Chirurg lek.

Krzysztof Pomorski

30

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Szanowni Państwo
  Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
  Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
  Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl.
  Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum POLKARD 89 5430686.

  Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Usługi

 • Konsultacja z badaniem USG-Doppler 150 zł
 • Cyfrowa fotopletyzmografia
 • EVLT (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
 • Veinvawe - termokoagulacja naczynek
 • Skleroterapia
 • Miniflebectomia
 • Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
 • Laserowe leczenie grzybicy paznokci
 • więcej

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku 1988 r.
 • 13 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lucyna Ł. Jestem bardzo zadowolona.Wizyta w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.Wszystko zostało wyjaśnione.Z niecierpliwością czekam na zabieg i efekty.Dziękuję

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję bardzo, Pani Lucyno, za wybranie mojej praktyki. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • 10 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Witam. Profesjonalizm w 100% wobec pacjenta. Polecam lekarza jako dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję bardzo za opinię i również pozdrawiam - Krzysztof Pomorski

 • 5 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny kontakt, profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpująca odpowiedź na każde pytanie. Bardzo , bardzo polecam Marta

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo się cieszę, że mogłem rozwiać wszelkie Pani wątpliwości dotyczące istoty problemu oraz proponowanej terapii. Jest mi niezmiernie miło z powodu otrzymania tak ciepłej opinii, za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam - Krzysztof Pomorski

 • 3 listopada 2014

  Ocena: dobry

  Polecam. Bardzo miły lekarz. To była moja pierwsza wizyta. Z pewnością nadal u niego będę się leczyła.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję bardzo za opinię, pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • 17 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor Krzysztof Pomorski to specjalista godny polecenia. Fachowy i serdeczny, dokładnie tłumaczy na czym polega choroba i jak jakie są możliwości leczenia. Zdobył moje zaufanie i jeżeli chodzi o leczenie żylaków, to z pewnością nie pójdę już do żadnego innego lekarza. Pozdrawiam, Piotr.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo dziekuję za miłe słowa. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • 9 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Z wizyty wyszłam bardzo usatysfakcjonowana, ponieważ dokładnie lekarz wyjaśnił mi jaki mam problem i jak można się z nim uporać.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam Panią serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • 22 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Pana doktora Pomorskiego. Jest bardzo dobrym fachowcem widać że zna sie na swojej pracy. Bardzo miły i życzliwy. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Serdecznie pozdrawiam Małgorzata

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Dziękuję bardzo za opinię i serdecznie pozdrawiam - Krzysztof Pomorski

 • 18 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor spokojnie i rzeczowo wytłumaczył mi stan mojego zdrowia. Wzbudził nadzieję, że można wyleczyć moje rany. Przestrzegam tylko, że pacjent, który ma opatrunek na kończynie musi mieć przy sobie środki opatrunkowe, ponieważ Pan doktor nie posiadał ich w gabinecie. Na pewno zgłoszę się na kolejną wizytę. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 7 sierpnia 2014

  Ocena: dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpujące informacje. Ustaliłam termin zabiegu niestety niezbyt szybki i niestety płatny.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Terminy zabiegów są zawsze uzgadniane z pacjentem oraz zawsze dostosowywane do wygodnych dla pacjenta okresów. Każdy pacjent zakwalifikowany do zabiegu wewnątrzżylnej ablacji laserowej (EVLT) jest informowany o możliwości bezpłatnego leczenia operacyjnego (operacji "klasycznej") w ramach ubezpieczenia zdrowotnego (NFZ) w dowolnym szpitalu. Wybór metody leczenia (operacja "klasyczna" lub EVLT) zawsze pozostawiam pacjentowi szczegółowo informując o przebiegu zabiegu, jego zaletach i wadach oraz sposobie finansowania. Nie posiadam umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, wobec czego wszystkie procedury wykonywane przeze mnie w mojej praktyce są procedurami płatnymi. Pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • 7 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Z całą odpowiedzialnością polecam dr Pomorskiego innym pacjentom. Coraz rzadziej można spotkać tak miłego, ciepłego lekarza i wspaniałego specjalistę. Szczegółowo i bez pośpiechu przeprowadził badanie i zrozumiałym dla mnie językiem opowiedział o jego wyniku. Umówiłam się na zabieg i czekam na niego z niecierpliwością a nie ze strachem jak to wcześniej bywało. Dziękuję serdecznie i życzę Panu samych wspaniałości. Z wyrazami szacunku Mirosława N.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo się cieszę, Pani Mirosławo, że wizyta w mojej praktyce oraz konsultacja uspokoiły Pani obawy dotyczące zaproponowanego zabiegu. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?