Krzysztof Piotrowski

Ginekolog, Genetyk

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet lekarski

  Ul. Polna 1
  78-500 Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

  285
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Super specjalista. jestem Jego pacjentką od 10 lat i nie chciałbym zmieniać. Pod Jego nadzorem - opieka urodziłam 2 zdrowych synów. Pewnie każdy człowiek ma lepsze i gorsze dni , ale jako specjalista to tylko te lepsze . Polecam i dziękuję za troskliwa opiekę.

 • bardzo dobry

  Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego specjalistę, wszystko dokładnie tłumaczy, jest spokojny i rzeczowy. Pomógł mi w walce z KK i pcos. Potrafi dobrze leczyć. Ufam panu dr i szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  SUPER LEKARZ naprawde moge polecic korzystam z jego pomocy przeszlo 10 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódl,zawsze zaangazowany :)

 • bardzo dobry

  wspaniały, pomocny lekarz, widać,że kocha to co robi i jest w tym bardzo dobry.polecam wszystkim paniom .pomorze w każdym problemie-dosłownie.bardzo miły i troskliwie podchodzi do każdej pacjentki.

 • bardzo dobry

  świetny lekarz!dzięki niemu mam córeczkę,wcześniej pod opieką innego lekarza miałam obumarcie ciąży i poronienie.ma ;rękę" do ciąż,bardzo mu zależy na matce i nienarodzonym dziecku.psychicznie bardzo mnie wspierał.naprawdę specjalista pod każdym względem.

 • bardzo dobry

  Polecam p. Piotrowskiego, świetny lekarz, choć nie jestem jego pacjentką( z braku miejsc) to zazdroszczę wszystkim jego pacjentką takiego wspanialego lekarza. Byłam u niego na USG 3d, świetnie wszystko tłumaczy, jest prawdziwym fachowcem. Polecem jak najbardziej.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz.Spokojny i wszystko wytłumaczy tak jak trzeba.Specjalista w swojej dziedzinie,zwłaszcza jak chodzi o powikłania genetyczne.Polecam wszystkim z problemami i bez.

 • dobry

  Wspaniały człowiek z właściwym podejściem do pacjentki. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz,trafiłam do niego 10l temu, po jednym porodzie przedwczesnym(z winy innego lekarza) i poronieniu. Teraz mam synka i staram się o drugie dziecko oczywiście pod nadzorem dr Piotrowskiego.