Łukasz Preibisz

Poproś o włączenie kalendarza
56

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem lekarzem dermatolog z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem, w tym ponad dziesięcioletni staż pracy w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej w Warszawie oraz na oddziale dermatologii dziecięcej Szpitala Św. Łazarza na ul. Leszno w Warszawie. Brałem udział w tworzeniu i kierowaniu Poradnią Dermatologiczną w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów w pełnym zakresie medycyny estetycznej takich jak powiększanie ust czy wykorzystanie botoxu do eliminowania zmarszczek, a także z zastosowaniem wszelkiego rodzaju wypełniaczy poprawiających wygląd twarzy np. Restylan, Juvaderm, Macrolane, Sculptra. Jestem specjalistą znanym ze swego indywidualnego podejścia do Pacjenta oraz rzetelnych i profesjonalnych porad lekarskich.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Dermatologii Akademii Medycznej w Warszawie

Certyfikaty

 • Łukasz Preibisz, dermatolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Łukasz Preibisz, dermatolog - Certyfikaty
 • Łukasz Preibisz, Warszawa - Certyfikaty
 • Łukasz Preibisz, dermatolog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Łukasz Preibisz, dermatolog - Kwalifikacje zawodowe
 • Łukasz Preibisz, Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Łukasz Preibisz, dermatolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Łukasz Preibisz, dermatolog - Certyfikaty
 • Łukasz Preibisz, Warszawa - Certyfikaty
 • Łukasz Preibisz, dermatolog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Łukasz Preibisz, dermatolog - Kwalifikacje zawodowe
 • Łukasz Preibisz, Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Łukasz Preibisz, dermatolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • 13 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm i świetny człowiek... Zadzwoniłem do doktora w celu umówienia wizyty,okazało się ,że doktor w przyszłym tygodniu ma urlop,jednak udzielił mi rad przez telefon i wskazał gdzie mogę szukać ewentualnej pomocy gdyby wysypka się pogłębiła... Lekarz z takim podejściem do pacjenta jest przykładem dla innych !

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Podarował mi parę lat życia wykrywając poważne schorzenie natury endokrynologocznej (tarczyca), które dawało objawy dermatologiczne. Wcześniej - przez dobre 10 lat - kilkunastu dermatologów (w ramach NFZ i prywatnie) nie wpadło na to, że leczone bezskutecznie objawy mogą efektem innych dolegliwości.

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Byłam u wielu dermatologów, jednak to on wyleczył mój trądzik bez konieczności stosowania Acnenorminu. Sympatyczny i pełen pozytywnej energii. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz ;) Pan doktor zajął się moim znamieniem, które było bardzo poważne i wyciął pięknie. Na szczęście odbyło się bez przeszczepu. Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną i wartą polecenia. Wspiera swoich pacjentów.

  zgłoś nadużycie
 • 30 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  bylam u doktora prejbisza z nfz. doktor bardzo powaznie i z najwyzsza starannosci podchodzi do pacjenta, leczy skutecznie oraz jest uroczym czlowiekiem.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Czytam tutaj i te dobre i te złe opinie i jestem zdegustowana tymi negatywnymi. PAN DOKTOR PREIBISZ :) JEST THE BEST!!!!! Leczył moich synów i na trądzik (zwłaszcza młodszego - b. ciężko to przechodził) oraz wyleczył ich z kurzajek!!! Przez prawie 7 lat chodziłam do rożnych dermatologów, nawet do chirurga, aby usunął "kurzajkę matkę", żaden sobie z nimi nie poradził. Dr Preibisz jest jedynym lekarzem, który je zwalczył! Może dla wielu kurzajki to mały problem, ale rozsiane na stopach, przy b.sportowym trybie życia moich synów w tamtym czasie - a było to kilka lat temu - stanowiły koszmarną dla nich uciążliwość, poczucie wstydu i bólu... Dr Preibisz wyleczył i kurzajki i trądzik, który nie zostawił żadnych blizn na ich twarzach. Moi synowie - dzisiaj już dorośli, jeden już skończył studia na UW, drugi kończy medycynę - do dzisiaj baaaaaaardzo ciepło, z podziwem i z ogromną sympatią go wspominają. Gdy zachodzi potrzeba pójścia do dermatologa, istnieje dla nas tylko jeden lekarz - dr. Preibisz. Nigdy nie wyciągał od nas kasy! NIGDY!!! Zarzuty o autopromocji i wyciąganiu kasy są absurdalne!! Przez chyba 2-3 lata prawie co tydzień chodziliśmy do dr Preibisza - On nigdy nie wyciągał od nas pieniędzy, nawet nie zachowywał się tak, jakby oczekiwał zapłaty. Jest niesamowity, wiarygodny, uczciwy - JEST SUPER LEKARZEM I CZŁOWIEKIEM! Uwielbiamy go i mamy do niego bezgraniczne absolutne zaufanie!!!! A co się tym niezadowolonym nie podoba? Że przy okazji jest b. miły, z dużym urokiem osobistym - to należy się tylko cieszyć, że są tacy ludzie i lekarze! Zawsze jest przyjemnie u miłego, b. kulturalnego i z ogromną wiedzą i doświadczeniem lekarza. Wielokrotnie płaciłam chore pieniądze u innych lekarzy, leczenie było średnie (ale czasami też tak bywa w medycynie), i na dodatek po drugiej stronie biurka człowiek-lekarz robiący mi łaskę, że ze mną rozmawia, że mnie przyjął, a wizyta była na odwal się. U Preibisza każdy pacjent jest najważniejszy, i nie jest to tylko moje odczucie, ale i wszystkich znajomych - bo oprawie wszyscy do niego chodzą. PANIE DOKTORZE - uwielbiamy Pana: Piotrek, Tomek i Danusia :-) .

  zgłoś nadużycie
 • 5 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od ok. 10-ciu lat borykałem się z chorobą skóry. Przez ten czas wierzcie mi, odwiedziłem wielu "światowej" sławy lekarzy a choroba jak była tak była. Oczywiście wszyscy prześcigali się w mądrościach na jej temat i przepisywali mi najróżniejsze antybiotyki na moją wątrobę. Zupełnie przez przypadek trafiłem do dr. Preibisza co okazało się strzałem w dziesiątkę. Szybko, sprawnie i na temat przekazał informacje na temat choroby przepisując na tyle kierunkowe leki, że efekty poprawy były widoczne już po 2 tyg. wczoraj byłem u doktora na kontroli i sam szczerze był pod wrażeniem skutków leczenia. Jeszcze raz dziękuję. POLECAM !!!

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  znakomity fachowiec i lekarz- CZLOWIEK o wspanialym sercu - malo tego typu lekarzy jest dzisiaj - zawsze mozna na niego liczyc - angazuje sie w to co robi bez granic - pelen szacunek - krzysztof

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz! już po pierwszej wizycie są niesamowite efekty! cena wizyty przystępna, i leki które przepisuje lekarz też nie są drogie. mój dekolt jest teraz cudownie gładki, bez żadnej krostki, a wcześniej wstydziłam się go pokazać. na plecach jeszcze trochę krostek zostało, ale mam niedługo następną wizytę i mam nadzieje że i tym razem lekarz zdziała cuda :) do tego profesjonalne podejście do pacjenta. czarujący człowiek

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz i wspanialy czlowiek. Mialam znamie na ramieniu od dzieciecych lat. Najpierw, bylo zle zdiagnozowane przez innego lekarza, a potem nieefektywnie leczone. Doktor Preibisz podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie i z wiedza. Jego leczenie zaczelo przynosic szybkie efekty. Cena bardzo dostepna. Tego lekarza polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja