OrtopedaChirurg dr n. med.

Maciej Ambroziak

39

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, zabiegi naprawcze łąkotek i chrząstki stawowej).

Badania

 • diagnostyczne

Zabiegi

 • Artroskopia
 • Rekonstrukcja ACL

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Wszystko czego nie wyjaśnili mi w Sport Klinice wyjaśnił mi Pan dr. Jak najbardziej polecam

  zgłoś nadużycie
 • 8 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pomimo, że przyszedłem z prostą kontuzją, Pan doktor zbadał mnie rzetelnie, przeprowadził dokładny wywiad i porozmawiał o możliwych źródłach i skutkach kontuzji. Rozsądnie postawił diagnozę i podał sensowne zalecenia. Ciepło i profesjonalnie. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta konsultacyjna. jestem wdzięczna za wyjaśnienie stanu kolana mojego syna. wiem jak dalej postępować Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2014

  Ocena: Dobry

  To tylko pierwsza wizyta, ale nie roztaczano przede mną wizji świetlanej przyszłości po poddaniu się superkosmicznym zabiegom i nie grożono śmiercią lub trwałym kalectwem jeśli się takim zabiegom nie poddam... Pan doktor po prostu powiedział, że szału z moim kolanem nie ma, ale dam radę zapewne jakoś dotrwać do zabiegu w ramach NFZ... z drugiej strony nie ukrywał, że przy moim problemie z kolanem nie mogę liczyć na to, że nigdy nie nawróci, nawet po zabiegu... zważywszy, że Pan doktor Ambroziak jest właścicielem tej prywatnej przychodni, która takie zabiegi robi na już, tylko od 3200 w górę - szacun za uczciwość. Jeżeli uda się położyć na zabieg w ramach NFZ pod jego opieką, będzie super... cenię bardzo lekarzy, którzy nie panikują "za pacjenta". Zaznaczam - ocena "dobry" wynika wyłącznie z tego, że z Panem doktorem miałem dopiero pierwszy kontakt...

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora . Chociaż dr Ambroziak nie mógł mi pomóc,to przynajmniej wszystko dokładnie mi wytłumaczył. Jestem po wypadku samochodowym ,miałam otwarte wieloodłamowe złamanie kości piszczelowej i takie tam jeszcze komplikacje.Na szczęście lekarze w Siedlcach bardzo dobrze się mną zajęli i poskładali wszystko do kupy .Jestem za to bardzo wdzięczna.Zostały mi uszkodzone więzadła w kolanie .Mój lekarz prowadzący jest jednak mało rozmowny więc postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem . Miałam nadzieję na rekonstrukcję więzadła.Okazało się jednak , że nie kwalifikuję się do takiego zabiegu ale doktor Ambroziak wszystko dokładnie mi wytłumaczył i teraz przynajmniej wiem na czym stoję.Bardzo dziękuję panie doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 16 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo dobry. Spokojnie można mu zaufać. Godny polecenia. Nie zawiódł ani mnie ani nikogo z moich znajomych, którym Doktora polecałam.

  zgłoś nadużycie
 • 4 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Przeszedłem zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w szpitalu na Lindley'a w W-wie. Kilka dni po zabiegu wszystko jest ok, lepiej niż się spodziewałem. Warto było czekać (7 miesięcy) i jechać 100 km. Dr Ambroziak został mi polecony przez lekarza rehabilitacji pracującego w miejscowym szpitalu, który zauważył szybkie postępy w powrocie do pełnej sprawności pacjentów operowanych przez dr Ambroziaka. Sławek

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki Doktorowi Ambroziakowi trafiłam do kompetentnej rehabilitantki a nie na artroskopię. Lekarz kierował się moim dobrem powierzając moje kolano innemu specjaliście, a nie swoim ekonomicznym profitem, co sugerują niektóre media. Ponadto doceniam pana Doktora za to, że w stechnicyzowanym świecie medycznym umie świetnie badać manualnie i nie jest niewolnikiem różnorakich rtg, usg, itd. Spokojna i z zaufaniem udam się wkrótce na kontrolę do tego rzetelnego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz o ujmującym zachowaniu. Wysoka kultura osobista i - oby to była reguła wśród współczesnych lekarzy - skromność mimo uzasadnionych, bardzo wysokich opinii pacjentów oraz środowiska medycznego. Kiedy przed operacją (w szpitalu publicznym, po prawie 8 miesiącach oczekiwania) powiedziałam, że sprawę zabiegu muszę pogodzić z obowiązkami zawodowymi, nie pytając o zawód stwierdził, iż rozumie, że współcześnie zachowanie pracy jest bardzo istotne, więc szpital będzie się starał dostosować do mojej sytuacji. Z szacunkiem traktuje innych i sam zasługuje na uznanie i szacunek. "Oby się tacy ludzie na kamieniu rodzili".

  zgłoś nadużycie
 • 16 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałam szczęście być liczona przez Dr Ambroziaka uratował mi kolano wcześniej ortopeda z Plocka spartaczyl mi wszystko dr Ambroziak uratował a to nie było łatwe Nie mogę absolutnie się zgodzić z opinia pacjenta który opisał swoje spostrzeżenia o Dr Ambroziak rze dla niego liczy się pieniądz nie pacjent to kompletna bzdura ja jestem rencista 700zl poprosiłam dr o rozłożenie na raty wizyty bo nie stać mnie zapłacić całej sumy nie wzniósł nawet złotówki a wizyt było 3 takich lekarzy z sercem i bardzo dobrych lekar życie jest garstka są perlami skargami mam wiele respektu szacunku i podziwu dla Dr Ambroziaka z poważaniem wierna pacjentka Aldona Cichalewka

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Znasz już opinie o tym lekarzu?