lek.

Maciej Kamiński

Ortopeda

Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalistą w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo Ortopedycznym NZOZ w... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Artroskopia barku
Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego i/lub tylnego kolana
Rekonstrukcja stożka rotatorów barku
Endoprotezoplastyka stawu biodrowego/kolanowego stawu
USG narządu ruchu (stawów mięśni ścięgien)
Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego
Artroskopia kolana
Artroskopia stawu skokowego
Szycie łąkotek kolan
Oparacja cieśni nadgarstka
Zespolenie złamań kości
Operacja paluchów koślawych
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalistą w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo Ortopedycznym NZOZ w Puszczykowie pod kierownictwem prof. Tadeusza Trzaski, doskonalenie umiejętności praktyczne na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu w Śremie oraz w SP ZOZ Szpital w Kościanie.
W swojej praktyce zawodowej w leczeniu operacyjnym preferuję wykorzystanie technik małoinwazyjnych oraz endoskopowych, co pozwala na zdecydowane skrócenie okresu rekonwalescencji pacjenta.
Członek Polskiego Towarzystawa Ortopedycznego oraz ESSKA ( Europejskie Towarzystwo Traumatologi Sportowej, Chirurgi Kolana i Artroskopi )

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem ! Bardzo konkretny lekarz, wszedzie mnie zbywano i musiałam nie wiadomo ile czekac na operacje kolana( rekonstrukcje ACL) ale kiedy trafilam do tego lekarza on powiedzial ze postara sie znalesc dla mnie termin w szpitalu i sie skonktaktuje za ok tydzień. No i jak powiedział tak zrobił zadzwonili do mnie ze szpitala i operacje mialam 7 lipca operował mnie sam doktor M.Kamiński. Teraz jestem juz po operacji za tydzien kontrola a potem rehabilitacja. Nie ma takich słów które opiszą moją wdzięczność... dzięki temu profesjonaliście moje życie juz niedlugo wroci do normalności. Bardzo dziękuję panu :) Pacjentka Magda ;)

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo konkretny i sympatyczny , postawił diagnozę po krótkiej rozmowie i badaniu . Wyjaśnił spokojnie i dokładnie na czym polega problem i omówił sposoby leczenia . Jestem bardzo zadowolona z wizyty i w 100% polecę tego lekarza innym pacjentom .

 • bardzo dobry

  Mój problem nie był skomplikowany. Pan Kamiński był jednak kompetentny i pomocny, poświęcił czas, aby wytłumaczyć. Zalecił ćwiczenia rehabilitacyjne w domu, do których wysłał link przez e-mail (takie proste, a pierwszy raz się spotkałam z tym, aby lekarz coś elektronicznie wysyłał). Wskazał też do jakiego innego lekarza powinnam się udać (problem z krążeniem).

 • bardzo dobry

  Mimo niemal dwugodzinnego opóźnienia i czekania na prywatną wizytę, uważam, że Pan Maciej Kamiński jest dobrym specjalistą. Wizyta była rzeczowa i konkretna, a co najważniejsze - zdiagnozowano problem i zaproponowano konkretne działania, by go rozwiązać. Na miejscu wykonane zostało usg kolana, koszt wizyty z usg wyniósł 200 zł. Zdecydowałam się na zaproponowane przez lekarza leczenie, czy okaże się skuteczne? zobaczymy za miesiąc.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyty, pan Kamiński jest bardzo rzeczowym i profesjonalnym lekarzem. W gabinecie zrobiono mi USG stopy w cenie wizyty (130 zł), wytłumaczono wszystko bardzo dokładnie, dostałam zalecenia oraz rady jak obchodzić się z moim urazem. Polecam :)

 • dobry

  Bardzo sprawnie, wizyta na czas, bardzo dobra komunikacja i pierwsze wrażenie Temat omówiony szczegółowo, bardzo obrazowo. Za 3 miesiące powiem jakie efekty ;)

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz a zarazem człowiek, z sercem podchodzi do każdego pacjenta. Konkretnie i rzeczowo odpowiada na zadane pytania. Można o nim pisać w samych pozytywach. Panie doktorze tak dalej bo nie wielu jest takich jak pan :)

 • dobry

  Pierwszy kontakt z Panem doktorem bardzo pozytywny. Wykonał na miejscu dodatkowe badania, profesjonalnie objaśnił problem. Wyjaśnił na czym będzie polegało dalsze leczenie, zaproponował wspomagające rozwiązania. Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem! Doskonały fachowiec, potrafi wszystko wytłumaczyć więc doskonale wiedziałem na czym polega mój problem, choć trudno mi było wierzyć gdyż to mój 4 ortopeda z kolei. Tym razem trafiłem na właściwego. Moje utrudzone kolano wróciło do pełnej sprawności, dzięki przeprowadzonej przez Pana Doktora operacji. Panie Doktorze! Dziękuję za poświęcony czas i serce.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. W dodatku prawdziwy profesjonalista, zrobił wszystkie potrzebne badania postawił diagnozę i zoperował. W najbliższym sezonie wracam na narty bo z kolanem wszystko super. Serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację więzadła krzyżowego przedniego !

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę