dr hab. n. med.

Krzysztof Reczuch

Kardiolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  PANIE PROFESORZE DZIEKUJE ZA POMOC DLA MOJEGO TATY, SAMA JESTEM LEKARZEM I CHCIALABYM Z CALEGO SERCA PODZIEKOWAC. DZIEKI PANU MOJ OJCIEC ZYJE . ANNA PANKIEWICZ.

 • bardzo dobry

  Dzięki panu profesorowi mam chęć żyć i zmierzać się chorobą. Jest wspaniałym człowiekiem i wysokiej klasy specjalistą. Dziękuję za zycie.

 • bardzo dobry

  Docent Reczuch świetny fachowiec wart polecenia podjął się bardzo trudnego zabiegu ratującego życie i dzieki temu moj tato chodzi po tym świecie Dzięki doktorze ;)

 • bardzo dobry

  Docent Reczuch od dwóch lat sprawia, że żyję. Ostatnio do spółki z doktorem Poradą i doktorem Wojtczakiem ponownie postawili mnie na nogi. Docent Reczuch jest człowiekiem wysokiej kultury, wybitnym specjalistą. Bardzo dziękuję za opiekę.

 • bardzo dobry

  Doskonały specjalista,obeznany z najnowszą wiedzą i aparaturą ratującą życie "wieńcowców". Pracuje w Szpitalu Wojskowym .Bez wahania, tylko po konsultacji telefonicznej ze szpitalem który udzielił mi pierwszej pomocy ,podjął się wszczepienia stentu w bardzo trudnym miejscu z krytycznym 95% przytkaniem aorty na pniu.W krytycznym momencie zabiegu (ból i znaczny spadek ciśnienia)widziałem jego profesjonalizm a przede wszystkim opanowanie.Mówił do mnie jak gdyby nic się szczególnego nie działo , przypuszczam że musiało go to kosztować sporo nerwów.Kto przechodził zabieg inwazji do aorty wieńcowej serca przez pachwinę wie o czym mówię.Widzieli to jego koledzy oczekujący w pogotowiu do ingerencji chirurgicznej i ja widziałem też jak mu gratulowali po tym zabiegu. Praktycznie uratował mi życie i na pewno uchronił od bolesnej operacji chirurgicznej.Jestem mu dozgonnie za to wdzięczny. Moim zdaniem jest najlepszy pod tym względem we Wrocławiu i chyba nie tylko.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Dorota Kratochwil-Kustrzycka - kardiolog, Robert Skalik - kardiolog, Przemysław Nowicki - kardiolog, Lucyna Lenartowska - kardiolog, Mirosław Krzysztof Ferenc - kardiolog, Dorota Zyśko - kardiolog, Girish Sharma - kardiolog, Piotr Salomon - kardiolog, Irena Owczarek - kardiolog, Marzena Czarnecka - kardiolog, Lesław Gutka - kardiolog, Cyprian Augustyn - kardiolog, Krzysztof Stręk - kardiolog, Marcin Protasiewicz - kardiolog, Barbara Brzezińska - kardiolog, Tomasz Grzebieniak - kardiolog, Marek Śledziona - kardiolog, Wojciech Kosmala - kardiolog, Ewa Kraus - kardiolog, Marzena Stoyra-Początek - kardiolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Monika Skrzypiec-Spring

lekarz sportowy,  internista,  kardiolog

Umów się