dr n. med.

Lech Dudarewicz

Ginekolog, Genetyk

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem ginekologiem-położnikiem, genetykiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Zajmuję się głównie diagnostyką prenatalną, diagnostyką genetyczną, diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oracz chorób ... więcej

Adresy

Usługi

USG płodu 220 zł
Badanie USG genetyczne 11-14 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. Downa 300 zł
Usg genetyczne 15-18 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. Downa 290 zł
Konsultacyjne badanie USG ciąży w przypadku podejrzenia wad płodu stwierdzonych wcześniej w innym ośrodku 450 zł
Amniopunkcja-pobranie próbki wód płodowych (badanie inwazyjne)
Badania genetyczne
Standardowe badanie USG ciąży do 11 tygodnia ciążył 190 zł
Test PAPP-A 250 zł
Usg genetyczne 18-22 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. Downa i skriningowym badaniem echokardiograficznym 290 zł
Nagranie USG ciąży 20 zł
ECHO serca
Biopsja
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem ginekologiem-położnikiem, genetykiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Zajmuję się głównie diagnostyką prenatalną, diagnostyką genetyczną, diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oracz chorób genetycznych płodu. Wykonuję badania konsultacyjne w przypadku podejrzeń nieprawidłowości płodu postawionych w innych ośrodkach. Dysponuję szerokim wachlarzem badań prenatalnych. W trudnych przypadkach korzystam z konsultacji światowych ekspertów.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Genetyka kliniczna
 • Diagnostyka laboratoryjna

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Fantastyczny specjalista. Dokladny, spokojny, a jednoczesnie cieply i zyczliwy czlowiek. Nie znam kobiety, w ktorej badaniu by sie pomylil, czy to w kwestiach genetycznych czy rozpoznania plci. Jako jedyny lekarz zwrocil uwage na pewne drobne nieprawidlowosci w rytmie serca mojego dziecka i sam zaproponowal bezplatna konsultacje sprawdzajaca za tydzien. Na szczescie - tak jak przewidywal - wszystko bylo OK, ale jego uwaznosc jest bezcenna. Kazda kobieta moze sie poczuc dobrze zaopiekowana. Przy kolejnych dzieciach na pewno wroce do dr Dudarewicza, mimo ze dojezdzam z Warszawy, gdzie specjalistow nie brakuje.

 • bardzo dobry

  Super lekarz!!!!BArdzo polecam kazdej pani...I powiedzialam sobie ze jesli Bog da 2 dzieciatko to napewno odwiedzimy na usg Pana doktora!!!Z pozdrowieniami Aleksandra Oluś Piotr Rożentalscy:)

 • bardzo dobry

  Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pana doktora. Jest to lekarz godny polecenia. Badanie usg wykonane sumiennie i rzeczowo. Podczas badania Pan doktor wszystko dokładnie opisywał, komentował, tłumaczył. Dokładnie zbadał nasze dziecko, centymetr po centymetrze. Człowiek kompetentny, zaangażowany w to, co robi, pasjonat z ogromną wiedzą, doświadczeniem i intuicją. Poza tym Pan doktor jest bardzo kulturalny, sympatyczny, z poczuciem humoru, wizyta u niego to duży ,,zastrzyk'' pozytywnej energii. Naprawdę warto, polecam wszystkim niezdecydowanym!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.Wszystko szczegółowo wytłumaczy.Wspaniały człowiek dbający o swoje pacjentki.Godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Dzięki tej stronie mogłam poznać wspaniałego człowieka i lekarza jakim jest Pan Lech Dudarewicz. To była moja pierwsza wymarzona ciąża, niestety każda wizyta u ginekologa kończyła się złymi wiadomościami. Razem z mężem przeżywaliśmy koszmar. Szukaliśmy lekarza, który by nas wysłuchał i dał nadzieje że będzie dobrze. Niestety wizyty u specjalistów nie wnosiły nic nowego tylko łzy, brak informacji a przede wszystkim wsparcia które było nam bardzo potrzebne. Przeglądając strony internetowe trafiłam tutaj. Mimo, że mieszkam daleko nie miało to znaczenia chciałam poznać opinię Pana doktora. Wizyta bardzo szczegółowa, życzliwość z jaką Pan Dudarewicz podszedł nie do opisania - wspaniały człowiek z ogromną wiedzą. Bez żadnego problemu wykonał badanie amniopunkcji w sposób bardzo precyzyjny, a wyniki potwierdziły diagnozę. Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek cieszę się że miałam przyjemność go poznać. Bardzo Panu dziękuję za pomoc i wsparcie w tych ciężkich dla nas chwilach.

 • bardzo dobry

  Robiłam badania USG u pana doktora podczas dwóch ciąż, w 2008 i w 2014 roku. Za każdym razem bez pośpiechu, wnikliwie, serdecznie. Kiedy podczas drugiej ciąży miał w 30 tyg. wątpliwość, czy na pewno wszystko w porządku z jelitami dziecka, zaproponował kolejną już nieodpłatną wizytę kontrolną za dwa tygodnie. Także do końca bardzo fachowo, skrupulatnie informuje o wszystkim pacjentkę. Kontakt z doktorem również idealny, potwierdzane wizyty przez sms. POLECAM w 100%.

 • bardzo dobry

  Witam, oglądam już moje drugie dziecię na usg u Pana Dudarewicza. Zawsze wychodzę poinformowana, zaopiekowana i profesjonalnie zbadana. Dziękuję Panu, Panie doktorze, dzięki takim ludziom jak Pan świat jest lepszy.

 • bardzo dobry

  Niezwykle kompetentny, a przy tym wyjątkowo życzliwy, pełen ciepła i zrozumienia dla pacjentek. Niezależnie, czy spotyka daną pacjentkę "enty" czy pierwszy raz. Dzięki zaangażowaniu Pana Doktora miałam "od ręki" zrobione badanie, na które nie miałabym szans żadnego następnego dnia. I wizyta i badanie wykonane było w placówce NFZ - co wydaje się tu ważną informacją. Rewelacyjny lekarz.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Dr .Dudarewicza to sama przyjemność,Serdeczność ludzka,która bije od niego na samo dzień dobry.Jestem w pierwszej ciąży,a więc wiele wątpliwości i pytań.Wizyta trwała długo wszystko spokojnie i skrupulatnie oglądał w nowej istocie,która ma przyjść na świat.O wszystkim opowiadał i również odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiał wszystkie obawy.Chcieliśmy zrobić usg 3D :-) Pan doktor stwierdził że dziecko jest źle ułożone i że nie będzie nic widać.Uparliśmy się i po zobaczeniu obrazu 3D przyznaję rację nie miało by to badanie sensu.Mimo że włączył 3D nie wział dodatkowo pieniędzy gdyż nie było dobrego ułożenia dziecka.Ostatecznie badanie było w 2D .Na koniec otrzymaliśmy szczegółowy opis,zdjęcie i płytę.Serdeczny uśmiech i szczerą radość,że tylko dobre wiadomości ma do przekazania.Wyszliśmy z mężem ze spokojem.Bardzo jestem dumna,że Łódź może się pochwalić tak wspaniałym człowiekiem i dla mnie wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie.POLECAMY Monika i Piotr

 • bardzo dobry

  USG u dr Dudarewicza przeprowadzane jest bardzo szczegółowo, doktor poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Ponadto jest to człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej - wizyta w jego gabinecie jak dla mnie jest wzorcowa.