dr n. med.

Łukasz Dancewicz

Ginekolog

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog położnik, doktor nauk medycznych, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwers... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dancewicz Ginekologia. Specjalistyczny Gabinet Lekarski. www.dancewicz-ginekologia.pl

  Friedleina 8
  30-009, Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista ginekolog położnik, doktor nauk medycznych, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych (również czasopisma umieszczone na liście filadelfijskiej). Obszar zainteresowań to głównie ginekologia operacyjna oraz chirurgia ginekologiczna małoinwazyjna jak laparoskopia i histeroskopia. Zajmuje się leczeniem niepłodności małżeńskiej, zaburzeń endokrynologicznych kobiet. Zainteresowania dotyczą też prowadzenia ciąży, szczególnie zagrożonej oraz badań ultrasonograficznych. Pracę doktorską na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego obronił z wyróżnieniem w 2011r.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Kompetentny lekarz, bardzo miły, spokojny a wizyta niekrępująca i rzeczowa. Widziałam pana doktora w akcji w szpitalu i muszę potwierdzić że bardzo interesuje się pacjentami, zagląda, pyta o samopoczucie. Mimo że byłam na wizycie tylko raz to nie wykluczam ponownych wizyt i szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie naprawdę ok- odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania, a to dla mnie najważniesze :) cena za wizytę- porównywalna do innych miejsc w Krk.

 • bardzo dobry

  Myślę, że lekarz bardzo dobry, profesjonalny i rzetelny, jednak cena 250zł za wizytę to stanowczo za drogo...

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Łukasz Dancewicz ( 12 listopada 2014)

  Szanowna Pani. Dziękuję za opinie, jednak będąc precyzyjnym, 250 zł to cena wizyty, badania USG oraz cytologii.

 • bardzo dobry

  Mam pozytywne wraźenie z wizyty. Świetny lekarz! Bardzo miły, delikatny, fantastyczne podejście do pacjentki. Polecam

 • bardzo dobry

  Mam pozytywne wrażenia z wizyty u Pana Doktora. Kompetentny, dokładny, spokojny, profesjonalny w podejściu do pacjentki. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, jedna z najlepszych wizyt jaką miałam w życiu, jest pomocny, doradzi w każdej kwestii z całą pewnością nie lekceważy pacjentki.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, dokładny, spokojny, wysłuchuje pacjentki, nie przerywa jej, doradza. Podchodzi do swojej pracy poważnie.

 • bardzo dobry

  w mojej opinii niezwykle miły i kompetentny lekarz. Wielka szkoda, że koszt wizyty z perspektywy studentki jest wysoki.

 • bardzo dobry

  Polecam, bardzo dobry lekarz. Wizyta miła, badanie kompleksowe. Też będę polecać innym kobietom wizytę u tego lekarza

 • bardzo dobry

  Pan dr Łukasz Dancewicz to najlepszy ginekolog jakiego znam!!! Bardzo kompetentny, profesjonalny w podejściu do pacjentek. Prowadzi właśnie moją pierwszą ciążę. Bardzo stresowałam się zwłaszcza pierwszej wizyty ale stres minął zaraz po wejściu do gabinetu. Bardzo dokładnie o wszystko wypytuje, zleca badania co minimalizuje stres związany z ciążą :) W kontakcie z pacjentką jest "ludzki", nie tworzy jakiejś sztucznej bariery na linii pacjentka-lekarz. W czasie usg wszystko dokładnie omawia. Jest naprawdę godny polecenia :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę