lek.

Maciej Kuczyński

Chirurg plastyczny

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Miałam robioną u tego pana plastykę powiek dolnych. Niestety muszę wystawić bardzo negatywną opinię, ponieważ zabieg zwyczajnie nie udał się. Już po 2óch tygodniach na nowo zobaczyłam worki pod oczami, lecz doktor twierdził, że to jeszcze opuchlizna po zabiegu. Po 4ech miesiącach na wizycie kontrolnej gdy wyglądałam identycznie jak przed zabiegiem stwierdził, że jestem po prostu zafiksowana na tym punkcie a on widzi poprawę. Pokładałam naprawdę wielkie nadzieje w tym zabiegu, ale niestety pieniądze wyrzucone w błoto. Doktor zaproponował dodatkowy zabieg (oczywiście pełnopłatny), jednak nie zdecyduję się, bo mam wrażenie, że on nie ma pojęcia czy w ogóle jest w stanie poradzić sobie z moim problemem. Nie mogę odmówić klinice i doktorowi profesjonalizmu w podejściu do klienta. Nie jest on może zbyt wylewny ale jednak nie zauważyłam zarzucanej mu gburowatości. Tak czy inaczej w operacjach tego typu najbardziej liczy się efekt końcowy. Sama robiłam sobie zdjęcia przed i po i jestem w stanie stwierdzić, że nie nastąpiła nawet najmniejsza poprawa. Żałuję, że zdecydowałam się na tego lekarza, ponieważ ceny są całkowicie nieadekwatne do rezultatu. Nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Doktor Maciej Kuczyński ,jest bardzo profesjonalny, skuteczny i co tu dużo mówić jestem bardzo zadowolona z operacji rekonstrukcji nosa po wypadku , którą przeszłam w listopadzie 2012r ,W klinice po operacji byłam dwie doby, personel medyczny bardzo troskliwie zajmował się mną, wprawdzie pan doktor nie odwiedził mnie po operacji ,ale przyszedł jego ojciec i bardzo mile rozmawiał ze mną na tematy medyczne i nie tylko . Opieka po operacjna też dobra a na moje pytania w sprawie nosa i zaleceń po operacji wyczerpująca odpowiedz . Polecam Pan Maciej Kuczyński jest dobrym lekarzem.

 • bardzo słaby

  Ponieważ moja opinia została usunięta napiszę ją jeszcze raz. Dodam jeszcze że lekarz jest wyjątkowo arogancki i pozbawiony wszelkiej empatii. Miałem robioną korekcje blizny. Chirurg usuną bliznę i zrobiła się 2 razy większa (pomijając to że jest czerwona i została drabinka po szwach). Czyli sumując jest 2 razy gorzej po leczeniu u tego pana !!!!!. Nie otrzymałem żadnych wytycznych o przewidywanym leczeniu ani kart informacyjnych przy opuszczeniu kliniki o jakimkolwiek leczeniu sterydami maściami laserami czy ekspanderami nawet nie wspominając.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Witam , Ja operację miałam 28 pażdziernika czyli 2 tygodnie temu , operowane miałam piersi a mianowicie redukcję oraz lifting piersi. Z operacji oraz z wszelkich wizyt jestem BARDZO ZADOWOLONA , Opieka przed jak i pooperacyjna bez zarzutu ,anestezjolog przed operacją przyszedł porozmawiac rozwiał moje wątpliwości,po operacji również mnie odwiedził, nie rozumiem jak można pisac o Panu Doktorze Kuczyńskim, że jest niemiły jak jest dokładnie odwrotnie! Jestem po dwóch wizytach kontrolnych i efekty uwierzcie mi są po prostu fantastyczne!!! Piersi już wyglądają super i dobrze się goją . Uważam ,że jeżeli ma się zdrowe podejście do tego typu zabiegu to naprawdę nie ma się czego obawiac. Dodam że ze mną tego dnia były operowane dwie dziewczyny również z powodu piersi i obie też były bardzo zadowolone! Na pochwałę należy wspomniec o fenomenalnej Pani Marzenie ,która zawsze służyła radą o każdej porze przy telefonie. Z całego serca polecam Doktora Kuczyńskiego, który odmienił moje życie na lepsze i sprawił że czuję się superkobieco!

 • bardzo dobry

  Mój nos był wielokrotnie połamany na wskutek trenowania różnych sportów walki, nie mówiąc już o przegrodzie która była połamana w dwie strony i oddychanie przez nos było niemożliwe. Pan dr Maciej Kuczyński uczynił z nim można powiedzieć rzeczy niemożliwej. Jestem już 3 lata po zabiegu i wszystko jest idealnie. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Opisał mi i rozrysował cały plan zabiegu, co zrobi i jak to będzie przebiegać, oraz wytłumaczył dokładnie i szczegółowo co będzie się dziać po zabiegu z moją twarzą. Naprawdę polecam, ponieważ jest profesjonalistą. Grzegorz Wychowaniec.

 • bardzo słaby

  Niestety wpisuję się do grona osób rozczarowanych. Byłam u tego lekarza 4 lata temu. Lekarz ten w kontakcie ze mną, jako pacjentką, był szorstki i arogancki, zupełnie jakby brakowało mu emapatii, niezbędnej w tym zawodzie. Jeśli ktoś zdecyduje się na operację u tego lekarza to również uważam, ze warto zawsze mieć bliską osobę przy sobie, ja niestety byłam sama, nie dośc, ze doprowadził mnie do łez to na koniec rozmowy powiedział, że jestem niezrównoważona, jakby zapomniał, że jego pacjęci to przede wszystkim ludzie, którzy mają problem z samoakceptacją. Jeśli ktoś mysli, że idąc na wizytę do tego lekarza spotka milego ciepłego pana chirurga z programu tv to się rozczaruje... Nie polecam


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Odradzam wszystkim dr Kuczyńskiego.Zrobił korekcję uszu mojemu synowi.Efekt jest opłakany.Jedno ucho jest zniekształcone/po konsultacji z dobrym chirurgiem plastykiem dowiedziałam się ,ze za dużo wyciął małżowiny/Dr Kuczyński określił to jako powikłanie pooperacyjne..Jest bardzo niesympatyczny jeśli ktoś wskazuje mu jego błędy.Mogę udostępnić zdjęcie 'dzieła' dr Kuczyńskiego.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Witam. Jakiś czas temu miałam korekcje małrzowiny usznej u pana Dr. Kuczyńskiego. Niestety nie jestem zadowolona z zabiegu ponieważ efekt jest minimalny, praktycznie nie widoczny. Jestem bardzo zawiedziona i nie wiem co mam dalej robić. Po zabiegu przez kilka dni uszy przylegały do głowy, ale do dwóch miesiecy wszystko sie zmieniło. Opuchlizna zaszła razem z całym efektem. Nie polecam dr.Kuczyńskiego jeśli chodzi o plastyke uszu, bo jest to strata nie tylko czasu, ale i pieniedzy, które poświeciłam po to żeby przez chwile mieć nadzieje, że spełnią sie moje oczekiwania.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Byłam u dr Macieja Kuczyńskiego na plastyce nosa w 2009r. Jestem bardzo zadowolona z wyników operacji. Nos wygląda naturalnie i ładnie komponuje się z twarzą i sylwetką. Wizyty z doktorem profesjonalne - jest rzeczową i kompetentną osobą. Polecam bo można mu zaufać, a to najważniejsze.

 • bardzo dobry

  Serdecznie dziękuję pełen profesjonalizm, miałam usuwane znamię z szyi prawdziwe dzieło plastyczne. Po prostu fach w rekach lekarza. Podejście lekarza do pacjenta na bardzo wysokim poziomie jest przykładem wspaniałego człowieka i lekarza. Zabieg miałam bezpłatny w szpitalu jestem bardzo zadowolona. Dziękuję serdecznie

Zobacz podobnych specjalistów: Jerzy Jankau - chirurg plastyczny