lek.

Lidia Bułacik

Lekarz rodzinny, Internista

Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 9 do 13 - rejestracja telefoniczna lub poprzez tę stronę OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRANIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH P... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 9 do 13 - rejestracja telefoniczna lub poprzez tę stronę
OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRANIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH PO SOBIE TERMINÓW. Koszt pierwszej wizyty jak przy 1 terminie ( 120 zł - 150 zł )

WIZYTY W DOMU CHOREGO - realizowane są przez 5 dni w tygodniu ( poniedziałek - piątek ) od godz. 16 do 20. W wyjątkowych sytuacjach również w sobotę i niedzielę.

Wybierając widoczny w danych kontaktowych numer telefonu, możecie Państwo umówić się na wizytę poprzez rejestrację telefoniczną serwisu znanylekarz.pl

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem niesamowicie zobowiazany za wklad Pani Doktor w profesjonalne rozwiazywanie problemow medycznych moich i mojej Rodziny. Znamy Pania Lidie od ponad 10 lat i zawsze mozemy liczyc na wsparcie, porade medyczna i ogromna wiedze lekarska. Ponadto Pani doktor ma zawsze indywidualne, cieple i profesjonalne podejscie do kazdego pacjenta. Pozdrawiamy, Konrad, Krystyna i Katarzyna Porebscy.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest niesamowita... Cudowny, cierpliwy, uroczy człowiek, wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, dokładności, rzetelności i sumienności; pierwsza osoba, która spojrzała na moją schorowaną matkę - staruszkę z perspektywy wszystkich dolegliwości, a nie tylko jednej, konkretnej dolegliwości, zapewniając jej wielostronną i kompleksową opiekę...pomijając fakt, iż kilkakrotnie wyciągnęła ją jakimś sobie znanym "cudem" z beznadziejnych sytuacji... ten "cud" to chyba także cudowne podejście do pacjenta... Moja mama twierdzi,że samo obcowanie z Panią Doktor już pomaga :)... a poza tym nie widziałam jeszcze w życiu tak ciepłej, serdecznej, cierpliwej osoby, która poświęcałaby pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje... nie ma słów, żeby Ją opisać, to Lekarz duszy i ciała przez duże L, ktoś, komu ufam bezgranicznie i powierzyłabym Jej życie swoje i swoich najbliższych bez zastanowienia... Jedyna ostoja bezpieczeństwa, dobroci i mądrości w tym szalonym, bezwzględnym świecie. Polecam gorąco i pokuszę się o stwierdzenie, że to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w życiu (a spotkałam wielu, zarówno prywatnie, jak i zawodowo)!!!

 • bardzo dobry

  Miałam szczęście,że trafiłam do pani Doktor!Lekarz ,który stawia diagnozę precyzyjnie.Jest profesjonalistką w swoim zawodzie i jednocześnie bardzo ciepłym człowiekiem. Serdecznie pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Cudowny LEKARZ! Ogromne empatyczne podejście do chorej osoby. Serdeczny człowiek , wspaniały lekarz, ogromna wiedza. Dziękujemy za wsparcie i pomoc od pani .

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec i serdeczny człowiek. Zawsze zbada i wysłucha pacjenta. Prowadzi spokojny i dokładny wywiad. Jest na bieżąco z najnowszymi lekami. Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Przesympatyczna, ciepła Pani doktor, która bardzo dobrze zna się na swoim fachu, jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w ręce pani Lidii :) Serdecznie polecam! :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor, po przeanalizowaniu wyników badań, bardzo rzetelnie je zinterpretowała i zwróciła mi uwagę na pewne ich aspekty dotąd pomijane przez innych lekarzy. W przyjaznej atmosferze ustawiła dalszy tryb postępowania, biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest przesympatyczna ale przede wszystkim bardzo rzetelna i dokładna. Polecam każdemu, kto szuka trafnej diagnozy i szybkiej pomocy!

 • bardzo dobry

  Uprzejma, kompetentna i pomocna. Nie ma problemu z umówieniem się na kolejny dzień na termin. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Bardzo cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor, bo ma dobre podejście do pacjenta. Podczas pierwszej wizyty przeprowadziła wywiad by móc jak najlepiej określić stan zdrowia. Interesuje się pacjentem, jest cierpliwa i szuka jak najlepszych rozwiązań. Polecam.

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę