Maciej Śniegocki, neurochirurg Bydgoszcz

Maciej Śniegocki

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

13
 • 6 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz . Operował moją Żonę . Jestem temu człowiekowi bardzo wdzięczny. Byliśmy u różnych lekarzy i w końcu trafiliśmy w dobre ręce. Dziękuje panie Doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pod wrażeniem Pana jako człowieka i lekarza. Dzięki Panu uwierzyłem, że mój kręgosłup będzie jeszcze sprawny.Serdecznie dziękuję

  zgłoś nadużycie
 • 1 sierpnia 2012

  Ocena: Dobry

  Jestem bardzo widzieczny za super przeprowadzona operacje oponiaka.Wspanialy czlowiek ,wspanialy specjalista .Dziekuje Panie Doktorze

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 25 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Z czystym sumieniem polecam leczenie u Pana Docenta.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej wizyty,jak i rozmowy.Mogłam wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości i otrzymać odpowiedzi na każde pytanie.Po raz pierwszy zostałam w gabinecie lekarskim ( w ramach NFZ ) potraktowana jak człowiek a nie kolejny przypadek.Byłam w szoku,bo wcześniejsze wizyty trwały około 7 minut,a o badaniu nawet nie warto wspominać.Przeprowadzony osobiście przez Pana Macieja Śniegockiego zabieg operacyjny przywrócił mi chęć do życia. Doktor jest osobą ,o wysokiej kulturze osobistej,cierpliwy i dokładny w badaniu chorego.Jest ciągły kontakt telefoniczny ,co bardzo pomaga w dalszym leczeniu.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Profesor nie obiecuje gruszek na wierzbie. Nie raz ciężko jest pogodzic się z tym, że ból kręgosłupa nie minie od razu, bo każdy podświadomie liczy na cud, ale jeśli faktycznie i dokładnie wypełnia się jego wskazówki, to w perspektywie 2, 3 miesięcy ten cud przychodzi! Tak przynajmniej było w moim przypadku i pomimo, że inni lekarze od razu chcieli wziąć mnie pod nóż, dzięki Jego radom udało się tego uniknąć. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i nigdy nie zapomnę, co ten wyśmienity fachowiec dla mnie uczynił.

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczę się u Pana doktora od paru lat Bardzo dobry i miły fachowiec.Polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem.

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Gdyby nie Doc.Śniegocki dziś byłabym na wózku.-to chyba wystarczający powód.Jest naprawdę wspaniałym i znakomitym neurochirurgiem.

  zgłoś nadużycie
 • 4 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Przyłączam się do pozytywnych postów na temat Pana doktora, który kilka miesięcy temu przywrócił mi zdrowie. Jestem po operacji sporej przepukliny kręgosłupa, którą przeprowadził wręcz perfekcyjnie. W kontakcie bardzo sympatyczny i ostoja spokoju. Naprawdę polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2011

  Ocena: Dobry

  Bardzo życzliwy człowiek. Osoba która ze stoickim spokojem potrafi wyjaśnić to o co pytam. Potrafi optymistycznie nastawić pacjenta. Polecam wszystkim niedowiarkom. Ten lekarz to oaza spokoju i prawdziwy profesjonalista.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo solidnie wykonuje swoją pracę, jest ciepły, życzliwy i cierpliwy. A ponad to ostatnio nie wziął ode mnie pieniążków za wizytę, bo z tych nerwów zapomniałam portfela i z uśmiechem na twarzy powiedział "Nic się nie stało, to najwyżej kiedyś przy okazji".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja