dr n. med.

Krzysztof Stawik

Gastrolog, Internista

Umów wizytę 760 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Mam 40 letni staż pracy. Jestem specjalistą w dziedzinie gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych. więcej

Umów wizytę

 • Gabinet Internistyczny.

  Kościuszki 24/1
  59-220 Legnica, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Usługi

  Wizyty kolejne 100 zł
  Zwykła wizyta
  Wizyta pierwszorazowa 150 zł
  Gastroskopia [płatne w kasie mcz] 180 - 230 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu.
Mam 40 letni staż pracy.
Jestem specjalistą w dziedzinie gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktora od wielu lat pełen profesjonalizm zarówno w sferze dianostyki jak i leczenia polecam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest super, słucha i dużo tłumaczy podchodzi do pacjenta indywidualnie. Czułam się u Pana doktora jak człowiek a nie kolejny numer. Polecam

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie jeden z najlepszych gastrologów w Legnicy! Jest miły, dokładnie bada, szczegółowo podchodzi do problemów. Często wykonuje USG brzucha oczywiście w cenie wizyty.

 • bardzo dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ, NIE TYLKO PROFESJONALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE ALE TAKZE WIELKI HUMANISTA. DLA NIEGO PACJENT TO NIE TYLKO PRZYPADEK MEDYCZNY ALE PRZEDE WSZYSTKIM CZLOWIEK,KTOREMU STARA SIE POMOC ZE WSZECH MIAR.POLECAM I ZACHECAM. JA LECZE SIE U DOKTORA STAWIKA JUZ OD 10 LAT. NIE TYLKO CHOROBY UKLADU POKARMOWEGO ALE TAKRZE CUKRZYCA I NADCISNIENIE I TO DZIEKI NIEMU CZUJE SIE DOBRZE.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Specjalista jakich mało. Sumiennie podchodzi do pacjenta. Miły i rzeczowy. Bardzo polecam.

 • bardzo słaby

  Tylko pieniądze straciła...Pan doktor stwierdził, że wiek 25 lat to za młody jest na to żeby wrzodów się nabawić. I nawet o gastroskopii słyszeć nie chciał. Musiałam iść znowu prywatnie na to badanie już do innego lekarza i okazało się że wyhodowałam sobie wrzody. W tym wieku! Sympatyczny Pan ale zdecydowanie nie polecam.

 • bardzo dobry

  Leczę się u Pana doktora od 2010 roku (choroba Lesniewskiego Crohna). Wcześniej byłam chyba u 7 "specjalistów" od ginekologa po psychiatrę. Wmawiano mi, że mam urojone bóle, lub bardziej delikatnie bóle fantomowe po usunięciu jajnika, że bolą mnie zrosty (to chirurg). Na pierwszej wizycie Pan doktor stwierdził, że mam typowe objawy w chorobie Crohna. Zalecił badanie tomografem i co potwierdziło się. Później enterokliza, krótki pobyt w szpitalu. Jeśli chodzi o zachowanie o powiem tak jeśli ja przychodzę szeroko się uśmiecham, żartuję to Pan doktor też, każdy z nas ma gorsze dni, czasem musi uspakajać rozbrykane towarzystwo hałasujące pod drzwiami. A jeszcze jedno Pan doktor leczył mnie jeszcze w Szpitalu Wojewódzkim 25 lat temu z wrzodów z dużym sukcesem więc wierzę, że na tyle utrzyma moją chorobę w "ryzach" aby nie doszło do perforacji jelita. Dla mnie fachowiec na 5+, a jak ktoś pisze negatywną opinię to wypadałoby napisać dokładnie dlaczego

 • neutralny

  Profesjonalista w swojej dziedzinie,trafna diagnoza,właściwe leczenie i jest odczuwalna poprawa,leczyłam się u tego lekarza dość długo i coś o tym wiem. Pozatym pan Dr.Stawik jest bardzo uprzejmy i cierpliwie potrafi wysłuchać każdej bolączki.Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam leczę sie u dr Stawika od dwóch tygodni i jestem bardzoooo zadowolona :) profesjonalista, miałam bóle jelit od wielu tygodni i bóle żoładka po zbadaniu od razu stwierdził co jest i diagnoza trafna, która została pózniej potwierdzona w badaniach. Jestem po gastroskopii u doktora dzisijszego dnia i rewelacja polecam :))) sama przyjemność :) także do tego doktor jest bardzo miłym i przyjemnym człowiekiem, aż chce się tam chodzić. Przyjmuje leki zlecone przez dr Stawika i od razu inaczej się czuję. Dziękuję Panie doktorze:))) i oby wiecej, takich lekarzy było w Polsce to ludzie byliby zdrowsi :)))) pozdrawiam i polecammmmmm, wdzięczna pacjentka L :)

 • neutralny

  Witam, dzięki Panu doktorowi szybko udało sie okreslić przyczynę moich dolegliwości (chorba Crohna), a tak chodziłam od lekarza, do lekarza, 2 dni zwolnienia, leki przeciwbólowe i informacja, że ma nerwicę żołądkowo-jelitową, że bola mnie zrosty w jamie brzusznej i tak w kółko. Tak straciłam rok. Pan doktor zalecił tomograf, nastepnie kolejne badania i teraz jestem cały czas po jego opieką i uważam, że jest świetnym diagnostą i to co mi powiedział na pierwszej wziycie potwierdziło się w badaniach (zwykłe badanie dłonia i powiedział mi, że napweno jest stan zapalny)

Zobacz podobnych specjalistów: Marcin Janusz Chrobot - gastrolog