Krzysztof Mostek, ginekolog Ostrzeszów

Krzysztof Mostek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

19

Adresy

 • 14 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor to bardzo uprzejmy i delikatny lekarz, zawsze pod telefonem z dobrą radą. Dla mnie zabieg w szpitalu wykonał bardzo dobrze z szerokim objaśnieniem. Gorąco polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 31 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wiele lat leczyłam się u Pana Doktora. Zawsze mogłam na niego liczyć. Delikatny, kompetentny. Szczegółowo opisze dolegliwości i sposób leczenia. Jednym słowem "odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku". Polecam !!!

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam 64 lata, Minęło dwa lata, od kiedy dwukrotnie - z różnych przyczyn - byłam operowana przez Dr Mostka w Szpitalu w Ostrzeszowie. Pan doktor to człowiek niezwykle uzdolniony, kulturalny, rzeczowy, troskliwy i bezinteresowny, Taką opinię mogę śmiało wpisać LEKARZOWI, któremu prawdopodobnie zawdzięczam życie. Polecam wszystkim potrzebującym paniom - i młodym, i starszym.

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor przede wszystkim kompetentny, rzeczowy i bardzo oddany temu co robi. Troszczy sie o kazda pacjentke na rowni, zawsze dostepny pod telefonem, zawsze mozna zadzwonic, zawsze mozna na nim polegac - o kazdej porze. Tak pracuja najlepsi. Goraco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 15 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam, Miły, sympatyczny.....Prowadził Moją ciąże, odbierał poród.Bardzo delikatny,z poczuciem humoru-w odróżnieniu do Pani ordynator. Zawsze pod telefonem-Odpowiadał na każde moje pytania nawet o późnej porze dnia i nocy.Podjął się leczenia moich dolegliwości po ciązy robił wszystko bym mogła karmić dziecko piersią-a bardzo tego chciałam.Polecam bardzo gorąco

  zgłoś nadużycie
 • 5 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ten lekarz odebrał mój pierwszy poród i mimo tego, że bardzo się bałam teraz twierdzę, że poród to nic strasznego :) Bardzo sympatyczny Pan, odpowie na każde pytanie, troszczy się o pacjentki. POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestey lekarz ten odbierał mój pród w szpilatu w kaliszu i był to conajmniej horror. Wogóle nie wziął pod uwage wskazań medycznych. Mimo wskaząń do cesarckiego ciecia przez wile godzin męczył mnie na sali porodowej i czeł na nie wiadmo co, zrezo rozwarcia, zero skucenia szyjki, ale doktor stwierdził że urodze naturalnie po całym dniu i momim totalnym wykończeniu po podaniu trzech kroplówek z oksytocyny, po wielkich awanturach doszedł do wniosku że jednak nie. Dodam że dwóch innych lekarzy prosiło go o to cesarskie cięcie ale on swoje i zafundował mi taka traumę że odechciało mi się więcej dzieci...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 grudnia 2010

  Ocena: Dobry

  Ja szczerze polecam tego lekarza. Czytając opinie dodane przez niezadowolone pacjentki, piszące o braku kompetencji, zastanawiam się jakie mają kompetencje te kobiety wystawiając takie \"fachowe\" oceny, skoro znają się lepiej na położnictwie niż lekarz to niech same sobie prowadzą ciąże i odbierają poród. Wystarczy napisać własne oczucie a nie bezpodstawnie osądzać. Ja mogę z powodzeniem napisać: miły, sympatyczny, zawsze pomocny.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam miły i sympatyczny był przy porodzie dbał o mnie i o moją dzidzie

  zgłoś nadużycie
 • 19 maja 2010

  Ocena: Słaby

  prywatnie bardzo mily natomiast na kase chorych bardzo szorstki nie chętnie odpowiada na pytania.w szpitalu również nie miły nie ma czasu dla pacjentek odpowiada na pytania nie chętnie.o tym co mi dolegało dopiero dowiedziałam się z wypisu ponieważ doktor był zabiegany,skandal jak traktuje nie swoje pacjentki'

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami