WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 9 do 13 - rejestracja telefoniczna lub poprzez tę stronę OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRANIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH P... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

WIZYTY W GABINECIE - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIĄTEK od 9 do 13 - rejestracja telefoniczna lub poprzez tę stronę
OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ NA PIERWSZA WIZYTĘ PROSZONE SĄ O WYBRANIE DWÓCH NASTĘPUJĄCYCH PO SOBIE TERMINÓW.Koszt pierwszej wizyty jak przy 1 terminie.

WIZYTY W DOMU CHOREGO - realizowane są przez 5 dni w tygodniu ( poniedziałek - piątek ) od godz. 16 do 20. W wyjątkowych sytuacjach również w sobotę i niedzielę.

Wybierając widoczny w danych kontaktowych numer telefonu, możecie Państwo umówić się na wizytę poprzez rejestrację telefoniczną serwisu znanylekarz.pl

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem niesamowicie zobowiazany za wklad Pani Doktor w profesjonalne rozwiazywanie problemow medycznych moich i mojej Rodziny. Znamy Pania Lidie od ponad 10 lat i zawsze mozemy liczyc na wsparcie, porade medyczna i ogromna wiedze lekarska. Ponadto Pani doktor ma zawsze indywidualne, cieple i profesjonalne podejscie do kazdego pacjenta. Pozdrawiamy, Konrad, Krystyna i Katarzyna Porebscy.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest niesamowita... Cudowny, cierpliwy, uroczy człowiek, wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, dokładności, rzetelności i sumienności; pierwsza osoba, która spojrzała na moją schorowaną matkę - staruszkę z perspektywy wszystkich dolegliwości, a nie tylko jednej, konkretnej dolegliwości, zapewniając jej wielostronną i kompleksową opiekę...pomijając fakt, iż kilkakrotnie wyciągnęła ją jakimś sobie znanym "cudem" z beznadziejnych sytuacji... ten "cud" to chyba także cudowne podejście do pacjenta... Moja mama twierdzi,że samo obcowanie z Panią Doktor już pomaga :)... a poza tym nie widziałam jeszcze w życiu tak ciepłej, serdecznej, cierpliwej osoby, która poświęcałaby pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje... nie ma słów, żeby Ją opisać, to Lekarz duszy i ciała przez duże L, ktoś, komu ufam bezgranicznie i powierzyłabym Jej życie swoje i swoich najbliższych bez zastanowienia... Jedyna ostoja bezpieczeństwa, dobroci i mądrości w tym szalonym, bezwzględnym świecie. Polecam gorąco i pokuszę się o stwierdzenie, że to najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w życiu (a spotkałam wielu, zarówno prywatnie, jak i zawodowo)!!!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,przyjęła mnie bardzo miło z niespotykanym zbyt często u innych lekarzy zainteresowaniem.Bardzo dobrze zajęła się moim przypadkiem i przede wszystkim pomogła mi w mojej chorobie.Pani Doktor jest nie tylko ekspertem w swoim zawodzie,ale i troskliwym człowiekiem,o życzliwym podejściu do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to naprawde dobry specjalista, jest bardzo troskliwym i ciepłym człowiekiem, ktory traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Jest tu relacja człowiek człowiek a nie pacjent i Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest miłą i sympatyczną osobą. To po prostu lekarz z powołania, a takich ciągle brakuje. Pozytywne podejście do pacjenta. Polecam:)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor Bułacik za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu zdrowotnego. Byłam w bardzo ciężkiej sytuacji, a inni lekarze okazywali się bezradni w moim przypadku, odsyłali mnie do innych specjalistów, bo nie wiedzieli, co mi jest. Pani Doktor szybko i właściwie zdiagnozowała chorobę, tzn. zaleciła odpowiednie badania (mam na myśli badania konieczne, a nie wszystkie na chybił trafił, jak czynią to niektórzy lekarze w innych przychodniach, żeby więcej zarobić :-) i doradziła skuteczne leczenie. Ponadto ma bardzo dobre podejście do pacjentów i wszystko dokładnie wyjaśnia. Potrafi uspokoić, co ma również nieocenione znaczenie przy leczeniu. A dlaczego tak się dzieje? Otóż dlatego, że ma ogromną wiedzę (nie dorównuje jej niejeden specjalista) oraz intuicję … Mam do niej całkowite zaufanie, a należę do osób raczej sceptycznych Uważam, że Pani Doktor Bułacik jest wspaniałym lekarzem z powołania i naprawdę CHCE pomóc pacjentowi. Takich lekarzy (takich ludzi) jest coraz mniej. Dlatego polecam wszystkim Panią Doktor !!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i rzeczowa Pani . Bez żadnego problemu postawiła bezbłędnie diagnozę i ulżyła w moim bólu .

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest genialnym lekarzem. Bardzo kompetentna, o ogromnej wiedzy medycznej. Odważna, co w niektórych przypadkach jest wielkim atutem, zwłaszcza w leczeniu osób starszych. Miła, empatyczna, podnosząca na duchu. Wspaniały lekarz i człowiek. Godna polecenia :-)

 • bardzo dobry

  Szalenie miła, kochana pani, również bardzo pomocna! Ogromnie polecam, jeżeli będę miała jakiekolwiek problemy ze zdrowiem, na pewno zwrócę się do pani doktor.

 • bardzo dobry

  Widać że Pani Doktor nie znudziła się swoim zawodem i wciąż jest ciekawa każdego przypadku. Można na nią liczyć. Profesjonalna i do tego bardzo dobra osoba która prócz zdrowia potrafi poprawić humor.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę