Krzysztof Rębacz

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

 • Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Giedlarowa 574
  37-300, Leżajsk, podkarpackie

  Dane kontaktowe

  292
  odwiedzin profilu przez ostatnie 30 dni

  7
  próśb o kalendarz online przez ostatnie 30 dni

  To Twój profil?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez internet

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Usługi

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  ellin99 mi dr prowadził drugą ciążę i zarówno w pierwszej jak i w drugiej byłam na każdej wizycie ważona. Z przyjemnością mogę kolejny raz zostawić opinię o Panu doktorze. Cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na tego ginekloga, i mocno wierzę w to, że to właśnie dzięki niemu mogę się cieszyć cudownym macierzyństewm- podkreślę, że tylko on jako lekarz pomógł mi donosić moje dwie ostatnie ciąże!!!!!. Doktor zawsze szybko reagował i podejmował decyzje, wykazywał zainteresowanie moim stanem zdrowia jak i dziecka(w trakcie ciąży jak i po porodzie /cc/), nigdy nie lekceważył moich dolegliwości na które się skarżyłam. Jeszcze wiele możnaby napisać dobrego, ale tego już życzę każdej kobiecie, aby przekonała się sama jakim jest lekarzem. Z czystym sumieniem mogę i polecam właśnie tego ginekologa. Dziękuję , Edyta.

 • bardzo dobry

  Doktor Rębacz od początku prowadził moją pierwszą ciąże, został mi polecony przez koleżanki, które były bardzo zadowolone z opieki prowadzonej przez doktora. Już od pierwszej wizyty dał się poznać jako sumienny, bardzo obowiązkowy i rzetelny lekarz. Mino iż ciąże zniosłam bardzo dobrze ciągle się denerwowałam porodem i zdrowiem mojego maleństwa. Pan doktor wyraził zrozumienie zawsze szczegółowo i cierpliwie odpowiadał na moje pytania i dzięki jego postawie wiedziałam, że wszystko dobrze. Mój mąż, który był ze mną na każdej wizycie był zachwycony atmosfera panująca w gabinecie, gdyż Pan doktor nie traktuje pacjentek przedmiotowo tylko tworzy ciepłą atmosferę i poświęca im tyle czasu ile potrzebują. 21 listopada w szpitalu w Leżajsku przyszła na świat nasza wyczekana i upragniona zdrowa córka. I nie będzie przesada jeśli dodam ze jest to bardzo duża zasługa lekarza. Z powodu wskazań poród przebiegał przez CC wykonanie przez Pana doktora oczywiście bez komplikacji. Pan doktor tak potrafił mnie wspierać, że przed operacją całkowici mu zaufałam i powierzyłam życie moje i córki. Bardzo dziękujemy z mężem za całą opiekę przez te 9 miesięcy ciąży dr Rębacz stał się nam kimś bliskim. Zrobiło mi się miło kiedy na wizycie kontrolnej po porodzie pogadaliśmy sobie i widziałam nie tylko moje szczęście ale i jego. Planując drugą ciąże będzie ona na pewno prowadzona przez doktora jak i zresztą cała moja historia ginekologiczna. Z tego miejsca chciałam jeszcze napisać o szpitalu w Leżajsku, gdzie spotkałam świetny personel lekarski, pielęgniarski i położniczy. Oddział po remoncie, bardzo dobre warunki do porodu, a opieko około porodowa wzorowa. Dzięki pracującym tam ludziom z sercem czas po porodzie, który dla kobiety nie jest łatwy może przebiegać naprawdę komfortowo. Monika

 • neutralny

  dziwie sie troche tym opiniom.. do połowy ciązy nawet mnie nie zważył a jak inny gin zobaczyl moją karte ciązy to wyszlo na to ze w ciazy jestem juz 2 lata..

 • bardzo dobry

  Najlepszy ginekolog na podkarpaciu. Po dwóch poronieniach znalazłam lekarza na tym właśnie portalu. Poczytałam opinie i zdecydowałam sie przyjechać z daleka. Pan doktor podszedł to tej ciąży bardzo indywidualnie i poświecił mi dużo czasu opowiadając o wszystkich zagrożeniach. Zlecił dużo badań, kontrolne wizyty buły częste w pierwszych trzech miesiącach. Brałam zalecane leki przez lekarza o których istnieniu nigdy nie wiedziałam podczas wcześniejszych ciąż. Ze względu na podwyższone ciśnienie w ostatnim miesiącu ciąży mój poród odbył sie przez cięcie cesarskie. Urodziłam ślicznego zdrowego synka. Wszystkim polecam tego lekarza. To najlepszy położnik do trudnych przypadków. Ola

 • bardzo dobry

  Polecam z całego serca. Dr Rębacz prowadzi mnie już drugi raz , za pierwszym razem się nie udało ale po zaleceniach doktora ponowna ciąża.. małe problemy z którymi doktor doskonale sobie poradził.. Indywidualne podejście do pacjentki, doradzi, pomoże , zadba . Najlepszy ginekolog w okręgu

 • bardzo dobry

  Do doktora Rębacz trafiłam kiedy po długim czasie nie mogłam zajść ponownie w ciążę. Niestety kolejna ciąża okazała się ciążą pozmaciczną, jednak po stracie dziecka lekarz potrafił znaleźć dla mnie sława otuchy i pocieszenia. Po dalszym leczeniu dzięki doktorowi zaszłam w kolejną ciążę i pomimo wielu różnych przeciwności szczęśliwie urodziłam drugą córeczkę a teraz w grudniu trzecią. W czasie wizyt zawsze szczegółowo odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości.Gorąco polecam doktora Rębacza, jest naprawdę lekarzem z powołania, rzetelnym, kompetentnym i fachowym, do tego bardzo sympatycznym.

 • bardzo dobry

  Muszę stwierdzić,że przetestowałam już niejednego ginekologa zarówno płci męskiej i żeńskiej jednak żaden nie był tak konkretny, rzeczowy, delikatny i interesujący się stanem zdrowia pacjentki jak dr Rębacz. To znakomity specjalista prowadził moją ciążę. Wszystko mi wytłumaczył na każde pytanie podawał rzeczowe odpowiedzi. Do tego jest bardzo miły i uprzejmy.Z powodu przeziębienia trafiłam w 9-msc ciąży do szpitala.Dr Rębacz zawsze przychodził patrzeć jak się czuję.Polecam bardzo leczenie u dr Rębacza lepszego lekarza pewnie nie ma.

 • bardzo dobry

  Po 8 latach prób w Polsce i za granica po 2 poronieniach trafiłam do dr.Rębacza . Po 2 latach leczenia mam cudownego synka a wdzięcznosci i uznania dla doktora nie umie wyrazić słowami . Takich lekarzy w dzisiejszych czasach się nie spotyka po prostu ANIOŁ

 • bardzo dobry

  Do Pana Doktora trafiłam po długim czasie prób leczenia u innych ginekologów. Pan doktor przede wszystkim uwierzył mi, że moje z pozoru niegroźne przypadłości są już tak zaawansowane, że bardzo cierpię. Chyba każdy chory, który nie jest do końca zrozumiany, lub jego próg bólu jest nie do szacowany wie, co mam na myśli... Ujęło mnie to, że sam to zauważył i na pierwszym miejscu zajął się zmniejszeniem bólu. Nie pamiętam też, żeby jakikolwiek lekarz robił ze mną tak szeroki wywiad o pacjencie. Przeanalizował wszelkie choroby od wczesnego dzieciństwa. Doszukując się dziedziczności, czy tendencji pytał o choroby w mojej rodzinie. U Pana doktora ujmuje po prostu pokora do wykonywanego zawodu, ma się wrażenie, że Pan doktor pomimo ogromnej wiedzy i fachowości, ciągle się uczy i chce sam nabierać doświadczenia - to są wielkie, acz bardzo rzadkie cnoty, jest SUPER LEKARZEM z powołania.

 • bardzo dobry

  Ja u dr Rębacza leczę się od 10 lat i mogę powiedzieć, że nie ma lepszego lekarza. Konkretny, wszystkie diagnozy dokładnie wytłumaczone, nie trzeba prosić o wyjaśnienia, a leczenie właściwe i skuteczne. Bardzo miły,spokojny i pozytywnie nastawiony do pacjentki, po prostu LEKARZ Z POWOŁANIA.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją