaczy co i jak. Jeszcze raz polecam!

 • bardzo słaby

  Psychiatra z łaski Bożej, ludziom na zmartwienie.Niedostępna, wyniosła, nie słucha pacjenta a tylko Jego rodziny, najlepiej bogatej


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Jeżeli chcesz zrobić USG jamy brzusznej u dziecka to tylko u dr Kosiaka. Jest nieomylny!!!

 • bardzo dobry

  Bdb Lekarz. Nie traktuje ludzi jak zwykłych pacjentów i kolejne przypadki do wyleczenia, ale podchodzi do nich jak do ludzi, którzy przychodzą po pomoc. Jeżeli uważa, że trzeba innej pomocy czy konsultacji to mówi o tym, a nie udaje najmądrzejszego. Zna dobrych innych specjalistów, poradnie i szpitale, które w razie potrzeby może polecić. Jeżeli tego potrzeba to państwowo potrafi poświęcić swój czas w większej ilości niż tylko określone 10 czy 15 minut. Życzliwa, uśmiechnięta.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Barbara Czekaj - psychiatra, Katarzyna Sołowiów - psychiatra, Rafał Babraj - psychiatra, Ewa Magdalena Zajączkiewicz-Ryś - psychiatra, Andrzej Piotr Maj-Majewski - psychiatra, Grzegorz Marek Giemza - psychiatra, Joanna Agdan-Tylikowska - psychiatra, Urszula Świtalska-Urszula - psychiatra, Magdalena Alicja Nowak - psychiatra, Natalia Pasierb - psychiatra, Agnieszka Maria Meier-Suszka - psychiatra, Agata Wędrychowicz - psychiatra, Elżbieta Krystyna Ruman - psychiatra, Anna Rusek - psychiatra, Elżbieta Niziołek - psychiatra, Witold Siudek - psychiatra, Magdalena Jarząb - psychiatra, Urszula Oliwia Świtalska - psychiatra, Joanna Długosz - psychiatra, Marek Szafrański - psychiatra