Lidia Bułacik

41

Adresy

 • Wybierz termin wizyty:

  Opieka

  Wrocław, ul. Jaracza 74

  6162876 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 9 do 13 - rejestracja telefoniczna lub poprzez tę stronę
  OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRNIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH PO SOBIE TERMINÓW.

  WIZYTY W DOMU CHOREGO - realizowane są przez 5 dni w tygodniu ( poniedziałek - piątek ) od godz. 16 do 20. W wyjątkowych sytuacjach również w sobotę i niedzielę.

  Wybierając widoczny w danych kontaktowych numer telefonu, możecie Państwo umówić się na wizytę poprzez rejestrację telefoniczną serwisu znanylekarz.pl

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • 4 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem niesamowicie zobowiazany za wklad Pani Doktor w profesjonalne rozwiazywanie problemow medycznych moich i mojej Rodziny. Znamy Pania Lidie od ponad 10 lat i zawsze mozemy liczyc na wsparcie, porade medyczna i ogromna wiedze lekarska. Ponadto Pani doktor ma zawsze indywidualne, cieple i profesjonalne podejscie do kazdego pacjenta. Pozdrawiamy, Konrad, Krystyna i Katarzyna Porebscy.

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor jest niesamowita... Cudowny, cierpliwy, uroczy człowiek, wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, dokładności, rzetelności i sumienności; pierwsza osoba, która spojrzała na moją schorowaną matkę - staruszkę z perspektywy wszystkich dolegliwości, a nie tylko jednej, konkretnej dolegliwości, zapewniając jej wielostronną i kompleksową opiekę...pomijając fakt, iż kilkakrotnie wyciągnęła ją jakimś sobie znanym "cudem" z beznadziejnych sytuacji... ten "cud" to chyba także cudowne podejście do pacjenta... Moja mama twierdzi,że samo obcowanie z Panią Doktor już pomaga :)... a poza tym nie widziałam jeszcze w życiu tak ciepłej, serdecznej, cierpliwej osoby, która poświęcałaby pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje... nie ma słów, żeby Ją opisać, to Lekarz duszy i ciała przez duże L, ktoś, komu ufam bezgranicznie i powierzyłabym Jej życie swoje i swoich najbliższych bez zastanowienia... Jedyna ostoja bezpieczeństwa, dobroci i mądrości w tym szalonym, bezwzględnym świecie. Polecam gorąco i pokuszę się o stwierdzenie, że to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w życiu (a spotkałam wielu, zarówno prywatnie, jak i zawodowo)!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Widać że Pani Doktor nie znudziła się swoim zawodem i wciąż jest ciekawa każdego przypadku. Można na nią liczyć. Profesjonalna i do tego bardzo dobra osoba która prócz zdrowia potrafi poprawić humor.

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor jest lekarzem profesjonalnym z bardzo miłym podejściem do pacjenta. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Pani Doktor szczegółowo bada pacjenta, analizuje objawy choroby i dobiera odpowiednie leki.

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła i kontaktowa. Uśmiech i pozytywne podejście do pacjenta uprzyjemnia wizytę.Profesjonalna i bardzo pomocna.

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pai Lidia jest genialna. Trafiłam przypadkiem, ale już nie pójdę do nikogo innego :) Uśmiechnięta, bardzo miła. Jeśli jest się tak jak ja, osobą, która boi się lekarzy to Pani Lidia jest osobą, do której powinno się udać. Wysłucha, doradzi, zawsze z uśmiechem na twarzy :D Szczerze polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest rewelacyjna! Wykazuje zainteresowanie pacjentem, przeprowadza dokładny wywiad i udziela konkretnej pomocy. A przy tym jest niesamowicie miła i serdeczna. Oby jak najwięcej takich lekarzy, polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 7 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo miła i rzeczowa pani doktor. Po przeprowadzeniu badania szybka diagnoza i wypisanie recepty. Szczegółowe instrukcje dotyczące leczenia.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor przez przypadek ale teraz już nie pójdę do innego lekarza. Cudowny lekarz :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz z powołania! Szczerze troszczy się o zdrowie pacjenta.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia