Ortopeda dr n. med.

Łukasz Paczesny

Poproś o włączenie kalendarza
12

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr n. med. Łukasz Paczesny dysponuje bardzo dużym doświadczeniem w zakresie skomplikowanych operacji endoskopowych oraz diagnostyki USG narządu ruchu. Jest twórcą najnowocześniejszego w regionie ośrodka dla ludzi aktywnych: Orvit Clinic.

Usługi

Choroby

 • 17 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Przemiły lekarz, świetny fachowiec. Dzięki p. Paczesnemu otrzymałam prawidłową diagnozę. Polecam wszystkim sportowcom!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Powiem krotko, lekarz z powołania, konkretny kompetentny i miły. Kolana zostały kompleksowo zdiagnozowane w pół godziny.

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz z powołania! Nigdy nie spotkałem tak kompetentnego i miłego lekarza. Jak najbardziej polecam tego lekarza oraz klinikę Orvit :)

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Około 15 miesięcy wstecz poczułem bóle w lewym kolanie, dwukrotne wizyty u renomowanych ortopedów dały rozpoznanie iż w moim wieku 73 lata, to normalne sprawy zwyrodnieniowe, mimo że radiolog w opisie zdjęcia RTG sugerował iż może to być poważna sprawa. Dwukrotne pobyty sanatoryjne nie dały praktycznie żadnej poprawy. W grudniu ubiegłego roku udałem się do dr Paczesnego. Po zapoznaniu się z pierwszym zdjęciem RTG natychmiast zlecił wykonanie aktualnego, po którym wystawił skierowanie na szpitalny oddział ortopedii oraz zalecił wykonanie scyntografii. Szpital potwierdził diagnozę dr Paczesnego, gdzie badanie rezonansem magnetycznym wykazało torbielowo lity guz. Po czterodniowej hospitalizacji otrzymałem skierowanie do kliniki w Centrum Onkologii w Warszawie, którą kieruje prof. Rutkowski. W klinice wykonano biopsję otwartą, ostatecznie zdecydowano się na leczenie zachowawcze, tj. 25 naświetleń w zakładzie teleradioterapii Instytutu, co rozpoczęło się w drugiej połowie kwietnia.

  zgłoś nadużycie
 • 28 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Widać że jest specjalistą w swojej branży. Miałem uraz po grze w piłkę nożną. Wyszło artroskopia i jeszcze zerwane ACL + przeszczep. Zrobił bardzo dobrze, dzięki Panu Dr. Łukaszowi mogę się cieszyć z życia rodzinnego. Polecam. Na pewno trafiłeś do profesjonalnego lekarza i nie musisz się już o nic martwić. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze za postawienie na nogi mojej osoby. Było nieciekawie a teraz spokojnie można jeździć na nartach i od czasu do czasu pograć w kosza. PS.

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Ortopeda do którego dostałam się w pierwszej kolejności bez wahania stwierdził: rwa kulszowa. Jednak wiem jak to boli, ponieważ rwę kulszową od dwudziestu lat mam w drugiej nodze. Pan dr Paczesny zawyrokował zupełnie inaczej. Okazało się, że przeciążyłam kolano w którym zebrała mi się woda i powstała torbiel. Jednak aby to ocenić musiał ze mną porozmawiać i oczywiście zbadać. To prawdziwy lekarz z powołania. Widać, że nie stara się odfajkować pacjentów. Podchodzi do każdego indywidualnie. Czułam, że naprawdę chce mi pomóc. To NAPRAWDĘ bardzo dobry lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 15 sierpnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Dziękuję dr. Paczesnemu i polecam go jako profesjonalistę i bardzo życzliwego człowieka,wizyta u niego to prawdziwa przyjemność. Jestem pacjentem z Bydgoszczy do dr. trafiłem przez specjalistyczne gabinety lekarskie 'Doktor' w Toruniu. Po postawieniu diagnozy dr. w krutkim terminie przeprowadził mi operację barku metodą artroskopową,miałem zerwany całkowicie stożek rotatorów.Operacja odbyła się w kwietniu,obecnie moje leczenie u dr. jest na ukończeniu bark wraca do sprawności po rehabilitacji. Jestem bardzo wdzięczny dr. Paczesnemu za przywrócenie mnie do zdrowia Dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 12 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Z bólem nie do wytrzymania w okolicach barku zgłosiłam się do szpitala w Bydgoszczy. Przyjmujący na ostrym dyżurze lekarz, po nieudolnym zbadaniu mnie i nie rozpoznaniu przyczyny potwornego bólu zawyrokował gips, miał on unieruchomić moją rękę wraz z tułowiem, tak na wszelki wypadek. Z takim wyrokiem oczywiście nie zgodziłam się i poprosiłam o tzw. miękki opatrunek i skierowanie do poradni ortopedycznej. W najkrótszym terminie przyjęta zostałam w poradni ortopedycznej w Toruniu. Przyjmujący lekarz Łukasz Paczesny przy pomocy badania USG rozpoznał moją chorobę bezbłędnie. Jego umiejętny kontakt z pacjentem oraz profesjonalizm badania a także dalsze leczenie przez Niego w szpitalu, powinno być prezentowane jako wzorcowe na uczelniach medycznych i w wielu szpitalach. Polecam gorąco Tego lekarza tym, którzy wymagają leczenia przez lekarza ortopedę.

  zgłoś nadużycie
 • 21 grudnia 2010

  Ocena: dobry

  polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko wyjaśni, ma czas dla pacjenta, nie stresuje! Wzór lekarza!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 8 grudnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Dobry lekarz i wspaniały człowiek. Stawiam go za wzór innym lekarzom, niech się uczą od niego relacji z pacjentem! Będąc z dzieckiem na oddziale w szpitalu dziecięcym w Toruniu, odniosłam wrażenie, że tylko dr Paczesny ma dla nas czas i ochotę leczyć. Życzę mu wielu sukcesów i powodzenia w pracy i życiu osobistym!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online