Krzysztof Walczewski, psychiatra Kraków
Psychiatra dr n. med.

Krzysztof Walczewski

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy

 • 3 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem. Leczył mnie na Oddziale 6A w szpitalu w podkrakowskim Kobierzynie. Najlepsza atmosfera spośród wszystkich oddziałów. Czuło się to. Proszę sobie wyobrazić, że lepiej się czułem na dość ciężkim 6A niż na rehabilitacyjnym 7B. Najlepsze, że u Krzysztofa Walczewskiego nikt raczej nie potraktowałby mnie trzema neuroleptykami naraz co miało miejsce na o wiele podobno lżejszym 7B, gdzie pacjenci już powoli wylatują z gniazdka z powrotem w życie i pewnie dlatego tam czujesz się jak w pokoju przechodnim, jest presja na to, żebyś się pozbierała, a na 6A nikt mnie nie wyrzucał, mogłem być ile chciałem, a byłem 4 razy w latach 2005-2013. Niesamowity oddział. Najlepszy w Krakowie.

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołania, pomaga mi od lat...dobrane odpowiednio leki, sympatyczny człowiek , z dużą wiedzą medyczną

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2013

  Ocena: Neutralny

  Raczej odradzałbym tego specjalistę. Z pewnością jest to kwestia indywidualna i nie dla każdego pacjenta dany lekarz jest odpowiedni, jednak moje odczucia nie są tylko subiektywne. Po wstępnej rozmowie z doktorem zdecydowaliśmy się na psychoterapię. Dodatkowo doktor wypisał mi lek, który na moje problemy był, jak to określił inny specjalista, armatą i tak też odczuwałem. Największym jednak problemem była sama psychoterapia: z początku wierzyłem w diagnozy i rady doktora, jednak z czasem zacząłem wątpić w jego rzetelność, między innymi dlatego, że jego słowa nie miały wielkiego zastosowania w rzeczywistości i coraz mniej odnosiły się do mnie samego. Po jakimś czasie miałem odczucie, że doktor mówi, aby mówić; doszukiwał się znaczeń w jakichś kompletnie błahych sprawach z mojego dzieciństwa, które po prostu czułem, że nic nie znaczą. Zdaję sobie sprawę, że tak działa psychoterapia, jednak odczucia pacjenta, że idzie się złym tropem też są istotne, tymczasem doktor uparcie podążał wybraną ścieżką. Wiem, że to brzmi naiwnie i oskarżycielsko, jednak nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że sam nie bardzo ma na mnie pomysł i na siłę chce mnie zatrzymać. Jestem dosyć nietypowym przypadkiem, moje problemy nie są stałe i czasem po prostu nie miałem nic do powiedzenia, jednak odwołania wizyty lepiej było nie sugerować. Kiedy jednak musiałem, z przyczyn niezależnych, wizytę odwołać, pan doktor był bardzo nieprzyjemny (oczywiście w kulturalny sposób) i chłodny. Czym dłużej trwała nasza 'znajomość' tym gorzej czułem się w gabinecie, odczuwałem presję i traciłem więź z lekarzem, co według mniej jest największym jego grzechem. Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 4 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Potwierdzam opinie, które dodano już na tej stronie. Miałem wrażenie, że jestem pod opieką dobrego fachowca a na dodatek człowieka, który leczy z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,miły jeden z nielicznych lekarzy któremu mogę zaufać.Polecam lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, lekarz z powołania, zna się na tym co robi, można mu zaufać i daje duże wsparcie

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  miły człowiek, wzbudza zaufanie, każdego traktuje z szacunkiem, świetny specjalista, naprawdę umie leczyć:)

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity specjalista , pełen zrozumienia dla problemów pacjenta. Miły człowiek , wzbudza ogromne zaufanie. Lekarz z powołania .

  zgłoś nadużycie
 • 26 listopada 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodziłam do niego na terapię, jedno co moge powiedzieć, to nie wiem jak on to robi ale wychodzi się innym człowiekiem. Wprawdzie trochę to trwa i nie jest tani, ale wreszcie moge żyć jak człowiek. Miko

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2008

  Ocena: Dobry

  Wyleczył mnie. To najwazniejsze. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online