Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, za... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja chirurgiczna 160 zł
Zwykła wizyta 160 zł
Badanie układu ruchu

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, zabiegi naprawcze łąkotek i chrząstki stawowej) .

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Wizyta u dr Ambroziaka przebiegła fachowo, ze zrozumieniem mojego problemu z kolanem. Pan doktor odpowiadał na wszystkie moje pytania, tłumaczył problem z kolanem posługując się modelem kolana. Zostałam skierowana na rehabilitację i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła chodzić bez bólu.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, podziwiam za taką organizację pracy. Każdy pacjent wchodził o wyznaczonej godzinie.

 • neutralny

  Dwie pierwsze wizyty przebiegły pomyślnie - podejrzenie pęknięcia łąkotki przyśrodkowej i skierowanie na rezonans, który potwierdził przypuszczenie doktora oraz skierowanie na operację. Zabieg operacyjny przebiegł bardzo szybko i w miłej atmosferze. Za to wszystko jeden wielki plus, widać, że doktor Ambroziak zna się na rzeczy i jest świetnym specjalistą, Niestety to, co działo się później, wywołało u mnie kompletnie inne emocje. Po pierwsze po zabiegu nie zostałam poinformowana jak należy chodzić (o kulach ze zgiętą nogą, czy bez kul, czy z o kulach ale normalnie stąpać) przez co okazało się, że przez tydzień czasu chodziłam niepoprawnie, co mogło prowadzić do pewnych późniejszych komplikacji. Po drugie, nie dostałam skierowania na zdjęcie szwów (nie zostałam poinformowana, że gdziekolwiek bym nie poszła to takiego skierowania potrzebuję), a lekarz powiedział, cytuję: "szwy zdejmie Pani mama". Nie muszę dodawać, że tego nie zrobiła, bo się bała. Po trzecie i ostatnie. Nie zostałam poinformowana, że aby rozpocząć rehabilitację w jakimkolwiek innym centrum, potrzebuję skierowania, przez co miałam do wyboru rozpoczęcie rehabilitacji w centrum, w którym doktor Ambroziak jest zatrudniony lub pójść do niego lub innego ortopedy, zapłacić jak za zwykłą wizytę i poprosić o skierowanie. Nie ukrywam, że po podejściu doktora do mojej osoby, nie chciałam mieć już nic wspólnego z ową kliniką, jednak przez jego niedopowiedzenie stało się to dla mnie nieopłacalne. Wystawiam ocenę neutralną ponieważ zdecydowanie jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, jednak nieinformowanie o rzeczach, które wypisałam wyżej, oraz stwierdzeniu "szwy zdejmie Pani mama" poczułam się zwyczajnie potraktowana jak przez kogoś, kto nie interesuje się swoimi pacjentami.

 • bardzo dobry

  Rzetelny, doświadczony i sympatyczny lekarz. Fachowe podejście do pacjenta i szybka diagnoza problemu, zlecił dodatkowe badania oraz zalecił rehabilitację.

 • bardzo dobry

  Podejście do pacjenta - 6 Kultura bycia - 6 Fachowość - 6 A najlepszą rekomendacją jest chyba to, że powierzam Mu swoje zdrowie i zdecydowałam się na zabieg, który będzie wykonywał.

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora i zostałam mile zaskoczona. Pan doktor wysłuchał moich problemów z uwagą, zapoznał się z badaniami, zbadał manualnie i objaśnił mi moje problemy. Zalecił leczenie i rehabilitację i mam nadzieję, że będzie dobrze. Lekarz bardzo miły i ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta.

 • bardzo słaby

  W trakcie przeprowadzania wywiadu dowiedział się ode mnie, że mam bolesność i problem z przyśrodkową stroną kolana lewego. Kiedy zaczął oglądać zdjęcia rezonansu magnetycznego skupił się na pokazywaniu i opisywaniu mi łąkotki bocznej a nie przyśrodkowej( z którą miałem problem). Oczywiście nie znalazł tam uszkodzenia. Aż mnie zatkało . Kiedy zasugerowałem mu , że problem tkwi w łąkotce przyśrodkowej, zmieszał się ale trudno mu było chyba się wycofać z diagnozy i stwierdził , że tu też nie widzi większego problemu i za miesiąc powinienem zapomnieć o bólu i kulawiźnie. Po upłynięciu 7 tygodni , w trakcie których nastąpiła lekka poprawa ale tylko lekka, poszedłem na konsultacje do jeszcze dwóch innych lekarzy w dwóch innych placówkach. Obaj szybko i pewnie postawili diagnozę i metodę leczenia- zabieg artroskopowy. Ostatecznie usunięto mi ok 40% masy łąkotki przyśrodkowej oraz fragment zapalonej torebki stawowej i bez zabiegu nic by z tego nie było. Opisuję to ponieważ ta przygoda uświadomiła mi jak trudno znaleźć dobrego specjalistę i chciałbym pomóc Wam w wyborze. Doktora M. Ambroziaka oceniam zdecydowanie negatywnie.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny w swojej dziedzinie. Na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę. Pan doktor posiada bardzo wysoką kulturę osobistą, jestem bardzo zadowolona.

 • dobry

  Z marszu (za pierwszą wizytę) daję dobry, z tendencją wzrostową. Na pewno będę w dalszym ciągu korzystać z usług tego doktora.

 • bardzo dobry

  Profesjonalna i szybka diagnoza oraz porada, a także wyjaśnienie pacjentowi "co w trawie (kolanie) piszczy". Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę