Leszek Górski, stomatolog Lublin
Stomatolog lek. dent.

Leszek Górski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

4

Adresy

 • 29 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Państwo Górscy nie tylko leczą, ale też fachowo doradzają w myśl zasady \"lepiej zapobiegać niż leczyć\". Korzystam z ich usług już od 10 lat i nigdy, nawet w trudnych przypadkach się nie zawiodłam. Podziwiam to, że Pani Agnieszka naprawdę zna swoich pacjentów - ma dobrze prowadzoną kartotekę, ale też pamięta z jakimi problemami wcześniej się przychodziło, jaka terapia w przypadku danej osoby się sprawdza. Mój brat jakiś czas chodził do innego stomatologa (bo taniej), ale jednak wrócił do gabinetu Państwa Górskich. Osobiście uważam, że ceny u nich są przystępne. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bez bólu, bez strachu za to z wielka satysfakcją leczę się w tym gabinecie. Bardzo miła atmosfera, pełna fachowość a co najważniejsze leczenie za przystępną cenę. Gorąco polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Miło wręcz rodzinnie,a zarazem fachowo i zero naciągactwa jak w innych gabinetach,gdzie wszystko "musisz" a nikt cię o zdanie nie zapyta. Byłam tam z takim problemem,że w kilku gabinetach rozkładali ręce-a tu poszło jak po maśle. Może nie tanio,ale warto zapłacić raz,a nie co pół roku w kółko za to samo kilka razy:)

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniali lekarze!!! polecam!!! ```Ocena zmieniona na "Polecam" ze względu na brak argumentów. Moderator ```

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja