dr hab. n. med.

Leszek Sagan

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet

  ul.Tuwima 27/3
  70-361, Szczecin, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

  1821
  odwiedzin profilu przez ostatnie 30 dni

  2
  próśb o kalendarz online przez ostatnie 30 dni

  To Twój profil?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Luty 2015 operacja skoliozy 85%,czas trwania 5,5 godziny.W trzecim dniu po operacji moje dziecko wyszlo na spacer.Czy to nie cud?Pozdrawiam cala ekipe.

 • bardzo dobry

  Nasza córka była operowana przez Pana Leszka Sagan. Podczas operacji został wycięty " nie operacyjny " od 14 lat guz mózgu za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom, doswiadczeniu przywrócił nam marzenia o dalszym, dorosłym życiu naszej Gabrysi. Dorota i Sławomir Sidor

 • bardzo dobry

  Dr Sagan operował moją Córkę w nowo otwartym oddziale neurochirurgii w szpitalu w Zdrojach. Pobyt w szpitalu i operacja przeszły wzorowo. Córka ma torbiel podpajęczynówki płata czołowego, którą trzeba było "udrożnić". Siedem dni po operacji czuje się doskonale. Dzięki Panu Doktorowi ma szansę wrócić do czynnego uprawiania sportu. Jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi i całemu Zespołowi Neurochirurgii.

 • bardzo dobry

  Wspanialy Team ! Pomcne by bylo utrzymanie Szpitala z Takimi Wspanialymi Specjalistami myslmy o naszych Dzieciach

 • bardzo dobry

  Kasia 33 Doc.Leszek Sagan jest jedyny w swoim rodzaju lekarzem,operował mojego syna w szpitalu Szczecin Zdroje,syn czuje się dobrze i wraca do zdrowia.Doc.Sagan jest bardzo trudno dostępny ,ale jak już się do niego trafi to nic lepszego nie może człowieka trafić,jest przesympatyczny,rzetelny,udziela prostych odpowiedzi,zawsze znajdzie czas dla pacjenta.Zespół jaki pracuje w szpitalu na Zdrojach nic ująć ale dużo można dodać ...dobrego słowa na ich temat,przesympatyczna ekipa. Dziękuję Panie Doktorze i całej ekipie lekarzy i pielęgniarek ze szpitala Szczecin-Zdroje.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, oraz świetny człowiek. Jest ciężko uchwytny , ale dla chcącego nic trudnego :). doc Sagan operował moje dziecko, i dziękuję Bogu że trafiliśmy na tego wspaniałego człowieka!

 • bardzo dobry

  Witam 2 stycznia 2013 r przechodziłam bardzo poważną operacje usunięcia naczyniaka pnia mózgu.Nawet lekarze pierwszego kontaktu są zdumieni czego dokonał doc Sagan nazywając to mistrzostwem w dziedzinie neurochirurgii.Osobiście chciałabym podziękować za uratowanie życia i danie szansy na normalne funkcjonowanie .Z całego serca życze doc Saganowi samych sukcesów,realizacji wszytkich zamierzeń i przede wszystkim zdrowia dla doktora i całej jego rodziny.Pozdrawiam.Wdzięczna pacjentka:)

 • bardzo dobry

  Specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo profesjonalny a przy tym "ludzki. Fantastyczny specjalista, który potrafi wpłynąć również pozytywnie na psychikę pacjenta. Wyrazy wdzięczności dla pana profesorze oraz pańskiego asystenta dr. Limanówki

 • bardzo dobry

  cudowny człowiek ,wspaniały fachowiec , a oddział neurochrurgi dziecięcej na Zdrojach wspaniały -kapitalni lekarze Dr.Paweł ,Dr Marek, Dr Kllaudyna jeżeli tylko się tu dostaniecie to nic lepszego w Polsce spotkać was nie może. Piotr M z Elbląga

 • bardzo dobry

  Jestem świeżo po restabilizacji kręgosłupa wykonanej przez doc. Leszka Sagana w Szpitalu Klinicznym przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. Doktor jest wyjątkowym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Stara się wytłumaczyć w zrozumiały nawet dla starszej osoby wszystkie kwestie związane z operacją. Chociaż pracuje do późnego wieczora zawsze znajdzie czas by porozmawiać z pacjentem. Na pochwałę zasługuje Jego troska o swoich pacjentów. Zagląda bez wyraźnego powodu na salę chorych przed operacjami jak i pomiędzy zabiegami co z moich obserwacji ( pobyt w szpitalu październik 2013) zdarzało się wyłącznie Docentowi. Dziękuję za pomoc i życzę każdemu aby spotkał na swojej drodze tak wspaniałego lekarza. Osobne podziękowania dla personelu pielęgniarskiego oddziału neurochirurgii B : paniom Danusi, Anecie, Marii i Urszuli za ciepło i troskę w chwilach bólu. Wspomnę jeszcze, że poznałam przy pierwszej operacji w lipcu 2012 doktora B.Limanówkę jest to współpracownik doc.Sagana i również traktuje pacjentów z wielkim szacunkiem i oddaniem. Tworzą zgrany zespół. Życzę mu takich samych sukcesów jakie osiąga doc.Leszek Sagan. M. J. z Ostrowa Wielkopolskiego.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją