lek.

Krzysztof Krzyżanowski

Kardiolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Przychodnia Specjalistyczna

  Kołobrzeska 14
  78-400 Szczecinek, zachodniopomorskie

  84
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  ja mam niestety odmienne zdanie dotyczące tego Pana. Ocena jak najbardziej negatywna, moja mama została potraktowana przez pana doktora w taki sposób, że nie będę nawet o tym pisał, bo jak to usłyszałem, to po prostu w to nie wierzyłem. Oburzająca postawa !!! Zdecydowany negatyw!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Bardzo dobry specjalista.Lekarz z powołania,bardzo miły.Polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania, super specjalista, duża kultura osobista, emanuje pozytywną energią.Chory czuje , że dla lekarza jest kimś ważnym i wyjątkowym.

 • bardzo dobry

  DOKTOR KRZYŻANOWSKI jest doskonałym kardiologiem. Mój ojciec szukał pomocy u kilku lekarzy, zalecane leki w chorobie wieńcowej nie skutkowały, były często zmieniane, samopoczucie ojca pogarszało się, tata ma 80 lat. Badania diagnostyczne zalecone przez Dra Krzyżanowskiego jednoznacznie wskazały,że jest problem z pobudzeniem węzła zatokowo-przedsionkowego. W efekcie został wszczepiony stymulator serca.Tata twierdzi, że odzyskał zdrowie, samopoczucie uległo znacznej poprawie, ilość "spożywanych" leków jest minimalna. Oprócz fachowości lekarza należy podkreślić doskonałe komunikowanie się z pacjentem, niesamowitą cierpliwość i wysoką kulturę osobistą. Życzę wszystkim pacjentom, żeby spotykali pomoc u takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  pani Krzyżanowska jest bardzo miłym i sympatycznym stomatologiem,super podejscie do małych pacjentów.Moja córeczka z chęcią do niej chodzi,choc trudno się do pani doktor dostać (duzo pacjentów) dla dzieci zawsze miły upominek.Zawsze ma czas dla rodzica i z wielką chęcią wytłumaczy, doradzi .Wzór do naśladowania.polecam bardzo.

 • dobry

  Bardzo dobra Pani stomatolog- polecam. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

Zobacz podobnych specjalistów: Paweł Gordon - kardiolog