dr n. med.

Maciej Ambroziak

Ortopeda, Chirurg

Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, za... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja chirurgiczna 160 zł
Zwykła wizyta 160 zł
Badanie układu ruchu

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii stawu kolanowego. Instruktor w zakresie zabiegów artroskopowych (rekonstrukcje więzadłowe, zabiegi naprawcze łąkotek i chrząstki stawowej) .

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  miałem bardzo ciężki wypadek w Niemczech zmiażdżony w ciężarówce , operacje w niemieckiej klinice Brandenburg po powrocie rehabilitacja w polskim szpitalu, przed rehabilitacją (otwarte złamanie kości pod kolanem połączone 2 blachami + 14 śrubami - chodziłem bez kul wiele kilometrów) w trakcie rehabilitacji ćwiczenia nogi na leżance na podwieszkach - bóle kolana i problemy następstwem skierowanie ortopedy szpitalnego na operację artroskopię kolana - ból cierpienie niewiadoma - po konsultacji z doktorem nadzieja tylko we właściwej profesjonalnej rehabilitacji kolana bez operacji, cierpienia czas okaże na dzień dzisiejszy wielki DZIĘKUJE za profesjonalizm

 • bardzo dobry

  Jestem wyjątkowo zadowolony z pierwszej wizyty u dr Ambroziaka, która przebiegała w bardzo miłej, a nawet serdecznej atmosferze. Dziękuję Panu dr Ambroziakowi za szybką i trafną diagnozę oraz podjęcie skutecznej kuracji bez potrzeby zabiegu chirurgicznego. W czasie wizyty Pan dr Ambroziak zapoznał się z wynikami badań, jakie posiadam, szczegółowo zbadał obydwa kolana, po czym postawił diagnozę: w obecnym stanie zmian zwyrodnieniowych obydwu kolan wyklucza potrzebę wstawiania endoprotez, czy wykonania artroskopii, zaleca leczenie farmakologiczne w postaci zastrzyków bezpośrednio do kolan. Obecnie jestem już 10 dni po zabiegu (zastrzykach) do obydwu kolan u dr Ambroziaka. Już po trzech dniach poczułem znaczną poprawę w ruchomości stawów. Każdego kolejnego dnia czuję postępującą poprawę i zaczynam już schodzić po schodach, co wcześniej nie było możliwe. Uprzednio leczyłem się w przyszpitalnej przychodni, gdzie ortopeda stwierdził, że w moim przypadku jedynym sposobem poprawy ruchomości kolan jest wstawienie endoprotez, przy czym bezpośrednio podkreślił, "że u mnie już nie ma kolan". Inny ortopeda ocenił konieczność wykonania artroskopii. W tej rozterce polecono mi, żeby skorzystać z możliwości konsultacji u dr Ambroziaka, który jest znanym i wspaniałym specjalistą. Skorzystałem z tej możliwości. Jestem wdzięczy za polecenie mi dr Ambroziaka i dziękuję Panu Doktorowi za wizytę w warunkach bardzo przyjaznej, ciepłej atmosfery. Tadeusz Kalinowski

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny, rzeczowy i sprawia wrażenie, że wie , co mówi. Nie ma szukania po"omacku". Profesjonalizm i wiedza poparta doświadczeniem. Jasne i zwięzłe odpowiedzi na zadane przez pacjenta pytania. Uważam, że ta dobra opinia jest jak najbardziej uzasadniona.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i zna się na rzeczy. Szybkie rozpoznanie i lecenie. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Podczas pierwszej wizyty spodziewałem się tylko konsultacji. Okazało się, że jest potrzebny drobny zabieg ze znieczuleniem, na który nie musiałem się ponownie zapisywać: został przeprowadzony od razu w czasie rozmowy i bez dodatkowych opłat. Na pewno będę chciał dalej się leczyć u dr. Macieja Ambroziaka.

 • bardzo dobry

  Dr Ambroziak robil mi rekonstrukcje ACL w szpitalu przy Lindleya. Bardzo doświadczony lekarz, z tego co udalo mi sie dowiedziec zrobil juz kilkaset kolan i jest to jego specjalizacja. Podczas mojego tygodniowego pobytu w szpitalu robil mniej wiecej 2-3 kolana codziennie. 3 miesiace po operacji i rehabilitacji kolano jest stabilne i praktycznie nie liczac blizn w stanie jak z przed urazu. Bardzo polecam rehabilitacje szegolnie ta przed operacja w klinice doktora. Nie ma sie czego bac, sama operacja jest niegrozna, najgorsze sa 2-4 dni po operacji jak schodzi znieczulenie i kolano daje o sobie znac. Ale warto to zrobic i wrocic do pelni sprawnosci. POLECAM. Przemek Ursynow amatorska pilka :)

 • bardzo dobry

  Podczas wizyty doktor dokładnie obejrzał chore kolano i zaproponował dalsze leczenie. Bardzo sympatyczny i fachowy lekarz

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Wizyta trwała około 15 minut, pan doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył. Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza.Właśnie zakończyłem leczenie.Pełny profesjonalizm,super kontakt,szybko i sprawnie przeprowadzona artroskopia kolana(nie na kasę chorych),błyskawiczna rehabilitacja i szybki powrót do pracy.Jak dla mnie-wszystko na tip top.

 • bardzo dobry

  Niezwykle fachowy, nie nastawiony na komercje, szuka rozwiązania problemu prostymi metodami, wnikliwy, uważny; jestem pod wielkim, pozytywnym wrazeniem po wizycie. Polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni