lek. dent.

Leszek Cwalina

Ortodonta, Stomatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Zupełnie się z tą opinią nie zgadzam. Panu Doktorowi zawdzięczam hollywoodzki uśmiech. Mogę szczerze powiedzieć, że Pan Doktor zmienił moje życie na lepsze. Teraz uśmiecham się szeroko i jestem bardzo szczęśliwa. Dla mnie to co zostało zrobione z moich zębów to majstersztyk. Mistrzostwo i profesjonalizm w każdym calu. Doktor Cwalina to profesjonalista i ogólnie bardzo miły człowiek. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Ola

 • bardzo słaby

  Masakra to tylko bardzo delikatne okreslenie tego co dostalismy w efekcie koncowym za 4lata leczenia i kilkanascie ,w sumie tysiecy zl .Ludzie !leczenie bylo haotyczne i na koniec uslyszalam ,ze oni to juz nic wiecej nie zrobia i szukaj sobie pomocy gdzie chcesz.mialy byc zeby przygotowane pod implanty ale zaden lekarz w Bialymstoku nie chce sie podjac dalszego leczenia !!!!! Pytam sie co mam teraz zrobic ? ???????


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Byłam pacjentką dr Cwaliny, fakt ceny za wizytę do najniższych nie należą, dr ma duże doświadczenie, jednak co dla mnie było rażące to praca na akord. Im więcej pacjentów tym kieszeń pełniejsza - szkoda. Doktor nie myje rąk po pacjentach, w gabinecie w Łomży używa tych samych narzędzi przez cały dzień przyjmowania nie poddając ich sterylizacji. Czasem wizyta nie ma sensu- bo dotyczy tylko zmiany koloru gumek z dokładnie takim samym założeniem jak wcześniejsze.Zgadzam się z poprzednikami - część prac wykonywanych jest byle jak, aby szybciej i dalej i do kasy!!! Gdyby doktor popracował nad tymi tak ważnymi szczegółami i wyegzekwował ich stosowanie u lekarzy współpracujących opinie nie byłyby negatywne niezależnie jaką cenę pacjent miałby do zapłaty za wizytę. Panie doktorze jest Pan fajnym człowiekiem- niech Pan wyciągnie wnioski i stworzy gabinet jakich mało!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Jestem już pod koniec noszenia aparatu stałego, ale od 3 wizyt zęby mi powracają do stanu jaki był przed nałożeniem aparatu. Czy może ktoś wie czy po założeniu aparatu retencyjnego zęby mi ładnie się ułożą? Wiem że powinien on służyć do ugruntowania się ułożonych zębów przez aparat stały, ale niestety tak się nie stało. Dla wszystkich osób które się wybierają do tego gabinetu - odradzam leczenia u dr L. Cwaliny jest bardzo słabym ortodontą, a Pani dr odbudowując ząb nawet nie postarała się wyszlifować go jak należy, bo mam zgrubienie na którym odkłada się osad. Na kolejnych moich wizytach nie widziała problemu i nie poprawiła tego. Za każdą wizytę przecież się płaci i oczekuje się dobrej roboty a nie chałtury jaką im zafundowali Państwo dr L. i A. Cwalina


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Oczywiście że naciągają.Od 3 wizyt nie widze i nie czuje żeby zęby się schodziły a wręcz czuje że się rozchodzą (powracają do stanu jaki był przed założeniem aparatu)a oni mi dalej ustalają wizyty zamiast zdjąć aparat i założyć retencyjny. Na początku leczenia faktycznie było widać efekty, ale pod koniec leczenia to zerowe to tylko wyżucenie pieniędzy. Na siłe przeciągają do ponad 2 lat leczenia, nic dziwnego że ludzie wolą iść do innych a nie leczyć się u dr Cwaliny. Może i on był kiedyś dobrym specjalistą godnym polecenia ale nie teraz...szukajcie innego specjalisty jeśli chcecie mieć proste zęby i nie czuć się naciągniętym i wiedzieć co się dzieje z waszymi zębami.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Jaka uczciwość ?!! Przyjazd na wizytę około 100 km i usłyszeć że dziś nic nie będzie robić bo trzeba poszerzyć zęby, umówić na wizytę, wymienić gumki które mogły zostać i zgarnąć 120 zł. To nazywacie uczciwością??? Nauczcie się z telefonu korzystać po to go wynaleźli.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dr Cwalina jest fachowcem pierwszej klasy,nie zgadzam się z pierwszą opinią. Zęby czasem trzeba rwać,nawet często,niestety taki jest "koszt" leczenia wad zgryzu. A o retainerze trzeba pamiętać,a nie po jakimś czasie zapomnieć. Mi wada również zaczęła wracać,to NORMALNE,że zęby się przemieszczają-ale od tego jest właśnie retainer- noszę go już kilka lat po zdjęciu aparatu (nocą,raz w tygodniu),a raz na rok-dwa lata wracam do doktora na kontrolę,a on mi zawsze spiłuje ściśnięte zęby(tak!przemieszczają się!),podkręci retainer odpowiednio do przemieszczeń i wszystko wraca do normy. Nic nie jest na zawsze,po prostowaniu zębów trzeba o to dbać całe życie,a nie zapomnieć i mysleć,że jak się zdjęło aparat,to już wszystko jest ok do końca życia.

 • słaby

  1. Na początku bardzo dobrze. (lekarza poleciła mi znajoma, która nosiła aparat stały, po jego zdjęciu musiała robić "kosmetykę" przednich zębów, ale już w innym gabinecie) 2. Pojawiają się problemy, wtedy doktor zmienia sposób leczenia i każe wyrywać dodatkowe zęby, wcześniej nie było o tym mowy. 3. Po zdjęciu aparatu stałego i zmianie na aparat retencyjny zęby mogą się przemieścić, na to wg pana doktora nie ma rady. 4. Efekt końcowy jest bardzo średni, jedna wada zamieniona na drugą. 5. Wynik konsultacji u innego ortodonty jest trochę niepokojący, podobno leczenie nie zostało skończone, a skutkiem mogą być w przyszłości problemy ze stawami. Zgadzam się z opinią o pani doktor, niestety nie da się uniknąć z nią kontaktu, w końcowej fazie leczenia tylko ona zajmuje się pacjentami. Nie polecam leczenia u niej zębów, jest średnim fachowcem.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Pan Leszek jest bardzo dobrym ortodontą, ale potwierdzam wcześniejsze opinie, że mało rozmowny, nigdy nie mówi co robi z pacjentem, a żona pana doktora rzeczywiście nie należy do osób delikatnych..;)

 • dobry

  Ja również twierdze, iz dr Leszek Cwalina jest swietnym specjalistą. Miałam poważna wade zgryzu, a teraz juz jest wszystko w porzadku. Niestety kilka razy mialam tez "przyjemność" skorzystac z usług żony doktora :( oj czysty hardcore :))) ręce sie trzęsły, byłam w starchu, czy zakłądajac gumki ręka sie nie omsknie i nie trafi w oko :))), krzyczy, jest nieprzyjemna, ogólnie polecam, ale polecam tylko Pana dr Leszka. Pozdrawiam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją