lek.

Krzysztof Pomorski

Chirurg

Szanowni Państwo Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyc... więcej

Adresy

Usługi

Konsultacja z badaniem USG-Doppler 150 zł
EVLT (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
Skleroterapia
Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
Cyfrowa fotopletyzmografia
Veinvawe - termokoagulacja naczynek
Miniflebectomia
Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Informacje o lekarzu

O mnie

Szanowni Państwo
Od około 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl.
Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum POLKARD .

Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lucyna Ł. Jestem bardzo zadowolona.Wizyta w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.Wszystko zostało wyjaśnione.Z niecierpliwością czekam na zabieg i efekty.Dziękuję

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 17 listopada 2014)

  Dziękuję bardzo, Pani Lucyno, za wybranie mojej praktyki. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny lekarz, wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób. Polecam...warto poczekać na wizytę!!!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Krzysztofa Pomorskiego.Pan doktor zna się na swojej pracy , jest bardzo kompetentny o ciepłym usposobieniu, empatyczny , profesjonalnie podchodzi do pacjenta, dokładnie wyjaśnia przyczyny i sposoby leczenia choroby,Z satysfakcją polecam Pana doktora wszystkim potrzebującym. Irena M.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy , konkretny i bardzo sympatyczny polecam wszystkim !!! Naprawde jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

 • bardzo dobry

  Ogromna kultura osobista, szacunek do pacjenta i profesjonalizm przyprawione poczuciem humoru i uśmiechem. Wszystko wyjaśnione w przystępny sposób, odpowiedz na każde pytanie. Akademie medyczne powinny nakręcić film z wizyty i pokazywać studentom jako wzór!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 16 lipca 2015)

  Bardzo dziękuję za piękną opinię. Cieszę się, że w trakcie konsultacji rozwiałem wszelkie Pani wątpliwości. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się o czasie planowanym. Pełny profesjonalizm i fachowość pana lekarza. Pełna informacja na temat przyczyn choroby i sposobu leczenia. Miła obsługa.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 16 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za skorzystanie z mojej konsultacji oraz wystawioną opinię. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Podczas wizyty czulam sie bardzo komfortowo, pan doktor w sposob prosty i wyczerpujacy wyjasnil mi nature problemow z jakimi zglosilam sie do niego i wskazal sposob w jaki moze mi pomoc. Jestem bardzo zadowolona i w pelni mu ufam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 16 lipca 2015)

  Zaufanie to podstawa właściwej terapii. Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia .Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze.Moje prpblemy zdrowotne zostały wyjaśnione w sposób zrozumiały.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 16 lipca 2015)

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że konsultacja dała Panu odpowiedź na istotę problemu zdrowotnego. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Z wizyty jestem bardzo zadowolona,wiem na czym polega moje schorzenie i co mam dalej robić.Lekarz rzeczowy konkretny,miła atmosfera.Czekam na telefon od lekarza pod koniec czerwca i ustalenie terminu zabiegu.Polecam i pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 16 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za skorzystanie z mojej praktyki. Mam nadzieję, że dalsze leczenie przyniesie oczekiwany przez Panią efekt. Pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski.

 • bardzo dobry

  Pan doktor w sposób kompetentny (fachowy), a jednocześnie zrozumiały wyjaśnia na czym polega schorzenie z którym pacjent się zgłosił, i co z tym można zrobić. Niestresująca atmosfera.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 16 lipca 2015)

  Cieszę się, że w trakcie wizyty wszelkie informacje przekazałem w zrozumiały sposób a sama konsultacja nie była dla Pani "udręką". Życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam - Krzysztof Pomorski.