Krzysztof Nadgrodkiewicz, neurolog Radom
Neurolog dr n. med.

Krzysztof Nadgrodkiewicz

Poproś o włączenie kalendarza
18

Adresy

 • 16 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To pasjonat, który działa perfekcyjnie. Cechuje go ogromna wiedza neurologiczna na światowym poziomie. Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam. Jest to lekarz, który swoim zachowaniem utwierdził mnie w przekonaniu, że każda negatywna opinia o jego pracy, jest w pełni uzasadniona.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem mile zaskoczona bo wbrew złym opiniom o radomskich lekarzach mogę powiedzieć że trafiam na dobrych neurologów. Do tej pory miałam styczność z 3 lekarzami tej specjalności i każdy z nich zajął się mną tak jak można sobie wymarzyć. Co do dr Nadgrodkiewicza to świetny specjalista , zawsze uśmiechnięty i pomocny . Mam nadzieję że szybka diagnoza i leczenie pozwoli zapomnieć mi o bólu. Dodatkowe punkty dla oddziału pod kierownictwem pana doktora. Niestety rzadkością są tak mili pracownicy jak na tym oddziale zarówno lekarze jak i pielęgniarki , nie zapominając o reszcie personelu.

  zgłoś nadużycie
 • 4 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  znam doktora prywatnie , znam tez wielu neurologów z tzw klinicznej stolicy powiek krótko bo późno i nie ma sie co rozpisywać cudowny człowiek fantastyczny specjalista-mistrz w swojej dziedzinie Zaznaczam że wiem co pisze pozdrawiam serdecznie

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, czuły na cierpienia, wyrozumiały, wspaniały w diagnostyce.Napisała Lidia z Kozienic.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  ANIOŁ A NIE LEKARZ !!!! ;-D Jak by wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta i chorób, to wszyscy byliby okazami zdrowia. Mnie dr Nadgrodkiewicz zdiagnozował już na pierwszej wizycie ,a na drugiej, jak już przyszłam z wykonanym rezonansem magnetycznym, diagnoza się w pełni potwierdziła. Trzy dni po tym byłam już po operacji na kręgosłup lędźwiowy, z czego jestem niemiłosiernie zadowolona, ponieważ dr Krzysztof zorganizował mi wszystko natychmiast w najlepszej klinice neurochirurgii w Warszawie, gdzie trafiłam pod opiekę z \"najwyższej półki\" ;-) TO WSZYSTKO NA NFZ ;-) Teraz już jestem tydzień po operacji i czuję się świetnie. Polecam tego lekarza i marzę, żeby wszyscy byli tacy.

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  jestem po konsultacji z dr Nadgrodkiewiczem . Mogę powiedzieć, że jest świetnym lekarzem, na pewno zna się na rzeczy i chce pomóc ludziom , to się ceni. Chociaż nie musiał, to poświęcił mi dużo czasu. Przeprowadza dokładne wywiady. Naprawdę duży plus dla tego pana;) Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Od 8 lat leczymy u dr Nadgrodkiewicza córkę i jesteśmy mu wdzięczni za wszystko. Nigdy (ale to nigdy) nie było żadnych symptomów, że głównym celem Jego pracy jest pieniądz!!!

  zgłoś nadużycie
 • 10 lipca 2010

  Ocena: Dobry

  polecam goraco pana doktora. jestem jego pacjentem i wiem co mowie. a opinie niektorych ze czeka na lapowke sa krzywdzace i bardzo nie na miejscu. to czlowiek z pasja w tym co robi i zna sie na tym co robi. GORACO POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  leczę się u pana doktora już 15 lat ,to wspaniały lekarz i człowiek.leczę się na epi,od 6 lat nie miałam rzadnego napadu.to jego zasługa.jestem mu bardzo wdzięczna

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami