Leszek Delimat, neurochirurg Warszawa

Leszek Delimat

15

Adresy

Usługi

 • Zwykła wizyta
 • 30 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wysłuchał mnie uważnie.Konkretny, potrafił wszystko wytłumaczyć. Szkoda że takich lekarzy NFZ. Dziękuję

  zgłoś nadużycie
 • 30 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz ktory zna sie na swojej pracy.Malo jest takich lekarzy konkretnych i pewnych w tym co mowio.Jestem po 2 operacjach glowy 2011/2012 i dzieki Niemu moge zyc i funkcjonowac.Zdrowia i dlugiego zycia dla Pana Doktora.Podziekowania sklada Magdalena Jaszczak z Bielska k/Plocka.

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pragnę podziękować doktorowi za udaną operację kręgosłupa szyjnego. W styczniu 2013 r. doktor L. Delimat zoperował mi przepuklinę kręgoslupa szyjnego. Nie ukrywam że bardzo się bałam kiedy dowiedziałam się że będzie mnie operował lekarz o którym wogóle nie słyszałam, moim operatorem miał być ktoś inny. Nie żałuję Doktor zrobił to perfekcyjnie, bardzo interesował sięmną zaraz po operacji choć nie byłam jego pacjentką. Przychodził kilka razy dziennie sprawdzać mój stan. Obecnie dolegliwości prawie ustąpily, ręka nie drętwieje, bar nie boli. Jest super bardzo dziękuję dr Leszkowi Delimatowi. Elżbieta S.

  zgłoś nadużycie
 • 20 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  To fenomenalny lekarz, który potrafi sprawić, iż każdy Jego pacjent czuje się traktowany wyjątkowo, z największą uwagą i troską, przy maksymalnym zaangażowaniu i specjalnych względach Pana Doktora. Serdecznie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Rok temu miałam operacje w odcinku szyjnym kręgosłupa wykonaną przez dr Delimata. Jest to człowiek niezwykle profesjonalny i sympatyczny. Po udanej operacji i intensywnej rehabilitacji wróciłam do zdrowia. Z czystym sumieniem mogę polecic dr Delimata.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2012

  Ocena: neutralny

  Rok temu operowano mojego syna na oddziale neurochirurgi szpitala WIM przy ul. Szaserów. Operacja przebiegła bardzo pomyślnie- chwała fantastycznemu człowiekowi prof. Zielińskiemu. Niestety nie mieliśmy szczęścia, bo na nocnym dyżurze (3-4 doba po zabiegu) pojawił się p.Delimat. Bez dokładnej analizy i weryfikacji zlecił podawanie leków w nadmiarze i mało brakowało a mój syn do dziś dnia był by rośliną. Pan Delimat nie zasługuje na miano lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  miałem u doktora Delimata dwukrotną operację kręgosłupa. Zawdzięczam Mu to że po dziś dzień chodzę bo groził mi wózek. Z wyrazami szacunku pacjent z Płocka. Bardzo dobry specjalista.

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po operacji na kręgosłupie szyjnym. Przed oraz po zabiegu p.doktor Delimat wykazał duże zainteresowanie stanem mojego zdrowia, a podczas samego zabiegu wielkim profesjonalizmem, o czym świadczy moja dzisiejsza forma. Doktor Delimat jest doskonałym neurochirurgiem. W dniu dzisiejszym jestem w pełni sprawny i czuje się doskonale. Dziękuje Panie Doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Miałem zabieg na odcinek lędźwiowy kręgosłupa przeprowadzony przez dr. Delimata. Po zabiegu poszedłem na rehabilitacje, którą też zalecił Pan doktor. Mówiąc szczerze czuję się doskonale. Nie odczuwam dawnych dolegliwości, jestem w pełni sprawny. Bardzo dziękuję Panu dr. Delimatowi za pomoc.

  zgłoś nadużycie
 • 5 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jest to człowiek zarty zaufania gdyż posiada ogromną wiedze oraz zależy mu zdrowiu pacjenta. W moim przypadku dr. Delitat sprawdził się w stu procentach. Dzięki doktorowi mogę chodzić oraz pracować.Polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja