dr n. med.

Krzysztof Stawik

Gastrolog, Internista

Poproś o włączenie kalendarza

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Mam 40 letni staż pracy. Jestem specjalistą w dziedzinie gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych. więcej

Adresy

 • Gabinet Internistyczny.

  Kościuszki 24 1
  59-220, Legnica, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  368
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  16
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu.
Mam 40 letni staż pracy.
Jestem specjalistą w dziedzinie gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktora od wielu lat pełen profesjonalizm zarówno w sferze dianostyki jak i leczenia polecam serdecznie

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie jeden z najlepszych gastrologów w Legnicy! Jest miły, dokładnie bada, szczegółowo podchodzi do problemów. Często wykonuje USG brzucha oczywiście w cenie wizyty.

 • bardzo dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ, NIE TYLKO PROFESJONALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE ALE TAKZE WIELKI HUMANISTA. DLA NIEGO PACJENT TO NIE TYLKO PRZYPADEK MEDYCZNY ALE PRZEDE WSZYSTKIM CZLOWIEK,KTOREMU STARA SIE POMOC ZE WSZECH MIAR.POLECAM I ZACHECAM. JA LECZE SIE U DOKTORA STAWIKA JUZ OD 10 LAT. NIE TYLKO CHOROBY UKLADU POKARMOWEGO ALE TAKRZE CUKRZYCA I NADCISNIENIE I TO DZIEKI NIEMU CZUJE SIE DOBRZE.

 • bardzo słaby

  Tylko pieniądze straciła...Pan doktor stwierdził, że wiek 25 lat to za młody jest na to żeby wrzodów się nabawić. I nawet o gastroskopii słyszeć nie chciał. Musiałam iść znowu prywatnie na to badanie już do innego lekarza i okazało się że wyhodowałam sobie wrzody. W tym wieku! Sympatyczny Pan ale zdecydowanie nie polecam.

 • bardzo dobry

  Leczę się u Pana doktora od 2010 roku (choroba Lesniewskiego Crohna). Wcześniej byłam chyba u 7 "specjalistów" od ginekologa po psychiatrę. Wmawiano mi, że mam urojone bóle, lub bardziej delikatnie bóle fantomowe po usunięciu jajnika, że bolą mnie zrosty (to chirurg). Na pierwszej wizycie Pan doktor stwierdził, że mam typowe objawy w chorobie Crohna. Zalecił badanie tomografem i co potwierdziło się. Później enterokliza, krótki pobyt w szpitalu. Jeśli chodzi o zachowanie o powiem tak jeśli ja przychodzę szeroko się uśmiecham, żartuję to Pan doktor też, każdy z nas ma gorsze dni, czasem musi uspakajać rozbrykane towarzystwo hałasujące pod drzwiami. A jeszcze jedno Pan doktor leczył mnie jeszcze w Szpitalu Wojewódzkim 25 lat temu z wrzodów z dużym sukcesem więc wierzę, że na tyle utrzyma moją chorobę w "ryzach" aby nie doszło do perforacji jelita. Dla mnie fachowiec na 5+, a jak ktoś pisze negatywną opinię to wypadałoby napisać dokładnie dlaczego

 • neutralny

  Profesjonalista w swojej dziedzinie,trafna diagnoza,właściwe leczenie i jest odczuwalna poprawa,leczyłam się u tego lekarza dość długo i coś o tym wiem. Pozatym pan Dr.Stawik jest bardzo uprzejmy i cierpliwie potrafi wysłuchać każdej bolączki.Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam leczę sie u dr Stawika od dwóch tygodni i jestem bardzoooo zadowolona :) profesjonalista, miałam bóle jelit od wielu tygodni i bóle żoładka po zbadaniu od razu stwierdził co jest i diagnoza trafna, która została pózniej potwierdzona w badaniach. Jestem po gastroskopii u doktora dzisijszego dnia i rewelacja polecam :))) sama przyjemność :) także do tego doktor jest bardzo miłym i przyjemnym człowiekiem, aż chce się tam chodzić. Przyjmuje leki zlecone przez dr Stawika i od razu inaczej się czuję. Dziękuję Panie doktorze:))) i oby wiecej, takich lekarzy było w Polsce to ludzie byliby zdrowsi :)))) pozdrawiam i polecammmmmm, wdzięczna pacjentka L :)

 • neutralny

  Witam, dzięki Panu doktorowi szybko udało sie okreslić przyczynę moich dolegliwości (chorba Crohna), a tak chodziłam od lekarza, do lekarza, 2 dni zwolnienia, leki przeciwbólowe i informacja, że ma nerwicę żołądkowo-jelitową, że bola mnie zrosty w jamie brzusznej i tak w kółko. Tak straciłam rok. Pan doktor zalecił tomograf, nastepnie kolejne badania i teraz jestem cały czas po jego opieką i uważam, że jest świetnym diagnostą i to co mi powiedział na pierwszej wziycie potwierdziło się w badaniach (zwykłe badanie dłonia i powiedział mi, że napweno jest stan zapalny)

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz! Jedna wizyta, leki rozpisane na 2 miesiące i już jestem zdrowy! A mi dwukrotnie odrzucali lekarze helicobacter, a on stwierdzil bezblednie po jednej wizycie ze to to. POLECAM!

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz, pomógł mnie i mojemu męzowi, od momentu gdy poznalismy lekarza, jestśmy tylko pod jego opieką, uważamy oboje z mężem, że nie ma innego lepszego i bardziej kompetentnego lekarza...

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Marcin Janusz Chrobot - gastrolog