Ortopeda lek.

Maciej Laskowski

87

Adresy

 • 26 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Sympatyczny, ale do tego bardzo konkretny lekarz. Slucha ze zrozumieniem i potrafi dokładnie i starannie wytłumaczyć pacjentowi wszelkie zagadnienia.

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Życzliwe podejście do pacjenta oraz wykazanie się ogromną chęcią udzielenia mi pomocy. Nie zawiodłam się dr Laskowskim. Polecam wszystkim tym, którzy cenią profesjonalnych lekarzy z dobrym humorem :)

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  trafnie zdiagnozował problem, pomimo, że wcześniej lekarz nie potrafil postawić diagnozy. Na razie w trakcie leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2014

  Ocena: Słaby

  Doktor jest mocno humorzasty. Podczas wizyty nie do końca miałam pewność, czy poważnie traktuje problem z którym do niego przyszłam.

  zgłoś nadużycie
 • 30 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To moja kolejna seria wizyt u dr Macieja Laskowskiego, tym razem po bardzo poważnym wypadku rowerowym. Podtrzymuję moją poprzednią opinię, iż jest to świetny lekarz, doświadczony, kompetentny, uczynny, chętny do pomocy, organizujący na cito różne dodatkowe badania, itd. Byłoby wspaniale gdyby cała polska medycyna była oparta na lekarzach takich jak dr Laskowski.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczę się u dr Macieja Laskowskiego od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z jakości jego usług, w tym dbałości o pacjenta i otwartości na jego problemy, a także szybkości organizowania potrzebnych badań. Będę nadal leczyć się u niego bo to doskonały ortopeda. Szczerze polecam go wszystkim osobom z problemami ortopedycznymi.

  zgłoś nadużycie
 • 12 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr. Laskowski bezbłednie rozpoznał u mnie złamanie w trzech miejscach wyrostków kolczystych kręgosłupa, czego nie dopatrzył się dyżurny ortopeda w SOR, który odesłał mnie w tym stanie do domu. Dopiero wizyta dr. Laskowskiego pozwoliła na dalsze prawidłowe leczenie.

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką dr.M.Laskowskiego i jestem b.bardzo zadowolona - z rozpoznania diagnozy ,leczenia , rehabilitacji i słuchania starszych ludzi -ich narzekan na zdrowie.Wspaniały człowiek .Dziękuję serdecznie doktorze.Oby takich ludzi było więcej. Pacjentka D.W

  zgłoś nadużycie
 • 2 lipca 2013

  Ocena: Dobry

  Byłem 2 razy u dr Laskowskiego. Miałem diagnozę z pogotowia - uszkodzenie więzadła ACL. Pan dr przy 1 wizycie stwierdził, że więzadło jest zerwane dał skierowanie na rezonans. Druga wizyta po rezonansie - okazało się że miał rację więzadło jest faktycznie zerwane - dał skierowanie na operację, bez problemu L4 i receptę na opaskę na kolano ułatwiającą chodzenie. Trochę dziwne podejście do pacjenta, ale diagnoza była trafna.

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  NIE polecam . . Wybrałam się do dr. Laskowskiego z urazem kolana, po wizytach u 4 innych ortopedów, z których żaden mi zbyt wiele nie powiedział. Oczywiście pozytywne opinie etc. I już od początku się zawiodłam. Dlaczego? Podejście do pacjenta zależy od humorów wyżej wymienionego Pana Laskowskiego (przy pierwszej wizycie nie dał zwolnienia na zajęcia wf-u , przy drugiej, mając dobry humor dał bez problemu.), badania ograniczyły się do zrobienia przeze mnie dwóch przysiadów.. Diagnoza? Zerwane więzadła krzyżowe (chyba każdemu z moich znajomych, którzy po tym czasie u niego byli taką wystawiał). Zrezygnowana wybrałam się do lekarza w okolice Warszawy, gdzie zamiast zerwanych więzadeł krzyżowych okazało się, że mam genetycznie przesunięte rzepki o ok 1 cm. Dziękuję panu Laskowskiemu za zmarnowany czas ..

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja