Chirurg lek.

Krzysztof Pomorski

16

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Szanowni Państwo
  Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
  Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
  Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl.
  Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl

  Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Usługi

 • Konsultacja z badaniem USG-Doppler
 • Cyfrowa fotopletyzmografia
 • EVLT (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
 • Veinvawe - termokoagulacja naczynek
 • Skleroterapia
 • Miniflebectomia
 • Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
 • Laserowe leczenie grzybicy paznokci
 • więcej

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa
 • 20 czerwca 2014

  Ocena: Dobry

  Zdecydowanie polecam Pana doktora Pomorskiego. Sama konsultacja i badanie przebiegło bardzo sprawnie. Pan doktor dokładnie wszystko wyjaśnił mi i wydał zalecenia. Był prz tym bardzo sympatyczny...

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Pomorski jako fachowiec w swojej dziedzinie bardzo profesjonalny,serdeczny i wrażliwy. Dzięki takim lekarzom odzyskujemy wiarę że istnieją lekarze z powołania. Serdecznie pozdrawiam Barbara

  zgłoś nadużycie
 • 21 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Na razie jestem umówiona na zabieg więc potem mogę powiedzieć więcej. Konsultacja była rzetelna połączona z badaniem usg. Pan doktor jest b. sympatyczny. AM

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z pewnoscią polecam pana doktora Pomorskiego.Osoba miła, kompetenta, rzetelna.Dokładnie wszystko wyjaśnia, chetnie odpowiada na pytania pacjenta.Dużym plusem jest to,że pan doktor sam wykonuje usg dopplera.Polecam i pozdrawiam doktora Pomorskiego i cały zespół .pacjentka z ostródy.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Pozdrawiamy Panią serdecznie. Dziękujemy i życzymy dużo zdrowia - Krzysztof Pomorski z Zespołem.

 • 21 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz ! Pełna i zrozumiała informacja o stanie zdrowia. Bardzo sympatyczne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Bardzo dziękuję za piękną opinię. Obiecuję jednak, że nie "spocznę na laurach". Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia - Krzysztof Pomorski

 • 9 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bogdan Kołakowski / Szczytno / Byłem operowany przez Pana Doktora Krzysztofa Pomorskiego.Od pierwszej wizyty nabrałem dużego zaufania.Jest to lekarz bardzo wrażliwy na pacjenta.Pobyt w szpitalu pod bardzo troskliwą opieką .Polecam Pana Doktora jest doskonałym specjalistą i widać powołanie do zawodu.Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Panie Krzysztofie.Życzę dużo zdrowia.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Bardzo cieszymy się, że leczenie w naszym Oddziale nie zawiodło Pana oczekiwań. Również życzymy Panu dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiamy - Krzysztof Pomorski z personelem Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala w Lidzbarku Warmińskim.

 • 26 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Teresa F.van Rooy ZDECYDOWANIE POLECAM Pana Doktora.Życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta.Byłam już po 2 zabiegach u innych lekarzy,bez efektu.Zabieg(laser)wykonany w przyjaznej atmosferze,100% satysfakcji.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z leczenia. Dziękujemy za ciepłe słowa i pozdrawiamy serdecznie - Krzysztof Pomorski z Zespołem.

 • 24 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor to osoba kompetentna na badaniu kontrolnym okazało się że nie jest tak jak być powinno Pan doktor zrobił ponownie zabieg ,teraz noga wygląda ładnie. Już jestem umówiona na następny zabieg,drugiej nogi.Dziękuję Panie Doktorze.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Dziękuję za cierpliwość. Zawsze staramy się postępować zgodnie z naszym mottem - "Z korzyścią dla Twojego zdrowia". Zapraszam i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • 24 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Jeżeli szukacie lekarza kompetentnego, pełnego oddania dla pacjenta, który nie będzie was traktował taśmowo to jest właśnie idealna osoba. Ja niestety wcześniej trafiłam do innego lekarza, u którego operacja się nie udała i w dodatku opieka to totalne ignorowanie mojej osoby.Po tym zdarzeniu załamana sytuacją trafiłam do Doktora Pomorskiego , który wytłumaczył mi co i jak , uspokoił.Być może czeka mnie powtórny zabieg ale teraz już wiem że u doktora Pomorskiego. Bardzo dziękuję Panu doktorowi, to złoty człowiek obyśmy częściej trafiali na właśnie takich lekarzy .

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Bardzo się cieszę, że nie zawiodłem Pani oczekiwań i jest Pani zadowolona z przeprowadzonej konsultacji. Dziękuję za miłe słowa, życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • 27 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wiele lat temu operowal mnie Pan w szpitalu Miejskim a ja do tej pory wspominam Pana i polecam Pana umiejetnosci swoim znajomym.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Dziękuję bardzo za pamięć i za ciepłe słowa. Co prawda od dawna nie operuję w Szpitalu Miejskim, ale nadal służę pomocą chorym z problemami flebologicznymi. Pozdrawiam serdecznie- Krzysztof Pomorski

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?