Informacje o lekarzu

Zabiegi

 • mikrodiscektomia, blokady stawowe, wertebroplastyka, stabilizacje przeznasadowe, korekcje długie osi kręgosłupa, osteotomie

Choroby

 • Dyskopatia szyjna, piersiowa i lędźwiowa, spondyloza szyjna, lędźwiowa, nowotwory OUN i kręgosłupa, operacje tętniaków naczyń mózgowych, złamania pourazowe i patologiczne wszystkich odcinków kręgosłupa, zespoły bólowe kręgosłupa.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia
 • 19 kwietnia 2013

  Ocena: Dobry

  kompetentny profesjonalny , a przede wszystkim normalny człowiek . Po pierwszej wizycie u pana doktora Macieja Prywińskiego jestem w końcu pełna nadziei na poprawę mojego stanu zdrowia .

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły, kompetentny, profesjonalista. Trochę się bałem zabiegu ,groził mi wózek , ale powiedział mi doktor że blendę chodził, uwierzyłem mu i chodzę. Jestem piąty miesiąc po operacji i jest coraz lepiej. podoba mi się to że opiekuje się pacjentem po operacji i odpowiada na każdy telefon jeśli ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości. Dziękuję Panie Doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 25 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jesteś wspaniały Macieju Prywiński uratowałeś moją koleżankę Gienię Polęberską ,która miała operację kręgosłupa lędzwiowego 8 października w Gryficach teraz śmga jak autobus i czuje się wspaniale . Kochany doktorku ,pozwoliłeś jej na zapalenie papierosa za co jestem Ci wdzięczna ,Wanda Kmieć .

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się, z opinią pacjentek .To miły i kompetentny lekarz mimo młodego wieku ,specjalista najwyższej klasy .Zaufałam Mu i jestem już po zabiegu na kręgosłupie szyjnym .

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam na pierwszej wizycie u Pana Doktora i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. To bardzo miły, sympatyczny i uprzejmy człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, odpowiedział wyczerpująco na każde pytanie co pomogło mi podjąć dezyzję o zabiegu na kręgosłupie szyjnym. Teraz czekam na zabieg, który wykona Pan Doktor i zobaczymy co dalej................... Małgorzta I.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę

Lokalizacja

Zdjęcia