Lesław Strzałkowski, ginekolog Gliwice

Lesław Strzałkowski

Poproś o włączenie kalendarza
121

Adresy

 • 30 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mialam 3 poronienia,,chodzilam do roznych lekarzy,,zaden lekarz nie potrafil przyczynic sie do utrzymania ciazy.. zaden nie potrafil odpowiednio zastosowac leczenia..dopiero jak trafilam z 4 ciaza do Pana Strzalkowskiego wszystko sie udalo i dzieki niemu teraz mam wspaniala coreczke..jest mily,,cierpliwy,,odpowie na kazde pytanie,, jednym slowem WSPANIALY LEKARZ!! oby takich bylo wiecej:)

  zgłoś nadużycie
 • 24 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam prawo wyrazić swoje zdanie i nie zgodzić się z opiniami negatywnymi, bo doktor jest najlepszym lekarzem pod słońcem. Mimo,że zmieniłam miejsce zamieszkania, odległe o 30min drogi-nie zamienię lekarza na żadnego.Mam 100% zaufania.Zleca wszystkie niezbędne badania-prowadził mnie przez całą ciążę, zlecał wszystkie badania krwi, cukier, dokładna analiza USG(jest w gabinecie). Jeżeli nie widzi nic niepokojącego, nie zleca badań prenatalnych bo po kiego-prenatalne to jakaś obsesja!!! Przez całą ciążę czułam się spokojna i bezpieczna.Zawsze dostępny pod telefonem, w razie jakichkolwiek dolegliwości czy obaw.-zawsze delikatny, wytłumaczy i wysłucha, bada piersi(co nie robi każdy ginekolog), pobiera wymazy do badań cytologia i bakteriologia, ani razu nie zauważyłam pośpiechu. Zawsze zapyta jak się czuję, jak się żyje, ot zwykłe ludzkie.Lekarz, rzeczowy, konkretny, wydaje wyniki USG ze zdjęciami. Zwraca dużą uwagę na diagnostykę,osobiście kazał wykonać badania w kierunku markerów jajnika Ca 125, zaznaczając, że jajniki są podstępne i nawet jak nie ma zmian w obrazie lepiej wykonać badanie. Podczas pobytu w gabinecie nigdy nie zdarzyło się aby ktokolwiek, wszedł po to aby podglądać. Pani rejestratorka, zawsze miła, w przypadku gdy nie może odebrać, zawsze oddzwania. Jeżeli chodzi o lekarza, nigdy nikomu nie wytknąłby wad, lekarz jest bardzo taktowny, miły, rzeczowy.Zawsze jak widzi problem zdrowotny, poinformuje w przyjazny dla pacjenta sposób, przekazując tyle ile jest niezbędne, nie strasząc i nie wyolbrzymiając. To dobry człowiek i świetny fachowiec, godny zaufania. Z całą pewnością nie jest lekarzem nastawionym na kasę, jeżeli zna sytuację finansową pacjentki(to czy pracuje czy nie itp.) za wizytę bierze mniej. Lekarz z powołania.Pacjentka-Izabela M-Sz.

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, rodziłam w Strzelcach, gdzie pan Doktor pracuje. Najlepszy lekarz z wszystkich tam pracujących na ginekologii.

  zgłoś nadużycie
 • 21 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Genialny, mój ulubiony ginekolog! atmosfera podczas badania - zero skrępowania, zawsze delikatny. Informuje na bieżąco co będzie robił. Zawsze jest pod telefonem, więc jako kobieta w ciąży mam poczucie bezpieczeństwa i opieki . Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 6 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy ginekolog jakiego znam. Profesjonalny, niezwykle sympatyczny, zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. Cechuje go naprawdę indywidualne podejście do każdej pacjentki. Wizyta trwa tyle czasu, ile trzeba. Pan doktor robi dokładny wywiad, skrupulatnie wszystko sprawdza. Naprawdę godny polecenia. Dzięki niemu wizyta u ginekologa może być przyjemnością.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja krótko. Jestem ojcem bliźniaków i gdyby nie ten gość to mogło by się to zakończyć tragicznie w Gliwicach. Żona chodzi do tego Lekarza długi czas ,ale za to cc w Strzelcach i zdrowe piękne dzieciaki . Jestem Doktorowi Strzałkowskiemu za to wdzięczny i bardzo szczęśliwy. Moim zdaniem konkretny gość !!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki temu Człowiekowi śpi w chuście mój synek. Lekarz o nadzwyczajnej cierpliwości i ogromnym spokoju, który udziela się pacjentkom. Dzięki Doktorowi udało nam się po dość długim czasie zajść w ciążę, a wiele komplikacji powodowało, że zjawiałam się w jego gabinecie nawet co tydzień. Bywało, że w ogóle nie brał pieniędzy za wizytę. Prowadził całą moją ciążę; ze względu na słaby wynik ktg, zadecydował o cc, które sam przeprowadził. Jest świetnym profesjonalistom i dobrym człowiekiem.

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały Lekarz. Zaczęłam do niego chodzić w 1999r do przychodni na Opolskiej w Gliwicach. Trafiłam na badanie, ze skierowaniem do szpitala w ręku. To właśnie Pan Doktor Strzałkowski zelcił wykonanie dodatkowych badań i dzięki niemu udało się zastosować terapię hormonalną i tym samym uniknąć kolejnej operacji. Do roku 1999 przebyłam już 4 operacje - torbiele jajników. Od pierwszej wizyty u Doktora nie miała żadnej operacji, zawsze w odpowiednim czasie dostaję odpowiednie leki i wszystko jest ok. Prowadził też moją ciążę. Mimo, iż nie miał wizyty podczas ciężkiego porodu stawił się i zrobił cesarkę. Bez dodatkowych kosztów, bez żadnych kopert, bez dopłacania... Naprawdę Prawdziwy lekarz z powołania. Ostatnio wysłałam do Pani pielęgniarki smsa z prośbą rejestrację bo ciało odmówiło posłuszeństwa. Oddzwoniła, aby upewnić się co mi dolega i zleciła wizytę tego samego dnia. Obsługa na najwyższym poziomie. Gorąco polecam. I jak czytam dlugo 1,5 to śmiać mi się chcę, bo uważam że moje 14 lat wizyt u Dr to jest długo:) pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam wszystkich!! serdecznie polecam Pana doktora! miły, kompetentny z dużą wiedzą. Przy każdej wizycie jestem dokładnie poinformowana o wszystkich wynikach. Póki co nie mam do niego żadnych zastrzeżeń :) Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Trafiłam do Pana doktora z problemem zajścia w ciążę. Przychodziłam kilka razy z rzędy, za każdym razem tłumacząc po co przyszłam i jakie mam długiw cykle. Wg pana doktora wszystko było w porządku lecz w ciąże dalej nie zachodziłam. Kiedy poszłam do innego lekarza.. Ca 125 wynik 300, onkologia, ostateczna diagnoza endometrioza i leczenie hormonalne Visanne. Endometrioza była min od 2 lat kiedy to leczyłam się u Pana doktora. Pan doktor problemu nie widział, nie chiał widzieć lub był ZBYT ZMĘCZONY by to widzieć i by zaangażować się w mój problem. Co z tego że atmosfera wspaniała a pan dokrot bardzo miły i uprzejmy ???Wielkie ROZCZAROWANIE!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
 • Dawid Serafin

  ginekolog,  lekarz medycyny estetycznej

 • Umów się na wizytę!

  Wybierz lekarza, który udostępnia zapisy przez Internet

Lekarz do którego umówisz się na wizytę online