Lidia Bułacik

33

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 9 do 13 - rejestracja telefoniczna lub poprzez tę stronę
  OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRNIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH PO SOBIE TERMINÓW.

  WIZYTY W DOMU CHOREGO - realizowane są przez 5 dni w tygodniu ( poniedziałek - piątek ) od godz. 16 do 20. W wyjątkowych sytuacjach również w sobotę i niedzielę.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • 2 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest niesamowita... Cudowny, cierpliwy, uroczy człowiek, wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, dokładności, rzetelności i sumienności; pierwsza osoba, która spojrzała na moją schorowaną matkę - staruszkę z perspektywy wszystkich dolegliwości, a nie tylko jednej, konkretnej dolegliwości, zapewniając jej wielostronną i kompleksową opiekę...pomijając fakt, iż kilkakrotnie wyciągnęła ją jakimś sobie znanym "cudem" z beznadziejnych sytuacji... ten "cud" to chyba także cudowne podejście do pacjenta... Moja mama twierdzi,że samo obcowanie z Panią Doktor już pomaga :)... a poza tym nie widziałam jeszcze w życiu tak ciepłej, serdecznej, cierpliwej osoby, która poświęcałaby pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje... nie ma słów, żeby Ją opisać, to Lekarz duszy i ciała przez duże L, ktoś, komu ufam bezgranicznie i powierzyłabym Jej życie swoje i swoich najbliższych bez zastanowienia... Jedyna ostoja bezpieczeństwa, dobroci i mądrości w tym szalonym, bezwzględnym świecie. Polecam gorąco i pokuszę się o stwierdzenie, że to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w życiu (a spotkałam wielu, zarówno prywatnie, jak i zawodowo)!!!

  zgłoś nadużycie
 • 7 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła i rzeczowa pani doktor. Po przeprowadzeniu badania szybka diagnoza i wypisanie recepty. Szczegółowe instrukcje dotyczące leczenia.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor przez przypadek ale teraz już nie pójdę do innego lekarza. Cudowny lekarz :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołania! Szczerze troszczy się o zdrowie pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 15 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Lekarka w bardzo dokładny sposób analizuje historię chorobową pacjenta w trakcie pierwszej wizyty.

  zgłoś nadużycie
 • 20 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła Pani Doktor.. rozumie pacjenta ..profesjonalne podejście do chorego.. wysłucha...pomoże.. poradzi.. uśmiechnięta ...polecam każdemu choremu Panią Doktor..

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  świetna pani doktor, interesuje sie pacjentem, jest miła i zna sie na rzeczy:) Polecam jak najbardziej

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity fachowiec i dobry człowiek. Pani doktor zawsze wysłucha do końca i poradzi. Czuć, że dla Pani doktor los pacjenta nie jest obojętny. Niestety to już ginący gatunek lekarza. Obecnie większość lekarzy patrzy tylko na kasę a pacjent jest dla nich tylko kolejnym numerem w kolejce. Polecam Panią doktor jako znakomitego lekarza. Jest jednym z najlepszych internistów jakich spotkałem w ciągu swojego życia.

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pani doktor przeprowadza dokładny wywiad, interesuje się pacjentem, patrzy całościowo na wszystkie dolegliwości, nie tylko z perspektywy jednej choroby Przygotowuje kompleksowe leczenie, mam nadzieję że będzie skuteczne Bardzo sympatyczna polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 10 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest osobą profesjonalną,poświęca odpowiednio dużo czasu na wnikliwy wywiad,stwaia trafne diagnozy.Cierpliwa,miła,wyrozumiała,ale przede wszystkim skuteczna!Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?