lek.

Maciej Kamiński

Ortopeda

Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalistą w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo Ortopedycznym NZOZ w... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Artroskopia barku
Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego i/lub tylnego kolana
Rekonstrukcja stożka rotatorów barku
Endoprotezoplastyka stawu biodrowego/kolanowego stawu
USG narządu ruchu (stawów mięśni ścięgien)
Konsultacja / badanie lekarskie
Artroskopia kolana
Artroskopia stawu skokowego
Szycie łąkotek kolan
Oparacja cieśni nadgarstka
Zespolenie złamań kości
Operacja paluchów koślawych
Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalistą w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo Ortopedycznym NZOZ w Puszczykowie pod kierownictwem prof. Tadeusza Trzaski, doskonalenie umiejętności praktyczne na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu w Śremie oraz w SP ZOZ Szpital w Kościanie.
W swojej praktyce zawodowej w leczeniu operacyjnym preferuję wykorzystanie technik małoinwazyjnych oraz endoskopowych, co pozwala na zdecydowane skrócenie okresu rekonwalescencji pacjenta.
Członek Polskiego Towarzystawa Ortopedycznego oraz ESSKA ( Europejskie Towarzystwo Traumatologi Sportowej, Chirurgi Kolana i Artroskopi )

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • zespół cieśni nadgarstka
 • Niestabilność stawu kolanowego / barku / stawu skokowego
 • Uszkodzenia więzadeł kolan
 • Uszkodzenia ścięgien barku
 • Uszkodzenia chrząstki kolana
 • Urazy więzadeł stawu skokowego
 • Choroba zwyrodnieniowa kolan i stawów biodrowych
 • Złamania kości
więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Mój problem nie był skomplikowany. Pan Kamiński był jednak kompetentny i pomocny, poświęcił czas, aby wytłumaczyć. Zalecił ćwiczenia rehabilitacyjne w domu, do których wysłał link przez e-mail (takie proste, a pierwszy raz się spotkałam z tym, aby lekarz coś elektronicznie wysyłał). Wskazał też do jakiego innego lekarza powinnam się udać (problem z krążeniem).

 • bardzo dobry

  Mimo niemal dwugodzinnego opóźnienia i czekania na prywatną wizytę, uważam, że Pan Maciej Kamiński jest dobrym specjalistą. Wizyta była rzeczowa i konkretna, a co najważniejsze - zdiagnozowano problem i zaproponowano konkretne działania, by go rozwiązać. Na miejscu wykonane zostało usg kolana, koszt wizyty z usg wyniósł 200 zł. Zdecydowałam się na zaproponowane przez lekarza leczenie, czy okaże się skuteczne? zobaczymy za miesiąc.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyty, pan Kamiński jest bardzo rzeczowym i profesjonalnym lekarzem. W gabinecie zrobiono mi USG stopy w cenie wizyty (130 zł), wytłumaczono wszystko bardzo dokładnie, dostałam zalecenia oraz rady jak obchodzić się z moim urazem. Polecam :)

 • dobry

  Bardzo sprawnie, wizyta na czas, bardzo dobra komunikacja i pierwsze wrażenie Temat omówiony szczegółowo, bardzo obrazowo. Za 3 miesiące powiem jakie efekty ;)

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz a zarazem człowiek, z sercem podchodzi do każdego pacjenta. Konkretnie i rzeczowo odpowiada na zadane pytania. Można o nim pisać w samych pozytywach. Panie doktorze tak dalej bo nie wielu jest takich jak pan :)

 • dobry

  Pierwszy kontakt z Panem doktorem bardzo pozytywny. Wykonał na miejscu dodatkowe badania, profesjonalnie objaśnił problem. Wyjaśnił na czym będzie polegało dalsze leczenie, zaproponował wspomagające rozwiązania. Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem! Doskonały fachowiec, potrafi wszystko wytłumaczyć więc doskonale wiedziałem na czym polega mój problem, choć trudno mi było wierzyć gdyż to mój 4 ortopeda z kolei. Tym razem trafiłem na właściwego. Moje utrudzone kolano wróciło do pełnej sprawności, dzięki przeprowadzonej przez Pana Doktora operacji. Panie Doktorze! Dziękuję za poświęcony czas i serce.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. W dodatku prawdziwy profesjonalista, zrobił wszystkie potrzebne badania postawił diagnozę i zoperował. W najbliższym sezonie wracam na narty bo z kolanem wszystko super. Serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację więzadła krzyżowego przedniego !

 • dobry

  Doskonały specjalista! Bardzo dokładny i konkretny a przy tym niesamowicie sympatyczny. Odpowie na każde pytanie.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę