Leszek Kozłowski, chirurg Białystok

Leszek Kozłowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

13
 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pana Dr Kozłowskiego znam od ponad roku. Jestem pod olbrzymim wrażeniem. P doktor jest lekarzem o wielkim sercu,wrażliwym, wspaniałym specjalistą.Potrafi wysłuchać, dodać otuchy i człowiek czuje ,ze jest dla p.Doktora najważniejszy.Dziękuję Panie Doktorze, że Pan jest.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wszystko, co do tej pory o Panu Doktorze tu napisano to prawda. Wspaniały lekarz i cudowny człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Pana dr. Leszka Kozłowskiego cechuje zaangażowanie, wiedza, profesjonalne podejście do pacjenta. Ponadto jest niezwykle sympatycznym człowiekiem Polecam wszystkim

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Klasa, kultura osobista wobec pacjenta oraz wspólpracowników. Wyczerpująca dopowiedź na pytania pacjenta, wszystko objasnione w sposób kulturalny i rzeczowy. Miałem co prawda tylko drobny zabieg, ale nawet w moim przpadku Pan dr Kozłowski poswięcił mi odpowiedni dużo czasu, wykazał troske i zainteresowanie o stan zdrowia, zasugerował dyspozycyjność w przypadku problemu. Oczywiście nie było to potrzebne ponieważ zabieg wykonany po mistrzowsku z dbalością o efekt kosmetyczny. Po zetknięciu sie z takim lekarzem człowiek zaczyna wierzyc, że są jeszcze lekarze z powołania a wieloletnie studia nie niszczą wrażliwości i kultury osobistej.

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny specjalista, któremu dobro pacjentów leży naprawdę na sercu. Pomimo codziennego zabiegania, zawsze znajdzie kilka sekund żeby zapytać o samopoczucie. Bardzo wysoka kultura osobista, serdeczność, wspaniały człowiek. Tacy lekarze w dzisiejszych czasach to naprawdę już rzadkość. Dla szukających Pana Doktora - przyjmuje w przychodni na ul. Niedźwiedziej.

  zgłoś nadużycie
 • 22 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  W zeszłym roku konsultował moją córkę , która pięć lat temu miała wyciętego góza mózgu a na skutek pewnych zaburzeń miała kilka ataków padaczkowych bardzo silnych z utratą wzroku.Uspokoił nasze skołatane nerwy,zapewnił ,że nic niepokojącego się nie dzieje,wytłumaczył jakie mogły być powody zaistniałego stanu .Miły,konkretny,wiarygodny nie wziął pieniędzy za konsultację.Zgadzam się z opinią ,że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, wcześniej znałam jeszcze jednego neurochirurga z takimi cechami prof. Marka Harata który operował córkę.Polecam obu.

  zgłoś nadużycie
 • 18 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  operował mnie .Bardzo dobry fachowiec . Zatroskany , cierpliwy , mający dobry , uspokajający wpływ na pacjenta .Wie co robi . Trzeba mu ufać . Polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2009

  Ocena: Neutralny

  czy ktoś może mi podac do niego jakiś numer kontaktowy(najlepiej komórkowy)-bardzo proszę!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bezinteresowny, wyrozumiały, konkretny. Świetny fachowiec i człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam jego pacjentką, operował mnie - zdecydowanie polecam. Wspaniały człowiek, profesjonalista, wzorowe podejście do pacjenta. Wysoka kultura osobista.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online