dr n. med.

Leszek Kowalczyk

Neurolog

MOŻLIWOŚĆ WIZYT DOMOWYCH PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z LEKARZEM POD NUMEREM Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi – 1985r . W 1991- specjalizacja z ne... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja neurologiczna w Polimedzie 140 zł
Wizyta konsultacyjna + usg tętnic szyjnych i kręgowych 150 zł
Usg tętnic szyjnych i kręgowych 120 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

MOŻLIWOŚĆ WIZYT DOMOWYCH PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z LEKARZEM POD NUMEREM

Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi – 1985r .
W 1991- specjalizacja z neurologii I stopnia, w 1993r –specjalizacja z neurologii II stopnia. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie neurologii uzyskał w 1997r za pracę dot. postępowania diagnostycznego i leczniczego w migrenie. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, od 1987r. jest zatrudniony w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 WSK we Wrocławiu. Pracował na stanowisku – Adiunkta , Zastępcy Ordynatora, aktualnie pracuje w poradnictwie ambulatoryjnym . Pracuje również w renomowanych Centrach Medycznych w charakterze konsultanta.
Jest współautorem prac naukowych, regularnie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Odbył kursy doskonalące z ultrasonografii w Wielkopolskiej Szkole Ultrasonografii. Wykonuje usg tętnic szyjnych i kręgowych.
Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy.

Specjalizacje

 • Neurologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz, przeprowadził dokładne badanie i postawił diagnozę. Dodać trzeba, że jest też bardzo sympatyczny..Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkreny lekarz, odpowiedział na moje wszystkie pytania, chętny do pomocy w razie problemów poprzez kontak telefoniczny bądź mailowy.

 • bardzo dobry

  Pan doktor ma kompleksowe podejście do pacjenta. Podczas wizyty uważnie słuchał, notował, szukał różnych przyczyn mojego stanu. Zlecił kompleksowe badania, a leki przepisał dopiero, gdy miał 100% pewność co mi dolega. Po 8 latach choroby, trafiłam w końcu do lekarza, który potrafił mi pomóc. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja, błąkali się od specjalisty do specjalisty. Bardzo dobre podejście do pacjenta, duża wiedza i doświadczenie, to niewątpliwe plusy tego lekarza. Dodatkowo wizyta trwa tyle ile trzeba, by podejść do pacjenta indywidualnie.

 • słaby

  Po wizycie u Pana Doktora nic nie wynika. Badanie polegało na "opukaniu" młoteczkiem. Niestety brak kontaktu z pacjentem. Wypisuje różne leki i kieruje na zabiegi , które dzisiaj lekarz rehabilitant zakwestionował i zapisał zupełnie inne. Szkoda było wydać 150zł za wizytę.

 • bardzo dobry

  Szybka, trafna diagnoza, a co najważniejsze przepisane leki skuteczne. Polecam Państwu wizytę w gabinecie Pana doktora Kowalczyka.

 • bardzo dobry

  Adam. pan doktor jest profesjonalistą,bada dokładnie,wywiad szczegółowy,diagnoza trafna,przyjazne podejście do pacjenta.Polecam

 • bardzo dobry

  Duży profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Pogodne podejście do pacjenta.Świetny specjalista. Gorąco polecam. Beata

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jak na razie wydaje się że diagnoza postawiona celnie. Bardzo profesjonalne podejście do tematu

 • bardzo dobry

  Dr Leszek Kowalczyk rozpoznał wstępnie główną przyczynę dolegliwości po wylewie do nogi lewej i zaproponował szczegółowe badania diagnostyczne oraz leczenie neurologiczne.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu po przebytym udarze mogę normalnie chodzić i pracować,jestem niezmiernie mu wdzięczna.Konkretny lekarz ,konkretna diagnoza i-bez owijania w bawełnę. Bogusia

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę