Szanowni Państwo Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja z badaniem USG-Doppler 150 zł
EVLT (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
Skleroterapia
Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
Cyfrowa fotopletyzmografia
Veinvawe - termokoagulacja naczynek
Miniflebectomia
Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Informacje o lekarzu

O mnie

Szanowni Państwo
Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl.
Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum POLKARD 89 5430686.

Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku 1988 r.

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lucyna Ł. Jestem bardzo zadowolona.Wizyta w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.Wszystko zostało wyjaśnione.Z niecierpliwością czekam na zabieg i efekty.Dziękuję

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 17 listopada 2014)

  Dziękuję bardzo, Pani Lucyno, za wybranie mojej praktyki. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Dr Pomorski powinien zmienić specjalność z chirurgii na psychologię, ponieważ ma genialne podejście do człowieka i chwila rozmowy z Nim nie tylko podnosi na duchu, ale i poprawia nastrój. Do tego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i w taki sposób, aby dla organizmu osoby dotkniętej chorobą było bezpiecznie (co niestety w polskiej służbie zdrowia jest rzadkością). Jak tylko unormuję problemy z gospodarką hormonalną, uśmiechem na ustach rozpocznę leczenie u dr. Pomorskiego. Po wczorajszej wizycie wiem, że warto.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 23 stycznia 2015)

  Życzę Pani szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Dziękuję za piękną opinię i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Doskonały specjalista. Polecam z czystym sumieniem. Doktor Pomorski wszystko dokładnie mi wyjaśnił oraz dostałam odpowiedź na wszystkie pytania.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 23 stycznia 2015)

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że mogłem Pani wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące choroby i metod leczenia. Pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Z wizyty u Pana doktora Krzysztofa Pomorskiego jestem bardzo zadowolona.Wielki profesjonalizm i empatia skierowana do pacjenta wręcz nie spotykana w dzisiejszych czasach.W czasie wizyty zero stresu czy też skrępowania.Na następną wizytę wybieram się ze spokojem i wielką przyjemnością choć będzie połączona z zabiegiem.Muszę również nadmienić o sympatycznym podejściu do pacjenta Pani z rejestracji.Jestem bardzo ,bardzo zadowolona i wszystkim szczerze polecam Pana doktora Krzysztofa Pomorskiego>

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 23 stycznia 2015)

  Dziękujemy bardzo za piękne słowa skierowane do nas. Cieszymy się bardzo, że nasza praca jest tak wysoko przez Panią oceniona. Będziemy się starać, aby część zabiegowa przebiegła również w bezstresowej dla Pani atmosferze. Pozdrawiamy Panią serdecznie - Krzysztof Pomorski z Zespołem.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz w życiu czułam że lekarz jest przyjazny pacjentowi. Rzeczowy, fachowy, pomocny, cierpliwy, sympatyczny. Polecam wszystkim.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 23 stycznia 2015)

  Bardzo Pani dziękuję za tak piękną opinię. Wszystko, o czym Pani pisze zawsze stanowiło dla mnie istotę zawodu lekarza. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Wizyta w życzliwej atmosferze, profesjonalna. Uzyskałam niezbędne informacje. W trakcie leczenia z pewnością pojawią się kolejne pytania. Polecam. Pozdrawiam.e.skuratko.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 25 listopada 2014)

  Na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiem Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Witam. Profesjonalizm w 100% wobec pacjenta. Polecam lekarza jako dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 12 listopada 2014)

  Dziękuję bardzo za opinię i również pozdrawiam - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Świetny kontakt, profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpująca odpowiedź na każde pytanie. Bardzo , bardzo polecam Marta

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 5 listopada 2014)

  Bardzo się cieszę, że mogłem rozwiać wszelkie Pani wątpliwości dotyczące istoty problemu oraz proponowanej terapii. Jest mi niezmiernie miło z powodu otrzymania tak ciepłej opinii, za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam - Krzysztof Pomorski

 • dobry

  Polecam. Bardzo miły lekarz. To była moja pierwsza wizyta. Z pewnością nadal u niego będę się leczyła.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 5 listopada 2014)

  Dziękuję bardzo za opinię, pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Pan doktor Krzysztof Pomorski to specjalista godny polecenia. Fachowy i serdeczny, dokładnie tłumaczy na czym polega choroba i jak jakie są możliwości leczenia. Zdobył moje zaufanie i jeżeli chodzi o leczenie żylaków, to z pewnością nie pójdę już do żadnego innego lekarza. Pozdrawiam, Piotr.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 20 października 2014)

  Bardzo dziekuję za miłe słowa. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę