Maciej Jakubek, ortopeda Kalisz

Maciej Jakubek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

15

Adresy

 • 2 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry-najlepszy, oddany lekarz i niesamowicie sympatyczny . Stawia trafne diagnozy. Pełen profesjonalizm.Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały, oddany lekarz, najlepszy w Kaliszu. Bardzo dobry człowiek. Można mu w stu procentach zaufać.Stawia trafne diagnozy i zawsze wyleczy.Wykonał u mnie dwie operacje z powodzeniem. Jestem bardzo zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 20 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz i fajny człowiek. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2010

  Ocena: neutralny

  Przeczytałem powyższe opinie. Wszyscy piszą, że to wspaniały lekarz. , ale trochę drogi. Polecam wybrać się teraz do Pana doktora to Państwu oko zbieleje - 250 zł. Przykładowo doc. ortopeda we Wrocławiu - wizyta dziecka 70 zł, dorosłego 125 zł. Panie doktorze Jakubku Boga w sercu nie masz.

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  JEZELI KTOŚ SZUKA NAJLEPRZEGO SPECJALISTY ORTOPEDY TO POLECAM DOKTORA JAKUBKA, CZŁOWIEK O ZŁOTYM SERCU, CUDOWNE RĘCE, WIARA W POTĘGE MEDYCYNY I WŁASNĄ WIEDZE. JEST WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM, PRACOWITYM, MA NIE SAMOWITE PODJEŚCIE DO PACJENTA, JEST NIEPOWTARZALNY. CHCIAŁABYM ŻEBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK DOKTOR JAKUBEK. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ŻE ZNOWU MOGE CHODZIĆ.

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  oddany medycynie ludzki pracowity dzięki niemu mogę prawidlowo poruszać nadgarstkiem który był uszkodzony bordzo poważnie

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Moim zdaniem jest to lekarz jakiego każdy z nas życzyłby sobie ,aby być pod jego opieką.Jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem ,ale również bardzo dobrym człowiekiem,przyjacielem,potrafi wspólczuć i podtrzymać na duchy.

  zgłoś nadużycie
 • 25 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Miałam wypadek na nartach. Przez miesiąc nie mogłam chodzić- brak stabilnościw w kolanie. Doktor Nowicki, nie wiedząc co mi dolega, tak pro forma wstawił mi nogę w gips- a może przejdzie. Oczywiście nie pomogło. Odwiedziłam także dr Kintzi- też nie potrafił pomóc, twierdził że samo przejdzie, że trzeba maść stosować. Jedyny dr Jakubek od razu postawił trafna diagnozę, żeby się przekonać wysłał mnie na odpowiednie badania. Skierował na operację. 5 lat po niej (czyli dziś) kolano jest jak nowe. Gorąco polecam. A ja znowu jeżdżę na nartach;)

  zgłoś nadużycie
 • 4 maja 2009

  Ocena: dobry

  Byłem u doktora po to by skonsultować uraz stawu skokowego. Doktor Maciej od razu postawił trafną diagnozę ( wcześniej konsultowana z innymi lekarzami ) ale w przeciwieństwie do nich nie próbował naciągnąć mnie na kasę mówiąc o potrzebnych zastrzykach które są bardzo drogie. Nie namawiał też na zabieg w szpitalu w Kaliszu tylko od razu wypisał skierowanie do Poznania gdzie specjalizują się w urazach stawu skokowego.Na tym etapie jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam doktora Jakubka.

  zgłoś nadużycie
 • 19 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo słaby

  Przesympatyczny lekarz choć troszkę za drogi.Musiałam mu dopłacić za wypisanie zwolnienia L4.Tłumaczyłam, iż muszę iść na zwolnienie bo zwalniają mnie z pracy.W takim razie powiedział 200 zł.Leków nie wypisał, ale chciał się ze mną spotykać po pracy.Może dobrze "masuje" ????Obecnie leczę się u Kurpika po drugiej stronie ulicy, tańszy i nie robi dwuznacznych propozycji.Pozatym nie ma do niego takich kolejek.Nawet załatwił mi komuter kręgosłupa bez dodatkowej zapłaty.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online