Maciej Nyżnyk

36 opinii

kardiolog, internista

Warszawa, Alpejska 42

Kontakt

Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Alpejska 42 , 04-628 Warszawa

Zakład Opiekuńczy

Żegańska 46A , 04-736 Warszawa

Przychodnia KARDIOSYSTEM

Alpejska 4A , 04-628 Warszawa

Opinie pacjentów

36
 • 33
 • 3
 • 0
 • 44 lata przeżyłem.... i nigdy wcześniej nie trafiłem na tak wspaniałego człowieka i specjalistę. Pan Maciej posiada wszystkie cechy idealnego lekarza: umie słuchać i świetnie wnioskować[ co oznacza nie mniej ni więcej niż postawienie właściwej diagnozy złożonej na podstawie kilkunastu faktów]. Doskonały kontakt , super precyzyjnie stawiane pytania a potem bardzo dokładne tłumaczenie działania organizmu i wyjaśnienie źródeł bólów sercowych. A przy tym pokora, spokój i bardzo dobry kontakt. POLECAM wszystkim !!!!

  matwiej

  Ocena bardzo dobry

  12 gru 2014 10:43:09

 • Wspanialy lekarz. Dociekliwy fachowiec. Leczy moja Mame. Zmienil jej ustawione od lat leki przez lekarza rodzinnego. Mama czuje sie teraz duzo lepiej. Gdodny zaufania i polecenia.

  Ewa K.

  Ocena bardzo dobry

  21 lis 2011 11:16:13

 • super lekarz,świetny diagnosta ,profesjonalista w każdym calu ,żeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan doktor

  Maria J.

  Ocena bardzo dobry

  10 lut 2011 18:22:01

 • Jestem po pierwszej wizycie u Dr. Nyżnyka i jestem pod wrażeniem jego fachowości. Doktor zadawał mi wiele pytań na temat moich dolegliwości i różnych zdarzeń z przeszłości, które mogły mieć wpływ na to jak się teraz czuję. Widać, że nie stawia diagnozy pochopnie ale zbiera jak najwięcej danych by sie upewnić co dolega pacjentowi. Wizyta trwała ponad godzinę i mam wrażenie, że nic nie zostało pominięte. Jestem na początku leczenia ale czuję, że jestem we właściwych rękach...

  Plastus

  Ocena neutralny

  2 gru 2010 19:55:01

 • rozsądny, analitycznie podchodzi do pacjenta, leczy!!! ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  Gość

  Ocena dobry

  10 lip 2010 09:29:35

 • a gdzie przyjmuje Doktor prywatnie, prosze podajcie adres! a z jakim kosztem nalezy sie liczyc za wizyte? dziekuje NUKLEOMED NZOZ jest to w międzylesiu. ``` Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny. ```

  Gość

  Ocena neutralny

  26 maj 2010 21:49:58

 • Kilka miesięcy temu pojawiło się u mnie nadciśnienie. To jest - na pewno pojawiało się już wcześniej, ale kilka miesięcy temu definitywnie je u mnie stwierdzono. Poszukując lekarza, po kilku nieudanych próbach u innych lekarzy, trafiłem na doktora Nyżnyka. Zaufałem wtedy wystawionym tutaj pozytywnym opiniom. I nie zawiodłem się. Moja pierwsza wizyta trwała 1,5 godziny. Doktor Nyżnyk przeprowadził ze mną tak szczegółowy wywiad, że musiałem w niektórych momentach mocno uruchomić pamięć, aby sięgnąć do przeszłości, do zdarzeń, które mogły być objawami zbliżającej się choroby nadciśnienia. Na pierwszej wizycie miałem już kilka gotowych badań (echo, EKG, holter ciśnieniowy, RTG klatki piersiowej itd.). Doktor Nyżnyk nie chciał tych wyników oglądać do momentu, kiedy nie zakończył szczegółowego wywiadu ze mną. Jak sam stwierdził, nie chciał się sugerować wynikami, aby mieć własną ocenę mojego stanu. Po tym wywiadzie i weryfikacji badań, doktor bardzo szczegółowo opisał mi, co - jego zdaniem - dzieje się z moim organizmem i co należy zrobić, abym mógł normalnie funkcjonować. Jednym słowem pełna, opisowa diagnoza. Od tego czasu konsultowałem się z doktorem Nyżnykiem jeszcze dwa razy. Zawsze rzeczowo i zawsze sympatycznie. Zawsze uzyskiwałem pełną informację o tym, z czym się mogą wiązać takie czy inne cechy mojego EKG czy innych badań. Po każdej wizycie wiem nieco więcej o swoim organizmie i działaniu mojego serca. Poza tym leki, jakie zostały dla mnie dobrane całkowicie ustabilizowały pracę mojego serca i pozwalają mi normalnie funkcjonować. Życzę wszystkim, aby spotkali lekarzy, którzy podchodzą do pacjentów w tak profesjonalny, rzeczowy i jednocześnie życzliwy sposób jak doktor Nyżnyk. Może dotychczas nie leczyłem się zbyt dużo (na szczęście poza nadciśnieniem zdrowie dopisuje), ale tym niemniej jednak nigdy nie spotkałem tak dobrego i kompetentnego lekarza.

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  21 maj 2010 21:26:01

 • Miałem kiedyś przyjemność trafić na izbie przyjęć w Aninie na Dr.Nyżnyka i widać było od razu że trafiłem w dobre ręce czując się od razu bezpiecznie, pomijając to ,że wywiązał się ze swoich obowiązków wzorowo to liczy się też odpowiednie podejście do pacjenta .

  val

  Ocena dobry

  14 lut 2010 22:06:23

 • Jestem szczęśliwa, że było mi dane spotkać tak wspaniałego lekarza i człowieka jakim jest dr Maciej Nyżnyk. Jego podejście do pacjenta jest wyjątkowe, rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Oprócz tego, że jest on profesjonalistą w swoim zawodzie, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma rownież dar wspierania chorych ludzi w ciężkich chwilach ich życia. Bardzo dziękuję Doktorze za uśmiech, życzliwość, cierpliwość i zaangażowanie. Pacjentka z Anina :)

  Gość.........

  Ocena bardzo dobry

  24 lis 2009 10:49:53

 • Zdecydowanie zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat dr Nyżnyka. Jest najbardziej kompetentnym lekarzem na jakiego trafiłam do tej pory. Jest dokładny i rzeczowy, bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego problemu jaki pojawia się u pacjenta w trakcie leczenia. Zawsze odpowiada rzeczowo na każde zadane pytanie. Do tego jest bardzo miłym i pogodnym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. To co zrobiło na mnie ogromne wrażenie to ilość czasu, który poświęcił mi Pan doktor. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić go każdemu.

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  20 lis 2009 14:41:33


Pobieranie danych

Tomasz Rywik

2 opinii

kardiolog, internista

Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

Umów wizytę

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK