Maciej Chwaliński

Chirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

 • Zwykła wizyta

 • Zwykła wizyta

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Cudowny,fantastyczny,najlepszy na świecie.Specjalista na najwyższym poziomie.Cieszę się,ze w mojej mieścinie jest tak wspaniały lekarz.Jedyny który pomógł mi ot tak,bezinteresownie.Polecam.

 • bardzo dobry

  Dr Maciej kochany człowiek i fantastyczny specjalista.Lepszego lekarza nie spotkałam jeszcze na swojej drodze.Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Miałem problem proktologiczny, udałem się na konsultację do Doktora Chwalińskiego. Wizyta trwała kilkanaście minut, a problem zniknął zgodnie z obietnicą Pana Macieja - po kilku dniach stosowania zaleceń i lekarstw. Świetny, rzetelny specjalista i tak jak gdzieś czytałem - dobry człowiek. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Doktor Chwaliński, znakomity chirurg, który wyciągnął mnie z grobu. Jestem miesiąc po operacji i jeszcze nie mogę dojść do siebie psychicznie na myśl jak niewiele brakowało, abym w wieku 44 lat zakończył swój żywot przez "obcego", który upodobał sobie moją esicę. Doktorowi Chwalińskiemu zaufałem od pierwszego spotkania i była to najlepsza inwestycja w moim życiu. Nie mam szans na spłacenie długu wdzięczności wobec Pana Doktora i zespołu operacyjnego ze szpitala Swissmed, więc postanowiłem zostać lepszym człowiekiem i bardziej dostrzegać innych.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Janina Maria Bogdańska - chirurg, Grzegorz Szostek - chirurg, Ewa Maria Choromańska-Perczyńska - chirurg, Jerzy Olszewski - chirurg, Cezary Szcześniak - chirurg, Dominika Karkocha - chirurg, Adam Mazurkiewicz - chirurg, Andrzej Jerzy Cieślak - chirurg, Wojciech Pypno - chirurg, Danuta Helena Rusinowska-Tarnowska - chirurg, Waldemar Patkowski - chirurg, Piotr Kobyłecki - chirurg, Jerzy Michalak - chirurg, Maciej Paruzel - chirurg, Dariusz Szewczyk - chirurg, Janusz Aleksander Domaniecki - chirurg, Szymon Hudyma - chirurg, Tomasz Miłek - chirurg, Aleksandra Wojda-Bayer - chirurg, Jerzy Sieklucki - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Grzegorz Panek

ginekolog,  chirurg,  onkolog

Umów się