Ginekolog dr n. med.

Maciej Jędrzejko

100

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • UWAGA ! Nie możesz znaleźć dla siebie terminu? Dzwoń bezpośrednio do asystentek i wpisz się na listę rezerwową. SOSNOWIEC 506-77-95-26, GISZOWIEC 32 250 20 49 lub 516-144-858, TYCHY 32 329 12 33 lub 797024769. Jeśli zwolni się miejsce poinformujemy Cię telefonicznie.

  _______

  1996-2002 Studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach-Ligocie.

  2002-2003 Staż Podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach.

  2002-2010 Studium Doktoranckie na Wydz. Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (WSS Tychy)

  2010 Obrona pracy doktorskiej pt. "Ocena wydatku energetycznego w porodzie fizjologicznym" - uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych z wyróżnieniem.

  2004-(2015) W trakcie specjalizacji w zakresie Ginekologii i Położnictwa (Klinika Ginekologii i Położnictwa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Oddział Kliniczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach)

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 21 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Niesamowity lekarz. Maciek to człowiek z pasją i ogromną wiedzą. Potrafi wiele wyjaśnić i jeszcze więcej zrozumieć. Serdecznie polecam ;)

  zgłoś nadużycie
 • 15 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz jedyny w swoim rodzaju. Nie zamienilabym go na zadnego innego. Oddany, zaangazowany. Myślę, ze tylko dzięki niemu udało mi się utrzymac ciaze.. szczerze polecam

  zgłoś nadużycie
 • 3 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jak na pierwszą wizytę jestem bardzo zadowolona. Pan doktor miły konkretny i dokładny. Myślę, że wybrałam dobrego lekarza :) Okaże się przy następnej wizycie. Jak narazie ocena 5/5 :)

  zgłoś nadużycie
 • 31 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Prawdziwy lekarz z powołania!!!! jakich chyba już nie ma na świecie... normalnie brak mi odpowiednich słów aby opisać tak profesjonalną i komfortową wizytę. Wszystko dokładnie, spokojnie i cierpliwie wytłumaczy, zwraca uwagę na każdy szczegół. Pozwala zadawać pytania i na każde odpowiada konkretnie a nie zbywa jak inni lekarze. Nie wywyższa się. Badanie jest bezbolesne. Jako pierwszy lekarz przeprowadził szczegółowy wywiad ze mną, nikt dotąd nie zawracał sobie tym głowy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Czułam że wreszcie ktoś się mną zainteresował i moim problemem. Wizyta trwa długo, gdyż poświęca pan doktor tyle czasu ile potrzeba, po wizycie wychodzi się z gabinetu lżejszym i szczęśliwszym. Do tego że świetny lekarz, to doskonały psycholog, potrafi każdego zrozumieć. Polecam w 100% każdej kobiecie która ma problem, każdej kobiecie która nienawidzi wizyt u ginekologów, każdej kobiecie która się boi. To że jest mężczyzną, niczego nie zmienia, traktuje pacjentkę jak lekarz!!! a byłam u dużo kobiet-ginekologów, które pacjentki traktują okropnie i robią to niedelikatnie. Jak ginekolog to tylko Pan dr Jędrzejko!!! nie ma lepszego na całym świecie!!!

  zgłoś nadużycie
 • 31 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pierwszy raz byłam u doktora w sierpniu zeszłego roku. Teraz wybieram się do niego po raz kolejny. W moim odczuciu, pierwsza wizyta była bardzo dokładna, doktor jest bardzo konkretny, ciepły i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Planujemy z narzeczonym dziecko, dlatego chciałabym dowiedzieć i wypytać o wszystko, jestem pewna, że uzyskam konkretne i kompetentne odpowiedzi. Polecam z całego serca wizyty u dr Jędrzejko.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo konkretny lekarz.Dokładnie tłumaczy, przeprowadza odpowiednio wywiad. Miły i uprzejmy. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam lekarza. To już kolejna moja wizyta (25 tc) u Pana doktora, jak zawsze poświęcił wiele czasu, wnikliwie przeanalizował wyniki oraz odpowiedział na wszystkie pytania.

  zgłoś nadużycie
 • 9 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką w ciąży po kilku wizytach. Musze przyznać, że wszystkie wizyty odbieramy razem z mężem bardzo pozytywnie. Po pierwsze kontakt z lekarzem jest po prostu ludzki, bardzo dokładne omawianie spraw i wyników badań, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i zero stresu. Lekarz zleca masę badań i na to trzeba być gotowym finansowo. Kiedy okazało się, że ciąża jest zagrożona, doktor od razu zakazał chodzenia, wypisał leki i gdyby nie, jak wtedy wydawało mi się przesadna nadgorliwość lekarza, możliwe że nie była bym już w ciąży. Doktor woli chuchać na zimne i zapobiegać zamiast leczyć, Nieco sceptyczny i bezpośredni, ale na pewno nie bagatelizujący i lekceważący.

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalizm, rzetelność, zwracanie uwagi na wiele spraw, pozornie nie związanych z dolegliwościami/chorobą/problemem z którymi się przyszło na wizytę, ciepło w podejściu do pacjenta, ale nie nadmierna poufałość, to wszystko sprawiło, że muszę wystawić panu doktorowi tylko bardzo dobrą ocenę.

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Umówiłam się na wizytę do dr. Jędrzejko ze względu na pozytywne opinie od innych pacjentek, jednak jak wiadomo różni ludzie różne doświadczenia i opinie. Po pierwszej wizycie, która trwa zwykle dłużej bo wiadomo wywiad z pacjentką, badania, wymazy itp. odczułam znaczące uszczuplenie portfela, ale i jakże komfortowe odczucie, że ktoś zna się na tym co robi i najważniejsze, że nie zatrzymuje tego w karcie pacjentki ani dla siebie tylko opowiada, rozmawia i rozwiewa wszelkie wątpliwości, a dodatkowo porusza tematy, o których powinnyśmy wiedzieć a inni lekarze je bagatelizują. Dopiero po drugiej wizycie postanowiłam napisać opinię i z pełnym poparciem dla pana doktora polecam go dla pań, które szukają naprawdę dobrego lekarza.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?