Maciej Nyżnyk, kardiolog Warszawa
KardiologInternista dr n. med.

Maciej Nyżnyk

Poproś o włączenie kalendarza
35

Adresy

 • 21 listopada 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Wspanialy lekarz. Dociekliwy fachowiec. Leczy moja Mame. Zmienil jej ustawione od lat leki przez lekarza rodzinnego. Mama czuje sie teraz duzo lepiej. Gdodny zaufania i polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  super lekarz,świetny diagnosta ,profesjonalista w każdym calu ,żeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan doktor

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2010

  Ocena: dobry

  Jestem po pierwszej wizycie u Dr. Nyżnyka i jestem pod wrażeniem jego fachowości. Doktor zadawał mi wiele pytań na temat moich dolegliwości i różnych zdarzeń z przeszłości, które mogły mieć wpływ na to jak się teraz czuję. Widać, że nie stawia diagnozy pochopnie ale zbiera jak najwięcej danych by sie upewnić co dolega pacjentowi. Wizyta trwała ponad godzinę i mam wrażenie, że nic nie zostało pominięte. Jestem na początku leczenia ale czuję, że jestem we właściwych rękach...

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 10 lipca 2010

  Ocena: dobry

  rozsądny, analitycznie podchodzi do pacjenta, leczy!!! ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 26 maja 2010

  Ocena: neutralny

  a gdzie przyjmuje Doktor prywatnie, prosze podajcie adres! a z jakim kosztem nalezy sie liczyc za wizyte? dziekuje NUKLEOMED NZOZ jest to w międzylesiu. ``` Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Kilka miesięcy temu pojawiło się u mnie nadciśnienie. To jest - na pewno pojawiało się już wcześniej, ale kilka miesięcy temu definitywnie je u mnie stwierdzono. Poszukując lekarza, po kilku nieudanych próbach u innych lekarzy, trafiłem na doktora Nyżnyka. Zaufałem wtedy wystawionym tutaj pozytywnym opiniom. I nie zawiodłem się. Moja pierwsza wizyta trwała 1,5 godziny. Doktor Nyżnyk przeprowadził ze mną tak szczegółowy wywiad, że musiałem w niektórych momentach mocno uruchomić pamięć, aby sięgnąć do przeszłości, do zdarzeń, które mogły być objawami zbliżającej się choroby nadciśnienia. Na pierwszej wizycie miałem już kilka gotowych badań (echo, EKG, holter ciśnieniowy, RTG klatki piersiowej itd.). Doktor Nyżnyk nie chciał tych wyników oglądać do momentu, kiedy nie zakończył szczegółowego wywiadu ze mną. Jak sam stwierdził, nie chciał się sugerować wynikami, aby mieć własną ocenę mojego stanu. Po tym wywiadzie i weryfikacji badań, doktor bardzo szczegółowo opisał mi, co - jego zdaniem - dzieje się z moim organizmem i co należy zrobić, abym mógł normalnie funkcjonować. Jednym słowem pełna, opisowa diagnoza. Od tego czasu konsultowałem się z doktorem Nyżnykiem jeszcze dwa razy. Zawsze rzeczowo i zawsze sympatycznie. Zawsze uzyskiwałem pełną informację o tym, z czym się mogą wiązać takie czy inne cechy mojego EKG czy innych badań. Po każdej wizycie wiem nieco więcej o swoim organizmie i działaniu mojego serca. Poza tym leki, jakie zostały dla mnie dobrane całkowicie ustabilizowały pracę mojego serca i pozwalają mi normalnie funkcjonować. Życzę wszystkim, aby spotkali lekarzy, którzy podchodzą do pacjentów w tak profesjonalny, rzeczowy i jednocześnie życzliwy sposób jak doktor Nyżnyk. Może dotychczas nie leczyłem się zbyt dużo (na szczęście poza nadciśnieniem zdrowie dopisuje), ale tym niemniej jednak nigdy nie spotkałem tak dobrego i kompetentnego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2010

  Ocena: dobry

  Miałem kiedyś przyjemność trafić na izbie przyjęć w Aninie na Dr.Nyżnyka i widać było od razu że trafiłem w dobre ręce czując się od razu bezpiecznie, pomijając to ,że wywiązał się ze swoich obowiązków wzorowo to liczy się też odpowiednie podejście do pacjenta .

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem szczęśliwa, że było mi dane spotkać tak wspaniałego lekarza i człowieka jakim jest dr Maciej Nyżnyk. Jego podejście do pacjenta jest wyjątkowe, rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Oprócz tego, że jest on profesjonalistą w swoim zawodzie, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma rownież dar wspierania chorych ludzi w ciężkich chwilach ich życia. Bardzo dziękuję Doktorze za uśmiech, życzliwość, cierpliwość i zaangażowanie. Pacjentka z Anina :)

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Zdecydowanie zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat dr Nyżnyka. Jest najbardziej kompetentnym lekarzem na jakiego trafiłam do tej pory. Jest dokładny i rzeczowy, bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego problemu jaki pojawia się u pacjenta w trakcie leczenia. Zawsze odpowiada rzeczowo na każde zadane pytanie. Do tego jest bardzo miłym i pogodnym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. To co zrobiło na mnie ogromne wrażenie to ilość czasu, który poświęcił mi Pan doktor. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić go każdemu.

  zgłoś nadużycie
 • 16 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek. Ma dar pomagania. Mnie postawił na nogi. Dużo zdrowia Panie Doktorze!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online