lek.

Maciej Kamiński

Ortopeda

17 opinii +dodaj

Umów wizytę 23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalistą w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo ... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalistą w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo Ortopedycznym NZOZ w Puszczykowie pod kierownictwem prof. Tadeusza Trzaski, doskonalenie umiejętności praktyczne na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu w Śremie oraz w SP ZOZ Szpital w Kościanie.
W swojej praktyce zawodowej w leczeniu operacyjnym preferuję wykorzystanie technik małoinwazyjnych oraz endoskopowych, co pozwala na zdecydowane skrócenie okresu rekonwalescencji pacjenta.
Członek Polskiego Towarzystawa Ortopedycznego oraz ESSKA ( Europejskie Towarzystwo Traumatologi Sportowej, Chirurgi Kolana i Artroskopi )

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,rok temu mialam robioną artroskopie kolana i mimo stwierdzenia ,że nie jest dobrze i skończy się na pewno endoproteza ja czuję się b. dobrze. Teraz miałam poprawiany halux / po innym ortopedzie/ nie każdy lekarz podjął by się takiego zabiegu. Już teraz stopa wyglada lepiej ,niż za pierwszym zabiegiem,jestem pewna ,ze bedzie super bo to wspaniały lekarz ,pełen empatii. Fantastyczny kontakt sms lub mailem, zawsze jest odpowiedz.Polecam :) Bardzo ,bardzo dziękuję ,życzę samych sukcesów w pracy pacjentka Halina Wojciechowska.

 • bardzo słaby

  Niestety Pan doktor bardzo nieprofesjonalnie mnie przyjął. chciał naciągnąć mnie na ładnych parę wizyt mimo, że jak sam stwierdził i tak czeka mnie operacja. Poza tym miałam swoje świeże zdjęcia kolana, natomiast i tak naciągnął mnie na swoje USG które trwało 10sekund i nawet nie otrzymałam wydruku. na pewno nie skorzystam już więcej z tego lekarza jak i go nie polecę.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny lekarz i na temat. Liczę na to, że zaproponowane ćwiczenia pomogą. Polecam tego lekarza ;)

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo uprzejmy. Cierpliwie i dokładnie badania a potem omawia i tłumaczy wyniki. Godny polecenia!

 • bardzo dobry

  Profesjonalny i rzeczowy lekarz. Szybko i sprawnie postawiona diagnoza mimo iz uraz był 2.5 roku przed wizytą. Doskonale wykonana operacja i dokładny instruktaż rehabilitacyjny ! POLECAM GORĄCO! Łukasz

 • bardzo słaby

  Wizyta prywatna. opóźnienie prawie pół godziny, problem :bolące halluksy. Pan doktor tylko spojrzał na moje nogi ( nawet ich nie dotknął ) - no tak widać, że halluksy, proszę skierowanie do szpitala, ale operuje tylko w Kościanie, bo tam lepszy sprzęt, termin oczekiwania 3-4 lata, najlepiej teraz już się umówić. Czas trwania wizyty ok. 7 min, koszt 130zł. W życiu nie zostałam tak przedmiotowo potraktowana przez żadnego lekarza, aż strach myśleć jak traktowani są pacjenci na NFZ. Zdecydowanie nie polecam

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem ! Bardzo konkretny lekarz, wszedzie mnie zbywano i musiałam nie wiadomo ile czekac na operacje kolana( rekonstrukcje ACL) ale kiedy trafilam do tego lekarza on powiedzial ze postara sie znalesc dla mnie termin w szpitalu i sie skonktaktuje za ok tydzień. No i jak powiedział tak zrobił zadzwonili do mnie ze szpitala i operacje mialam 7 lipca operował mnie sam doktor M.Kamiński. Teraz jestem juz po operacji za tydzien kontrola a potem rehabilitacja. Nie ma takich słów które opiszą moją wdzięczność... dzięki temu profesjonaliście moje życie juz niedlugo wroci do normalności. Bardzo dziękuję panu :) Pacjentka Magda ;)

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo konkretny i sympatyczny , postawił diagnozę po krótkiej rozmowie i badaniu . Wyjaśnił spokojnie i dokładnie na czym polega problem i omówił sposoby leczenia . Jestem bardzo zadowolona z wizyty i w 100% polecę tego lekarza innym pacjentom .

 • bardzo dobry

  Mój problem nie był skomplikowany. Pan Kamiński był jednak kompetentny i pomocny, poświęcił czas, aby wytłumaczyć. Zalecił ćwiczenia rehabilitacyjne w domu, do których wysłał link przez e-mail (takie proste, a pierwszy raz się spotkałam z tym, aby lekarz coś elektronicznie wysyłał). Wskazał też do jakiego innego lekarza powinnam się udać (problem z krążeniem).

 • bardzo dobry

  Mimo niemal dwugodzinnego opóźnienia i czekania na prywatną wizytę, uważam, że Pan Maciej Kamiński jest dobrym specjalistą. Wizyta była rzeczowa i konkretna, a co najważniejsze - zdiagnozowano problem i zaproponowano konkretne działania, by go rozwiązać. Na miejscu wykonane zostało usg kolana, koszt wizyty z usg wyniósł 200 zł. Zdecydowałam się na zaproponowane przez lekarza leczenie, czy okaże się skuteczne? zobaczymy za miesiąc.

Najbliższe terminy:

kolejne dni