dr n. med.

Maciej Ambroziak

Ortopeda, Chirurg

Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, za... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja chirurgiczna 160 zł
Zwykła wizyta 160 zł
Badanie układu ruchu

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, zabiegi naprawcze łąkotek i chrząstki stawowej) .

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem wyjątkowo zadowolony z pierwszej wizyty u dr Ambroziaka, która przebiegała w bardzo miłej, a nawet serdecznej atmosferze. Dziękuję Panu dr Ambroziakowi za szybką i trafną diagnozę oraz podjęcie skutecznej kuracji bez potrzeby zabiegu chirurgicznego. W czasie wizyty Pan dr Ambroziak zapoznał się z wynikami badań, jakie posiadam, szczegółowo zbadał obydwa kolana, po czym postawił diagnozę: w obecnym stanie zmian zwyrodnieniowych obydwu kolan wyklucza potrzebę wstawiania endoprotez, czy wykonania artroskopii, zaleca leczenie farmakologiczne w postaci zastrzyków bezpośrednio do kolan. Obecnie jestem już 10 dni po zabiegu (zastrzykach) do obydwu kolan u dr Ambroziaka. Już po trzech dniach poczułem znaczną poprawę w ruchomości stawów. Każdego kolejnego dnia czuję postępującą poprawę i zaczynam już schodzić po schodach, co wcześniej nie było możliwe. Uprzednio leczyłem się w przyszpitalnej przychodni, gdzie ortopeda stwierdził, że w moim przypadku jedynym sposobem poprawy ruchomości kolan jest wstawienie endoprotez, przy czym bezpośrednio podkreślił, "że u mnie już nie ma kolan". Inny ortopeda ocenił konieczność wykonania artroskopii. W tej rozterce polecono mi, żeby skorzystać z możliwości konsultacji u dr Ambroziaka, który jest znanym i wspaniałym specjalistą. Skorzystałem z tej możliwości. Jestem wdzięczy za polecenie mi dr Ambroziaka i dziękuję Panu Doktorowi za wizytę w warunkach bardzo przyjaznej, ciepłej atmosfery. Tadeusz Kalinowski

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza.Właśnie zakończyłem leczenie.Pełny profesjonalizm,super kontakt,szybko i sprawnie przeprowadzona artroskopia kolana(nie na kasę chorych),błyskawiczna rehabilitacja i szybki powrót do pracy.Jak dla mnie-wszystko na tip top.

 • bardzo dobry

  Niezwykle fachowy, nie nastawiony na komercje, szuka rozwiązania problemu prostymi metodami, wnikliwy, uważny; jestem pod wielkim, pozytywnym wrazeniem po wizycie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Jestem po przeszczepie więzadła ACL przez pana doktora. Jestem bardzo zadowolona. Szybko i sprawnie. Fachowa robota. Doktor zna się na rzeczy. Jest świetnym ortopedą. Natomiast trzeba brać poprawkę, że doktor nie jest zbyt wylewny w swoich konsultacjach i trzeba wiele rzeczy dopytać się samemu.

 • neutralny

  Widać, że zna się na tym, co robi, ale zbyt zawile tłumaczy i zbyt nachalnie próbuje wciskać produkty i usługi swojej kliniki (kiedy zorientował się, że nie zamierzam zostawić u niego tysięcy złotych, przeszło mu początkowe zainteresowanie stanem mojego kolana). Poza tym 10 minut na wizytę to moim zdaniem zbyt mało, zwłaszcza za 160 zł.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Zajął się mną błyskawicznie, oczyścił staw, przepłukał i zabandażował. Polecam.

 • słaby

  Niestety wizytą u pana doktora jestem rozczarowana - trudno mi ocenić jego zdolności, bo za bardzo nie dał mi ku temu możliwości - wizyta trwała bagatela z 3 minuty!!! (za które oczywiście musiałam zapłacić, jak za "normalną" konsultację - 160 zł) Pan doktor nawet nie spojrzał na kartę choroby od poprzedniego lekarza, w trakcie opisu dolegliwości patrzył na telefon, ledwie rzucił okiem na mój problem, i skierował od razu na USG do kolegi - oczywiście w tej samej placówce i oczywiście za kolejne 160 zł. No cóż, nie dziękuję! Może innych stać na taką rozrzutność, ale dla osób, dla których koszt samej wizyty jest już dużym wydatkiem - zdecydowanie odradzam wizytę. Wybrałam prywatną opiekę, bo zależało mi na czasie - ale jak się okazuje w tej klinice bardziej liczą się pieniądze niż pacjenci.

 • dobry

  Wizyta u dr Ambroziaka przebiegła fachowo, ze zrozumieniem mojego problemu z kolanem. Pan doktor odpowiadał na wszystkie moje pytania, tłumaczył problem z kolanem posługując się modelem kolana. Zostałam skierowana na rehabilitację i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła chodzić bez bólu.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, podziwiam za taką organizację pracy. Każdy pacjent wchodził o wyznaczonej godzinie.

 • neutralny

  Dwie pierwsze wizyty przebiegły pomyślnie - podejrzenie pęknięcia łąkotki przyśrodkowej i skierowanie na rezonans, który potwierdził przypuszczenie doktora oraz skierowanie na operację. Zabieg operacyjny przebiegł bardzo szybko i w miłej atmosferze. Za to wszystko jeden wielki plus, widać, że doktor Ambroziak zna się na rzeczy i jest świetnym specjalistą, Niestety to, co działo się później, wywołało u mnie kompletnie inne emocje. Po pierwsze po zabiegu nie zostałam poinformowana jak należy chodzić (o kulach ze zgiętą nogą, czy bez kul, czy z o kulach ale normalnie stąpać) przez co okazało się, że przez tydzień czasu chodziłam niepoprawnie, co mogło prowadzić do pewnych późniejszych komplikacji. Po drugie, nie dostałam skierowania na zdjęcie szwów (nie zostałam poinformowana, że gdziekolwiek bym nie poszła to takiego skierowania potrzebuję), a lekarz powiedział, cytuję: "szwy zdejmie Pani mama". Nie muszę dodawać, że tego nie zrobiła, bo się bała. Po trzecie i ostatnie. Nie zostałam poinformowana, że aby rozpocząć rehabilitację w jakimkolwiek innym centrum, potrzebuję skierowania, przez co miałam do wyboru rozpoczęcie rehabilitacji w centrum, w którym doktor Ambroziak jest zatrudniony lub pójść do niego lub innego ortopedy, zapłacić jak za zwykłą wizytę i poprosić o skierowanie. Nie ukrywam, że po podejściu doktora do mojej osoby, nie chciałam mieć już nic wspólnego z ową kliniką, jednak przez jego niedopowiedzenie stało się to dla mnie nieopłacalne. Wystawiam ocenę neutralną ponieważ zdecydowanie jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, jednak nieinformowanie o rzeczach, które wypisałam wyżej, oraz stwierdzeniu "szwy zdejmie Pani mama" poczułam się zwyczajnie potraktowana jak przez kogoś, kto nie interesuje się swoimi pacjentami.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę