Łukasz Dworczak, ginekolog Kościan

Łukasz Dworczak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

24
 • 23 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Już od 8 lat jestem pacjentką Pana Dworczaka...Prywatnie...:-) Poprowadził moje 2 ciąże skomplikowane ponieważ 1- zatrucie ciążowe a 2 - guz jajnika... uznał , że lepiej będzie jak Ginekolog-onkolog poprowadzi moją ciąże... też mnie skierował do bardzo dobrego specjalisty w 17 tyg ciąży wróciłam do Pana Dworczaka...Jak kobieta nie rozumie czegoś...to nawet na kartce to narysuje i wyjaśni jak na wykładzie...:-) A to rzadkość u lekarzy...:-) Teraz jestem w ciąży po raz trzeci i też chcę aby poprowadził ją On...:-) Jedyny minus to "kasa" Ceni siebie...:-) Ale nie znam nikogo innego bardziej godnego polecenia...pozdrawiam....:-)

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Na pierwsza wizytę poszłam do pana dr.Dworczaka był bardzo miły, uśmiechnięty i sympatyczny, odpowiedział mi na wszystkie moje pytania i skierował na badania bo miał pewne wątpliwości, podczas badania był bardzo delikatny, za pól roku na wizytę kontrolną też się do Niego wybiorę. POLECAM:)

  zgłoś nadużycie
 • 6 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Godnie polecam! Z całą odpowiedzialnością, trafiłam do Niego w ostatniej chwili, kiedy to niby doświadczona inna lekarka, prywatnie chciała wykonać elektrokoniugację!!! Dziś jestem już 8 lat po zamrożeniu nadżerki, którą z powodzeniem przeprowadził Pan doktor Dworczak:) Wyniki są dobre - mało tego - chodzę do Niego regularnie od 8 lat - świetnie poprowadził moja ciążę bliźniaczą, nie musiałam prosić o echo serca dziewczynek, czy też dodatkowe badania. Ciążę bliźniaczą zalecał przeprowadzić cięciem cesarskim i zalecenia wzięte zostały pod uwagę! Tak też się stało! 1 grudnia 2007 roku, razem z drugim położnikiem przeprowadził zabieg. Jestem szczęśliwą mamą zdrowych i ślicznych dziewczynek! Profesjonalna opieka, zawsze uśmiechnięty i miły! Podczas ciąży czujesz, że masz przy sobie Anioła Stróża! Namówiłam kilka moich znajomych na wizyty u Tego Lekarza - a teraz namawiam Was!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Przez SIEDEM lat byłam pacjentką tego doktora, regularnie - prywatnie do niego chodziłam. Nie potrafił zdiagnozować PCOS... Podczas gdy inny ginekolog podczas PIERWSZEGO badania PCOS zdiagnozował, co później potwierdził innymi badaniami. Pan Dworczak nieustannie doradzał mi branie leków hormonalnych - bez zrobienia jakichkolwiek (potrzebnych w tym kierunku) badań, po których miałam mieć (w ogóle) miesiączkę. W pełni ufając doktorowi brałam tabletki, od jedno, przez dwu po trzy fazowe i to po kilka rodzai z każdych - bez efektu... A poza tym zero zainteresowania z jego strony, kiedy w końcu znalazłam się w szpitalu. Żałuję, że siedem lat bezmyślnie spędziłam przy tym doktorze, już dawno mogłam uporać się ze swoim problemem. NIE POLECAM!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 23 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Tak jest dobrym lekarzem mam trójke wspaniałych dzieci wszystkie ciąże prowadził dr.Dworczak chodziłam na kase chorych i na prywatnie zawsze uśmiechnięty i odpowiedzialny.Dziękuje panie doktorze ...Pozdrawiam cały szpital ginekologiczny w kościanie bardzo dobra opieka i wspaniali lekarze oraz nasze położne ...Dziękuje za pomoc w porodach....

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2011

  Ocena: Słaby

  nie zgadzam się z dziewczynami. Trafiłam na jego dyżur przed porodem i Pan Dworczak był bardzo niemiły. nie interesował się stanem swoich pacjentek.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 września 2010

  Ocena: Neutralny

  Świetny lekarz dzięki niemu mogłam zajść w ciążę.Zawsze uśmiechnięty i odpowiedzialny lekarz.Teraz planuję drugą ciążę i właśnie będzie ją prowadził dok Dworczak mam do niego duże zaufanie pozdrawiam Panie doktorze:)))

  Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

  zgłoś nadużycie
 • 5 września 2010

  Ocena: Dobry

  Najlepszy ginekolog w Kościanie,zawsze uśmiechnięty i wyrozumiały dla swoich pacjentek,gorąco polecam .

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 1 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały ginekolog. Zawsze uśmiechnięty i pogodny. Cierpliwy, wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Polecam go wszystkim kobietom a szczególnie młodym dziewczynom, które czeka pierwszy raz wizyta u ginekologa. Od razu nawiązuje kontakt. Ma bardzo trafne diagnozy. Zdecydowanie najlepszy.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, polecam. Bardzo sympatyczny i miły .Badania przeprowadza dokładnie i bezboleśnie.Dzięki Panu mogłam zajść w ciąże.........................

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami