WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 9 do 13 - rejestracja telefoniczna lub poprzez tę stronę OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRANIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH P... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 9 do 13 - rejestracja telefoniczna lub poprzez tę stronę
OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRANIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH PO SOBIE TERMINÓW. Koszt pierwszej wizyty jak przy 1 terminie ( 120 zł - 150 zł )

WIZYTY W DOMU CHOREGO - realizowane są przez 5 dni w tygodniu ( poniedziałek - piątek ) od godz. 16 do 20. W wyjątkowych sytuacjach również w sobotę i niedzielę.

Wybierając widoczny w danych kontaktowych numer telefonu, możecie Państwo umówić się na wizytę poprzez rejestrację telefoniczną serwisu znanylekarz.pl

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem niesamowicie zobowiazany za wklad Pani Doktor w profesjonalne rozwiazywanie problemow medycznych moich i mojej Rodziny. Znamy Pania Lidie od ponad 10 lat i zawsze mozemy liczyc na wsparcie, porade medyczna i ogromna wiedze lekarska. Ponadto Pani doktor ma zawsze indywidualne, cieple i profesjonalne podejscie do kazdego pacjenta. Pozdrawiamy, Konrad, Krystyna i Katarzyna Porebscy.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest niesamowita... Cudowny, cierpliwy, uroczy człowiek, wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, dokładności, rzetelności i sumienności; pierwsza osoba, która spojrzała na moją schorowaną matkę - staruszkę z perspektywy wszystkich dolegliwości, a nie tylko jednej, konkretnej dolegliwości, zapewniając jej wielostronną i kompleksową opiekę...pomijając fakt, iż kilkakrotnie wyciągnęła ją jakimś sobie znanym "cudem" z beznadziejnych sytuacji... ten "cud" to chyba także cudowne podejście do pacjenta... Moja mama twierdzi,że samo obcowanie z Panią Doktor już pomaga :)... a poza tym nie widziałam jeszcze w życiu tak ciepłej, serdecznej, cierpliwej osoby, która poświęcałaby pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje... nie ma słów, żeby Ją opisać, to Lekarz duszy i ciała przez duże L, ktoś, komu ufam bezgranicznie i powierzyłabym Jej życie swoje i swoich najbliższych bez zastanowienia... Jedyna ostoja bezpieczeństwa, dobroci i mądrości w tym szalonym, bezwzględnym świecie. Polecam gorąco i pokuszę się o stwierdzenie, że to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w życiu (a spotkałam wielu, zarówno prywatnie, jak i zawodowo)!!!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest przesympatyczna ale przede wszystkim bardzo rzetelna i dokładna. Polecam każdemu, kto szuka trafnej diagnozy i szybkiej pomocy!

 • bardzo dobry

  Uprzejma, kompetentna i pomocna. Nie ma problemu z umówieniem się na kolejny dzień na termin. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Bardzo cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor, bo ma dobre podejście do pacjenta. Podczas pierwszej wizyty przeprowadziła wywiad by móc jak najlepiej określić stan zdrowia. Interesuje się pacjentem, jest cierpliwa i szuka jak najlepszych rozwiązań. Polecam.

 • bardzo dobry

  Cieszę się,że trafiłam właśnie do takiego lekarza, który potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje jakiegokolwiek sygnału chorobowego z jego strony. Widać, że Pani Doktor kocha to, co robi:) Zdecydowanie polecam:):)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,przyjęła mnie bardzo miło z niespotykanym zbyt często u innych lekarzy zainteresowaniem.Bardzo dobrze zajęła się moim przypadkiem i przede wszystkim pomogła mi w mojej chorobie.Pani Doktor jest nie tylko ekspertem w swoim zawodzie,ale i troskliwym człowiekiem,o życzliwym podejściu do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to naprawde dobry specjalista, jest bardzo troskliwym i ciepłym człowiekiem, ktory traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Jest tu relacja człowiek człowiek a nie pacjent i Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest miłą i sympatyczną osobą. To po prostu lekarz z powołania, a takich ciągle brakuje. Pozytywne podejście do pacjenta. Polecam:)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor Bułacik za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu zdrowotnego. Byłam w bardzo ciężkiej sytuacji, a inni lekarze okazywali się bezradni w moim przypadku, odsyłali mnie do innych specjalistów, bo nie wiedzieli, co mi jest. Pani Doktor szybko i właściwie zdiagnozowała chorobę, tzn. zaleciła odpowiednie badania (mam na myśli badania konieczne, a nie wszystkie na chybił trafił, jak czynią to niektórzy lekarze w innych przychodniach, żeby więcej zarobić :-) i doradziła skuteczne leczenie. Ponadto ma bardzo dobre podejście do pacjentów i wszystko dokładnie wyjaśnia. Potrafi uspokoić, co ma również nieocenione znaczenie przy leczeniu. A dlaczego tak się dzieje? Otóż dlatego, że ma ogromną wiedzę (nie dorównuje jej niejeden specjalista) oraz intuicję … Mam do niej całkowite zaufanie, a należę do osób raczej sceptycznych Uważam, że Pani Doktor Bułacik jest wspaniałym lekarzem z powołania i naprawdę CHCE pomóc pacjentowi. Takich lekarzy (takich ludzi) jest coraz mniej. Dlatego polecam wszystkim Panią Doktor !!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę