Krzysztof Szulc, neurolog Leszno

Krzysztof Szulc

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

13

Adresy

 • 4 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Można sobie życzyć,aby wszyscy lekarze tak życzliwie traktowali pacjenta. Już dawno nie miałam kontaktu z tak wspaniałym lekarzem. Za podejście do chorego człowieka,za zlecony zakres badań i pokierowanie leczeniem z całego serca dziękuję. Wielki szacunek dla dr. Szulca.

  zgłoś nadużycie
 • 17 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz,troche żyje na tym swiecie,ale tak oddanego pacjentowi lekarza nie spotkałam. Wielki szacunek dla doktora :)

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Chciałam podzielić sie uwagami odnośnie mojego pogladu na temat dr Szulca. W pełni zgadzam sie z wiekszoscia opinii zamieszczanych na forum. Korzystam z porad u doktora zarówno na NFZ ( chociaz w tym roku nie udało mi sie zarejestrowac) oraz prywatnie. Miałam różne problemy, nie tylko neurologiczne i zawsze mogłam zwrócić się do niego o pomoc. Raz przyjechał nawet do domu do mojego męża, jak nie mogłam z nim dojść do gabinetu. O niepochlebnej opinii zamieszczonej ponizej powiedziała mi koleżanka, której poleciłam doktora a ona sprawdziła kto to taki i spytała czy to prawda. Prawda jest ze doktor nie przyjmuje wiecej pacjentow niz mu czas pozwala a dla zapisanych ma odpowiednio dużo czasu, nigdy mnie nie wyprosił zawsze pyta czy mam jeszcze pytania, czasami jak zadzwonie o pomoc to udzieli odpowiedzi. Bardzo sobie cenię taką możliwość i wszystkim znajomym o tym opowiadam.. Jak nie rozumiem jego wyjaśnien to zawsze pytam i uzyskuje wyjeśnienie. Dlatego nie rozumiem uwagi mojej poprzedniczki, ze tlumaczy niezrozumiale. Nigdy nie traktowal mnie jak intruza, na wizycie cała uwagę poświeca pacjentowi i czasami wypytuje mojego męża o informacje o mnie potrzebne do leczenia. Początkowo denerwowało mnie że co chwile pisze na komputerze ale potem jak do niego dzwoniłam to wiedział od razu o całej mojej chorobie Wszyscy, ktorym polecilam doktora byli w miare zadowoleni, niektorym nie podobaly sie zalecenia odnosnie zmiany sposobu zycia no i trudności z dodzwonieniem. Doktor ma też możliwosc rejestracji internetem ale jakos nie moge sie tego nauczyć ,wolę umówic sie telefonicznie, ciezko się dodzwonić, jest mocno zajety i odbiera tylko w określonych godzinach. Ja nagrywam sie na sekretarkę i czekam aż oddzwoni. Bardzo cenie taka możliwość. Szkoda, ze doktor nie jest moim lekarzem rodzinnym.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz, bardzo miły.Oby jak najwięcej takich lekarzy. W każdej chwili gotowy pomóc, również telefonicznie. Jak trzeba zrobić badania to wszystko szybko pokieruje. Jestem bardzo zadowolona z tego neurologa :):):)

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz do którego warto pójść. Wszechstronnie zbada, skieruje na badania pomocnicze, wyjaśni przyczyny choroby i zaproponuje leczenie. Zawsze otwarty, życzliwy i miły. Polecam tego neurologa :)

  zgłoś nadużycie
 • 29 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz, bardzo miły i rzetelny, zawsze ma czas dla pacjenta, Przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 10 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Oby jak najwięcej takich lekarzy. Wspaniałe podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowe badania i wszechstronny wywiad lekarski. Zawsze tak powinno być. Do tego po godzinach przesłany e-mailem zestaw ćwiczeń wspomagjących. SZCZERZE POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Wszechstronnie wyjaśnia przyczyny choroby, aktualny stan oraz sposób leczenia. W każdej chwili gotowy pomóc, również telefonicznie. Lekarz jakich niewielu

  zgłoś nadużycie
 • 12 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Jedyny lekarz, który w sposób przestępny wytłumaczył co mi dolegga, przez co wiem z czym walczę. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 11 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobty lekarz, ma super podejście do pacjenta, dużo cierpliwości dla ludzi starszych. Komu tylko polecałam był bardzo zadowolony (nawet mi dziękowali)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami