Krzysztof Sanakiewicz, gastrolog Leżajsk
Gastrolog lek.

Krzysztof Sanakiewicz

Poproś o włączenie kalendarza
5

Adresy

 • Specjalistyczny Prywatny Gabinet Gastroenterologiczny lek.Krzysztof Sanakiewicz

  Leżajsk, Rynek 32

  600 119 ... (zobacz więcej)

 • 31 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Moja opinia jak na pierwsza wizyte to jestem zadowolony. Miły życzliwy, wytłumaczył na czym polega moja dolegliwosc(USG jamy brzusznej). Polecił mi zrobić gastroskopie a nie tak jak pisza w negatywnych opiniach ze "tylko kasa". Nie zgadzam sie a wrecz przeciwnie POLECAM tego lekarza

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Moja negatywna opinia jest w pełni uzasadniona. Uważajcie na tego pana ponieważ powiem krótko: bardzo lubi pieniądze, zleca po kilka razy te same drogie badania u niego,od początku już wie, że należy te badania zlecić, zanim jeszcze pacjent wejdzie do gabinetu, a z jego twarzy da się odczytać jego własne niedoskonałości (choroba jakaś!?) Standardowo zleca gastroskopię i USG, później kolonoskopię...A ty pacjencie tylko płać! Mam nadzieję,że zdążę ostrzec kilka osób!

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2009

  Ocena: słaby

  To raczej nie jest człowiek lecz jego namiastka. Musi się dużo starać aby zarobić na swój lepszy wizerunek! Podejście przedmiotowe do pacjenta. Oczywiście wielki doktor nauk medycznych z niego, więc nie można zwracać uwagi na jego błędy. Szczerze odradzam. Wolałbym od razu zakład pogrzebowy - TANIEJ, SZYBCIEJ.

  zgłoś nadużycie
 • 10 sierpnia 2009

  Ocena: dobry

  Wspaniały czlowiek i lekarz. serdecznie polecam. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo słaby

  Lekarz bez wiedzy , bardzo nieprzyjemny , nie umi przyznać sie do błędu , brak zachowań ludzkich, jak i podejścia do pacjenta ! Nie polecam nikomu takiego lekarza !!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Krzysztof Sanakiewicz - gastrolog