Lech Polis, neurochirurg Łęczyca
NeurochirurgChirurg prof. dr hab. n. med.

Lech Polis

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

66
 • 26 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jako pacjentka Pana Profesora, pragnę podzielić się z Państwem informacją o przebiegu mojego leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia. Specjalista neurochirurg - wyszukany w internecie. Jedyny! Podkreślam - jedyny, który pozostawił swój numer telefonu z możliwością natychmiastowego kontaktu. Kiedy usłyszał 'moja żona bardzo cierpi i płacze z bólu...' (wypadnięty dysk, przepuklina między czwartym i piątym kręgiem lędźwiowym) powiedział: 'Proszę przyjechać - nie czekać'. Szanowni Państwo, przyjęcie na oddział neurochirurgi kliniki CZMP, decyzja o zabiegu operacyjnym podjęta była przez profesora natychmiastowo, a mój powrót do zdrowia niezwykle szybki. Nigdy nie spotkałam się w środowisku lekarskim z tak wysoką Kulturą, Szacunkiem, Życzliwością i Opiek, która wykracza poza standardy. A przecież są w życiu jeszcze ponadczasowe wartości, których doświadczyłam: otwartość, bezpośredniość, poczucie pełnego bezpieczeństwa i bezgranicznego zaufania. Z każdym dnie obserwuje powracającą u siebie radość życia... życia bez bólu. Pozostawiam dla Profesora wyrazy szacunku i ogromnej wdzięczności.

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  W tym miejscu chciałabym podziękować Profesorowi Lechowi Polisowi za wspaniałą opiekę, życzliwość, pomoc w trudnych chwilach życia mojej rodziny, za szansę na "nowe" życie mojej mamy, dzięki przeprowadzonej operacji guza mózgu... Za te złote ręce... Tak wspaniałego lekarza jeszcze nie spotkałam... Człowiek perła!!! Pełen profesjonalizm, normalne podejście do pacjenta, pełny kontakt, poświęcenie czasu pacjentowi. Profesor jest na prawdę genialnym fachowcem, zdecydowany, z poczuciem humoru. Pamiętajmy, że Prof. L.Polis jest cudownym człowiekiem, o cudownych ręcach!!! Życzę każdemu kto będzie potrzebował opieki neurochirurga, aby poddał się leczeniu tylko i wyłącznie u Prof. Polisa. Życzę dużo powodzenia w dalszej pracy. DZIĘKUJĘ!

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ciągle jeszcze istnieją wśród nas ANIOŁY. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł , lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich którzy są w potrzebie!!!!!!!! Z wyrazami wdzięczności za anielską opiekę i złote ręce, za możliwość rozpoczęcia "drugiego życia" po przeprowadzonej operacji guza mózgu u mojej bratowej Doroty, cierpliwość i dobroć, dużą dawkę pozytywnych emocji mogę tylko napisać - DZIĘKUJEMY PANIE PROFESORZE.

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Panie Profesorze dziękujemy za wszystko....Manuela z rodzicami

  zgłoś nadużycie
 • 28 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  5 lat temu miałem usuwany guz mózgu właśnie przez profesora . Wiedziałem jakie mogą być konsekwencje tej operacji a jednak zaufałem mu i nie żałuje tego . Dziś funkcjonuje normalnie a w/g opinii pewnej pani neurolog (która powiedziała mojej rodzinie żeby przygotowała się na najgorsze bo to coś nieoperacyjnego ) nie powinienem żyć. Profesor nie ukrywał niczego wyjaśnił mi na czym będzie polegać zabieg . To co zapamiętałem najbardziej to ciepło które emanowało od profesora i jego troskliwość o pacjenta .

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie i mojej córki wspaniały specjalista. Ciepły i życzliwy człowiek.Zainteresowany losem pacjenta.Córka była operowana przez pana profesora na przepuklinę L5-S1. Operacja udana szew mistrzowski.Po 3 godz syn profesora ją zpionizował i w jego asyście przeszła.Po 4 dniach opuściła szpital w stanie bardzo dobrym. Ból utrzymywał się do 2 tyg. Byłyśmy wystraszone skontaktowałam sie z profesorem uspokoił mnie że to normalne do m-ca.Chociaż był chętny ja zobaczyć.Powtarzam ogromne zainteresowanie pacjentem i to bezinteresowne.Operacja na fundusz. Przed operacją tylko jedna wizyta prywatna ale to dlatego ,że nie chciałam czekać na państwą bo córka bardzo cierpiała.Córka czuje sie super zapomniała o operacji ccchoć tak się strasznie bałyśmy.Wielkie uznanie dla profesora jego syna i jeszcze neurochirurga pana Krawczyka który wspaniale przyjął nas na oddział.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i wybitny specjalista. Rok temu miałam operację przepukliny kręgosłupa.Dziękuję Profesorowi za to, że znów jestem zdrowa. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności. Teresa K.z Sanoka

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2011

  Ocena: Słaby

  Często zadawane są pytania \"czemu mają służyć negatywne wpisy \" odpowiedź jest prosta ,służą ku przestrodze,zanim zdecydujesz się na leczenie u danego lekarza , a zwłaszcza u chirurga ,za wszelką cenę dowiedz się ile miał nieudanych zabiegów,ile było zakażeń na tym oddziale, jeśli tego nie zrobisz możesz do końca życia tego żałować bo zdrowia nikt ci nie zwróci .A lekarz który jest winien twojego kalectwa nawet się tobą nie zainteresuje.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 stycznia 2011

  Ocena: Słaby

  Często zadawane są pytania \"czemu mają służyć negatywne wpisy \" odpowiedź jest prosta ,służą ku przestrodze,zanim zdecydujesz się na leczenie u danego lekarza , a zwłaszcza u chirurga ,za wszelką cenę dowiedz się ile miał nieudanych zabiegów,ile było zakażeń na tym oddziale, jeśli tego nie zrobisz możesz do końca życia tego żałować bo zdrowia nikt ci nie zwróci .

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  P.Profesor Lech Polis to wybitny neurochirurg i wspaniały człowiek. W lipcu 2010 r, byłam u Profesora na wizycie kontrolnej, mam wszczepioną zastawkę z którą żyje w dobrym zdrowiu, już 28 lat.P.Profesor przyjął mnie bardzo serdecznie i profesjonalnie.Badania potwierdziły, że zastawka funkcjonuje dobrze a guz mózgu nie powiększył się.Wiem!!!, że dzięki Profesorowi mogę cieszy się życiem.Dziękuję mu za to , że dał mi tyle nadziei, by żyć normalnie.Jeszcze raz dziękuję z całego serca P.Profesorze, życzę Panu dużo, dużo zdrowia, aby mógł Pan nadal pomagać ludziom chorym.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Zobacz podobnych specjalistów: Sławomir Flis - pediatra