dr n. med.

Krzysztof Łątkowski

Ginekolog

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Nazywam się Krzysztof Łątkowski. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Nazywam się Krzysztof Łątkowski. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jestem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej. Doktorat z zakresu ginekologii i położnictwa otrzymałem w 1999 r.
Prowadzę także wykłady na Wydziale Nauk o Zdrowiu AM we Wrocławiu.
Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego(PTG), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej(PTGO), European Society of Gynaecological Oncology (ESGO).

Od 1994r. pracuje jako ginekolog - położnik w I Klinice Ginekologii i Położnictwa AM we Wrocławiu na stanowisku adiunkta. Wieloletnia praca w ośrodku akademickim umożliwiła mi zdobycie doświadczenia klinicznego w zakresie ginekologii operacyjnej.

Od 2000 roku pracuję także w Centrum Ginekologii Eskulap we Wrocławiu przy ulicy Bulwar Ikara, którego jestem współzałożycielem. Od wielu lat przeprowadzam również zabiegi z zakresu Ginekologii Estetycznej w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej dr Ireneusza Łątkowskiego w Polanicy Zdroju.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Byłam trzy razy na wizytach, ale zdecydowanie czas lekarza zmienić. Na pierwszą wizytę wybrałam się ze względu na nieuregulowany cykl, o czym opowiadałam przez dobre 10 minut po wejściu... Po tym wstępie lekarz zaczął przeprowadzać wywiad i spytał, czy mam regularnie miesiączkę... Ponadto na tej wizycie przeprowadził usg przezpochwowe, choć wiedział, że wcześniej nie współżyłam. W ten sposób pozbawił mnie błony dziewiczej, o czym zorientowałam się dopiero po czasie... Łzy leciały, a on kazał mi się rozluźnić i uspokoić... Nie do zapomnienia. Dwie pozostałe wizyty trwały po 2 minuty, także nie ma co więcej komentować... Zdecydowanie nie do polecenia!!

 • bardzo dobry

  Leczę się u doktora Łątkowskiego od ponad roku, wcześniej leczyłam się u innych lekarzy, a dopiero dr rozpoznał chorobę. Próbowaliśmy leczenia hormonalnego, ale nie przyniosło oczekiwanych skutków, więc Pan doktor zaplanował i przeprowadził operacje. Wszystko przebiegło rewelacyjnie! Dziękuję za opiekę, profesjonalizm, a także za fantastyczne, indywidualne podejście do pacjenta! Nie pójdę już do żadnego innego lekarza. Polecam!

 • bardzo dobry

  Ponad dwa tygodnie temu poddałam się zabiegowi labioplastyki, z zabiegu jestem bardzo zadowolona, trwał prawie dwie godziny, bezbolesny i muszę przyznać że w naprawdę dobrej cenie. Przez cały czas zabiegu Pan Doktor ze mną rozmawiał, żartował, naprawdę świetny człowiek! Miałam założone szwy rozpuszczalne, jednak Pan Doktor zdecydował się po jakimś okresie na ich ściągnięcie, byłam przerażona gdyż te miejsca były bardzo wrażliwe, bolesne, ale i tutaj pełen profesjonalizm i oczywiście zero bólu. Rezultaty przerosły moje oczekiwania! Do dziewczyn/kobiet które zastanawiają się nad tego typu zabiegiem POLECAM będziecie bardzo zadowolone. Panu Doktorowi dziękuję raz jeszcze!

 • bardzo dobry

  Super lekarz , nie zamierzam zmieniać wizyta trwa krótko ale odpowiada na wszystkie dręczące pytania. Polecam

 • bardzo słaby

  Byłam u tego doktora tylko raz i więcej już się tam nie wybiorę. Przyszłam z drobną infekcją i powiedziałam lekarzowi, że mój chłopak ma te same dolegliwości. Od tego momentu zaczęły się prześmieszne żarty, np. takie, że moj chłopak musi być jakiś szmerany i że chyba nie jest zbyt zaufany, skoro mnie czymś zaraził. Gdy w dalszej rozmowie powiedziałam, że mój chłopak jest z Niemiec, doktor nazwał go szwabem ! Osobiście w moje poczucie humoru pan doktor nie trafił i po wizycie miałam bardzo mieszane uczucia. Zgadzam się też z poprzednimi opiniami, że wizyta jest błyskawiczna, a pan doktor bardzo oszczędny w słowach, jeśli chodzi o przybliżenie szczegółów diagnozy.

 • bardzo dobry

  Witam Nie rozumiem skąd negatywne opinie na temat Pana Doktora Łątkowskiego.W mojej opinii jest to lekarz posiadający olbrzymie doświadczenie w swojej pracy. Podczas wizyty czuje sie bardzo komfortowo, z uwagą wysłuchuje wszelkich wątpliwości i pytań, udzielając fachowej odpowiedzi.Potrafi sprawić iż wizyta staje sie bezzstresowa .Wiielokrotnie wykazał się bezblędną diagnozą, pomagając nie tylko mnie, lecz także moim najbliższym , którym bez wahania go polecam.Dr Łątkowski jest wspaniałym fachowcem, odznaczjącym się wysoką kulturą osobistą, bogatą, merytoryczną wiedzą i chęcią niesienia pomocy w nawet najgorszej sytuacji.gorąca polecam Marzena Ż.

 • dobry

  Ja wystawiam pozytyw. Lekarz jest dobry i doswiadczony. Leczy i pomaga pacjentom. Jest miły. Ja nawet byłam dwa razy bez rejestracji, ponieważ potrzebowałam szybko zgłosić się do lekarza. Chodziłam prywatnie. Zostawiałam tam sporo pieniędzy. Dla mnie OK.

 • bardzo dobry

  każdy ma prawo do swojego zdania ile pacjentek tylke opini..dla mnie Dr.Łątkowski jest najlepszym lekarzem jakiego miałam a trafiłam do niego przez przypadek ...przez 3 lata odwiedziłam kilkunastu lekarzy zaden nie był w stanie stwierdzic co mi dolega chodziłam od gabinetu do gabinetu i zero diagnozy ( nie bede wspominac o kosztach) dopiero Dr Łątkowski "zabrał sie za mnie"od podstaw czyli zlecił mi wiele badań efekt po roku leczenia -jestem zdrowa jak ryba wszystkie dolegliwości mineły , więc smiało mogę z czystym sumienien polecić!!!!

 • bardzo słaby

  Nie rozumiem kto pisze te pozytywne komentarze;). Wizyta trwa max 5 min, niestosowne żarty ( to jeszcze bez znaczenia, ale kiedy jest tak mało czasu żeby opowiedzieć o swoich dolegliwościach szkoda cennego czasu), nakłanianie na antykoncepcję hormonalną przy każdej dosłownie wizycie (pomimo, że za każdym razem mówiłam o skutkach ubocznych jakie wywierają na mnie pigułki: depresja, żylaki ). Dziewczyny omijajcie z daleka, chyba że chodzi tylko o receptę na piguły. Chodziłam do niego dość długo bo miałam blisko na osiedlu ale kiedy zaszłam w ciążę a pan doktor tylko zerkał pośpiesznie na usg i nie chciał dać skierowania na żadne dodatkowe badania poszukałam innego lekarza.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam doktora,super fachowiec.Trafiłam do niego z polecania koleżanki,prowadził moją ciążę pod bardzo dobrą opieką.Mam zdrowego synka od półtora roku. Po ciąży przypałętało mi się jakieś choróbsko,dr Łątkowski w 100% zdiagnozował co to jest.Przepisał antybiotyk i w ciągu 10 dni wszystko minęło.Nie ma jak doświadczenie!!! GORĄCO POLECAM!!!

Zobacz podobnych specjalistów: Lesław Sozański - ginekolog