Łukasz Jurgiel

Pulmonolog

7 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor Ł.Jurgiel jest wspaniałym lekarzem i świetnym specjalistą. Zawsze miły, uśmiechnięty, troskliwy, opiekuńczy. Stara się w jak największym stopniu pomóc i ulżyc w chorobie. Już od ok. 3 lat korzystam z usług Pana doktora. Dziękuje za wszystko. Wdzięczna pacjętka ze Szczecinka.

 • bardzo dobry

  Moje spotkanie z Panem doktorem zaczęło się od wizyty na II oddziale chodzieskiego szpitala. Lekarz może i młody, ale doświadczony, bardzo sympatyczny, rzeczowy, zawsze znajdzie czas by odpowiedzieć na pytania czy rozwiać wątpliwości pacjenta. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Niestety podczas ostatniej wizyty zmieniono mi lekarza prowadzącego, nad czym ubolewam i już zdążyłem to odczuć, a Pana Doktora Jurgiela polecam jak najbardziej :)

 • bardzo dobry

  Dr Jurgiel, to lekarz młody wiekiem ale doświadczony. Bardzo sympatyczny i rzeczowy. Znajdzie czas na rozmowę i to jest dla pacjenta bardzo ważne. Lekarze i średni personel oddziału II są ludźmi na wysokim poziomie.

 • bardzo dobry

  Mój tata leży na oddziale pod opieką dr. Ł.Jurgiela - to SUPER LEKARZ ,SPECJALISTA I WSPANIAŁY CZŁOWIEK . Bardzo pomógł mojemu tacie i jestem PANU DOKTOROWI bardzo wdzięczna za wszystko DZIĘKUJĘ.

 • bardzo dobry

  Napiszę krotko-Lekarz z powołania!

 • bardzo dobry

  Poznałam Pana Doktora będąc na oddziale w Chodzieskim szpitalu,uważam że jest lekarzem z powołania,zawsze uśmiechnięty,nigdy nigdzie się nie spieszy,znajdzie czas by porozmawiac z pacjentem,a co najważniejsze-super specjalista.Zawsze będę miło wspominała pobyt na II oddziale Chodzieskiego szpitala pod opieką doktora Ł.Jurgiela. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza oraz dodaję swoją opinię,że jest NAJLEPSZY!

 • bardzo dobry

  Byłam kilkakrotnie pacjentką Pana doktora,bardzo miły,przyjemny lekarz,zawsze znajdzie czas by porozmawiac z pacjentem,jest zawsze uśmiechnięty,co często pomaga w relacjach pacjent-lekarz.Uważam,że jest świetnym specjalistą! Polecam:)Pozdrawiam Pana Doktora:)