lek.

Lidia Koziczak

Urolog

Umów wizytę 347 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z urologii uzyskałam w 1993r, pracując w Klinice Urologii. Od 2000r prowadzę indywidualną praktykę specjalistyczną. W mojej pracy szczeg... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Nawrotowe zakazenia układu moczowego - leczenie, profilaktyka
Diagnostyka raka prostaty - biopsja pod kontrolą USG
Konsultacja urologiczna z USG układu moczowego 150 zł
Diagnostyka chorób nerek, pęcherza moczowego, męskich narządów płciowych
Diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z urologii uzyskałam w 1993r, pracując w Klinice Urologii. Od 2000r prowadzę indywidualną praktykę specjalistyczną. W mojej pracy szczególne miejsce zajmuje problematyka nawrotowych zakażeń układu moczowego, zaburzenia oddawania moczu i problemy związane z rakiem stercza.


Zapraszam na: http://www.medic-laserplus.pl/

Specjalizacje

 • Urologia

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Ta Pani nie powinna mieć kontaktu z pacjentami. Być może wiedzę ma, ale to nie wystarczy, by pomóc. Negatywne nastawienie od samego początku do pacjenta sprawia, że nie chce się w ogóle mówić o problemie, bo ma się wrażenie, że jest się winnym temu, że coś dolega. Brak pomocnych wskazówek, straszenie, wyjście z przekonaniem, że wydało się 100zł w błoto, bo problem jak był tak jest i trzeba szukać innego lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

 • bardzo dobry

  Zostałem przyjęty na czas, badanie było profesjonalne i dokładnie wiem, co powinienem zrobić w przyszłości. Zdecydowanie polecam!

 • dobry

  Wizyta przebiegła prawidłowo, nie miałem do lekarza żadnych zastrzeżeń. Profesjonalnie zostałem nakierowany co w danym przypadku mam dalej robić.

 • bardzo dobry

  Bardzo dziękuję pani doktor za trafną diagnozę choroby mojego syna, która przez innego lekarza nie została rozpoznana. Dostaliśmy wskazówki dotyczące dalszego leczenia i już mamy problem za sobą. Mieliśmy dobry, konkretny kontakt z panią doktor, która szczegółowo poinformowała nas, co należy zrobić. Polecam!

 • bardzo słaby

  Bardzo nie miłe podejście do pacjenta traktowanie jak jakiegoś głupiego. Mówiąc o swoim stanie zostałem poinformowany że mam nie męczyć Pani lekarz bo musi jak że w ciężej pracy wytrzymać do końca dnia. Nie mam zamiaru wracać. Już się nie dziwię dlaczego kolejki na NFZ do tego specjalisty są takie krótkie.

 • bardzo słaby

  takim jak ona to trzeba prawo do leczenia zabrać. Nie rozpoznała RAKA JĄDRA. Mój facet chodził do niej trzy lub cztery razy z bólem jądra. Wracał z receptą na takie same leki. Nie trzeba być geniuszem, że powracające \\\"zapalenie\\\" nie jest normalne u 30 letniego zdrowego mężczyzny. Najlepsze, na którejś wizycie było USG i nic nie ZAUWAŻYŁA! A teraz jest walka o życie, gdyż doszły przerzuty na PŁUCA.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".

 • bardzo słaby

  Dzisiaj Ojciec był z Mamą u tej Pani w Poradni Urologicznej w Murowanej Goślinie pod Poznaniem - odradzam wszystkim wizytę u tej urolog. Ojciec jest od kliku dni osłabiony, ma obrzęki podudzi od kilku dni nasilające się, częstomocz i parcie na mocz związane z przerostem prostaty. Lekarz rodzinny skierował na badanie urologiczne chcąc wykluczyć przyczynę urologiczną obrzęków - np. zastój moczu, niewydolność nerek czy coś podobnego. A rodzice na wejście dostali od Pani doktor o....dol, po co przyszli, po co lekarz rodzinny ich do niego skierował. Wyszli zbulwersowani, bez dokładnego badania, bez skierowania na badania (np. mocznik czy kreatynina - mogą być obrzęki) Beznadziejna

 • bardzo słaby

  A mi ta Pani powiedziała: boli, bo boli i co ona ma niby zrobić???? Badała mnie z książką w ręku... zupełnie bez wyczucia,nie wie, bo nie wie i koniec, Żadnego USG, nic.... 5 dni z bólem chodziłem, poszedłem do INNEGO KOMPETENTNEGO lekarza, jedno małe badanie USG, natychmiastowa trafna diagnoza. Nie polecam, same złe doświadczenia z tą panią....

 • bardzo dobry

  Mój Boże, to badanie na zawsze pozostanie w mojej pamięci! Ja i moja prostata jestesteśmy Pani Doktor dozgonnie wdzięczni. A zwłaszcza moja prostata wspominająca badanie z nieukrywaną perwersyjna przyjemnością. Rozpoznała mnie Pani Doktor bezbłędnie, a leczenie ?!!! - bajka. Dziekuję, dziekuję i jeszcze raz dziekuję. PS. Leczenie modlitwą uważam za niezwykle skuteczne pod warunkiem, że jest ona żarliwa !

 • bardzo dobry

  do perelki nie wypowiadaj sie tak o lekarzu duzo chorob szczegolnie pecherza nie jest do dzisiaj rozpoznana .lecze sie u tej pani od 6 lat i moge powiedzic ,ze stawia dobre diagnozy.twoja wypowidz sadzac po tresci jest emocjonalna i swiadczy ze masz problem nie tylko z pecherzem ale rowniez ze sposobem komunikowania ,moze nie umiesz przekazac problemu i jak nieraz mowi pani doktor problem jest w glowie iuwazam ze jest to sluszna diagnoza

Najbliższe terminy:

kolejne dni