dr hab. n. med.

Leszek Sagan

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet

  ul.Tuwima 27/3
  70-361 Szczecin, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

  1240
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Luty 2015 operacja skoliozy 85%,czas trwania 5,5 godziny.W trzecim dniu po operacji moje dziecko wyszlo na spacer.Czy to nie cud?Pozdrawiam cala ekipe.

 • bardzo dobry

  Nasza córka była operowana przez Pana Leszka Sagan. Podczas operacji został wycięty " nie operacyjny " od 14 lat guz mózgu za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom, doswiadczeniu przywrócił nam marzenia o dalszym, dorosłym życiu naszej Gabrysi. Dorota i Sławomir Sidor

 • bardzo dobry

  Dr Sagan operował moją Córkę w nowo otwartym oddziale neurochirurgii w szpitalu w Zdrojach. Pobyt w szpitalu i operacja przeszły wzorowo. Córka ma torbiel podpajęczynówki płata czołowego, którą trzeba było "udrożnić". Siedem dni po operacji czuje się doskonale. Dzięki Panu Doktorowi ma szansę wrócić do czynnego uprawiania sportu. Jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi i całemu Zespołowi Neurochirurgii.

 • bardzo dobry

  Wspaniały Człowiek. Złote Ręce, Wielkie Serce, to chyba najlepsze słowa /cytuję za wpisem w księdze na oddziale/ podsumowujące osobę profesora Leszka Sagana Dziękujemy za uratowanie zdrowia naszego synka, Oliviera. Gratulacje za stworzenie świetnego oddziału-neurochirurgia Zdroje. Rodzice.

 • bardzo słaby

  dodzwonic sie na konsultacje graniczy z CUDEM.ludzie to jest skandal zeby miec telefon w reku i dzwonisz co minute a numer ciagle zajety.moze do dr to tylko po znajomosci mozna sie dostac


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Wspanialy Team ! Pomcne by bylo utrzymanie Szpitala z Takimi Wspanialymi Specjalistami myslmy o naszych Dzieciach

 • bardzo dobry

  Kasia 33 Doc.Leszek Sagan jest jedyny w swoim rodzaju lekarzem,operował mojego syna w szpitalu Szczecin Zdroje,syn czuje się dobrze i wraca do zdrowia.Doc.Sagan jest bardzo trudno dostępny ,ale jak już się do niego trafi to nic lepszego nie może człowieka trafić,jest przesympatyczny,rzetelny,udziela prostych odpowiedzi,zawsze znajdzie czas dla pacjenta.Zespół jaki pracuje w szpitalu na Zdrojach nic ująć ale dużo można dodać ...dobrego słowa na ich temat,przesympatyczna ekipa. Dziękuję Panie Doktorze i całej ekipie lekarzy i pielęgniarek ze szpitala Szczecin-Zdroje.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, oraz świetny człowiek. Jest ciężko uchwytny , ale dla chcącego nic trudnego :). doc Sagan operował moje dziecko, i dziękuję Bogu że trafiliśmy na tego wspaniałego człowieka!

 • bardzo dobry

  Witam 2 stycznia 2013 r przechodziłam bardzo poważną operacje usunięcia naczyniaka pnia mózgu.Nawet lekarze pierwszego kontaktu są zdumieni czego dokonał doc Sagan nazywając to mistrzostwem w dziedzinie neurochirurgii.Osobiście chciałabym podziękować za uratowanie życia i danie szansy na normalne funkcjonowanie .Z całego serca życze doc Saganowi samych sukcesów,realizacji wszytkich zamierzeń i przede wszystkim zdrowia dla doktora i całej jego rodziny.Pozdrawiam.Wdzięczna pacjentka:)

 • bardzo dobry

  Specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo profesjonalny a przy tym "ludzki. Fantastyczny specjalista, który potrafi wpłynąć również pozytywnie na psychikę pacjenta. Wyrazy wdzięczności dla pana profesorze oraz pańskiego asystenta dr. Limanówki