lek.

Maciej Majos

Neurolog, Fizjoterapeuta, Terapeuta

Poproś o włączenie kalendarza

W praktyce wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie pracy od 2003 r. na Oddziale Neurologii z pododdziałami Udarowym i Rehabilitacji Neurologicznej bialskiego szpitala - jestem w trakcie specjalizacji... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

W praktyce wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie pracy od 2003 r. na Oddziale Neurologii
z pododdziałami Udarowym i Rehabilitacji Neurologicznej bialskiego szpitala
- jestem w trakcie specjalizacji (po 5 roku),
a także od 2002r. sprawdzoną i skuteczną w leczeniu schorzeń kręgosłupa metodę dr Palucha.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Byłem pacjentem Pana Doktora Majosa na Oddziale Neurologicznym WSz w Białej Podlaskiej,był moim prowadzącym lekarzem.Zabłysnął mi swoim podejściem fachowym do pacjenta,w trakcie wstępnego badania natychmiast rozpoznał wadę kręgó szyjnych czym mnie zaskoczył(natychmiast skierował na prześwietlenie kręgów szyjnych),bardzo skupiony na swej pracy jednocześnie nie podejmował zbytecznych ruchów skupiając się na istocie leczenia i aplikując badania które wiele moich schorzeń ujawniły a inne wykluczyły.Nadał mi w dalszym trybie leczenia kierunki które mogę kontynuować pod kierunkiem lekarza rodzinnego.Jego analiza mojej tomografii komputerowej jest konkretna i treściwa co mi szczegółowo wyjaśnił.Prawdziwy lekarz z powołania,bez innych określeń górnolotnych.Młody ale już fachowiec wysokiej klasy ze wspaniałym podejściem do pacjenta.W ręku dr.Majosa czułem się bezpiecznie wiedząc że moje dolegliwości będą miały trafnie postawioną diagnozę.Tadeusz G.

 • bardzo dobry

  Jestem przekonany o skuteczności Macieja Majosa w leczeniu chorób kręgosłupa. Dzięki lek. Majosowi chodzę i mam czucie w nogach, a przed zabiegami miałem porażone nogi.

 • bardzo dobry

  Bardzo dziękuję za zainteresowanie, opiekę medyczną i szeroką diagnostykę. Jestem bardzo zadowolona i spokojna. Janina Żaluk

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana dr Majosa od sześciu klat. Korzystam z terapii manualnej. W miesiącu listopadzie trafiłam na Oddział Neurologii w Białej Podlaskiej. Pan Doktor zajął się mną w sposób, który budzi moje uznanie. Dziękuję Serdecznie za okazaną pomoc, życzliwość, uprzejmość. Antonina S.

 • bardzo dobry

  Minął rok mojej „przygody” z metodą doktora Palucha. Po 9 miesiącach bezskutecznej walki z dolegliwościami, które doskonale znają pacjenci „dotknięci rwą kulszową” szczęśliwym zbiegiem zdarzeń, trafiłam do doktora Macieja Majosa z Białej Podlaskiej. Dziś, po czterech kuracjach, zachowując samodyscyplinę, którą narzuca metoda, a na temat, której w sposób rzeczowy, jasny i zrozumiały edukuje Pan Doktor jestem szczęśliwa, że mogę z pewnymi tylko ograniczeniami żyć jako zdrowa osoba. Chcę podziękować i wyrazić szacunek dla Pana Doktora, który będąc młodym człowiekiem wykazuje się ogromną wiedzą, fachowością i troską o swoich pacjentów. Kiedy zwróciłam się o dodatkową konsultację, przyjął mnie poza godzinami „sesji" i poświęcił czas na wyjaśnienie moich wątpliwości związanych z niepokojącymi mnie objawami. Czuję się bezpiecznie i cieszę się, że jestem pod opieką doktora Majosa, którego gorąco polecam wszystkim cierpiącym na schorzenia kręgosłupa. Jolanta M.

 • bardzo dobry

  Życzliwość i kompetencja – tak najkrócej mogę opisać doktora Macieja Majosa. Zaskoczył mnie młody wygląd Pana doktora, ale już po chwili rozmowy czułam, że trafiłam w „dobre ręce”. Pan doktor ma bardzo szeroką wiedzę oraz dar przekazywania jej w sposób przystępny i obrazowy. W czasie pierwszej wizyty przekonałam się o tym, gdy omawiał mój problem zdrowotny i jego przyczyny . O metodzie leczenia informował w sposób wyczerpujący, szczery i obligujący do współpracy tj. przestrzegania reżimu zaleceń. Lekarz z prawdziwego powołania, serdeczny, pomocny, traktujący pacjenta indywidualnie i z troską. Zabiegi manualne nie należą do przyjemnych, ale wykonywane fachowo, w przyjaznej atmosferze i często z humorem sprawiały, że z gabinetu wychodziłam pozytywnie nastawiona i z szerokim uśmiechem na twarzy. Jestem po trzech turach zabiegów i widzę efekty terapii. Polecam wszystkim osobom z dolegliwościami kręgosłupa tę metodę i Pana doktora Majosa. (Joanna Przychodzka)

 • bardzo dobry

  "Pan doktor był moim lekarzem prowadzącym podczas mojego tygodniowego pobytu w szpitalu. Jest osobą bardzo rzeczową i kompetentną. W kontakcie z nim bardzo podobało mi się zwłaszcza to, że zawsze miał czas, żeby wysłuchać mnie jako pacjentkę, szczegółowo tłumaczył też w jakim celu przeprowadzane jest dane badanie, jaki będzie kolejny krok w leczeniu. Między innymi dzięki takiemu podejściu miałam realne odczucie, że jestem traktowana nie jak przedmiot leczenia, ale jak podmiot tego procesu. Dzięki wytrwałości Pana doktora w dążeniu do odnalezienia przyczyny mojej choroby, zostałam skierowana na liczne konsultacje na innych oddziałach szpitalnych, miałam także możliwość skorzystania z badań (np. rezonansem magnetycznym), na które poza szpitalem musiałabym zapewne bardzo długo czekać. Szczerze polecam!"

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana doktora od trzech miesięcy i po drugiej sesji leczenia kręgosłupa za pomocą terapii manualnej wykonywanej przez pana doktora. Miałam duże problemy z kręgosłupem, bóle, szpital- wtedy trafiłam do doktora . W czasie pierwszej wizyty otrzymałam bardzo dużo informacji na temat mojego schorzenia, wskazówki jak postępować żeby sobie nie szkodzić a wszystko kulturalnie i profesjonalnie i bardzo wyczerpująco. Nie chcę nawet myśleć co by było gdybym do niego nie trafiła. Mogę normalnie funkcjonować. Ufam mu bo mi pomógł.Dziękuję Panie doktorze. Elżbieta Markowska

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Leczę się od 2005 roku u doktora i widzę efekty. Polecam wszystkim cierpiącym

 • bardzo dobry

  Nie ma co się rozpisywać. Po prostu świetny specjalista. Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Krzysztof Waldemar Wałecki - neurolog, Agnieszka Wiedeńczyk - neurolog, Teresa Małgorzata Umińska-Bytys - neurolog, Romuald Stanisław Surówka - neurolog, Bogusława Elżbieta Kraj - neurolog, Mirosława Barbara Sosińska - neurolog, Marek Stanisław Gałecki - neurolog, Bożena Rozmysł - neurolog, Beata Elżbieta Dmochowska - neurolog, Anatol Kierdaszuk - neurolog