Krzysztof Krzyżanowski, kardiolog Szczecinek
Kardiolog lek.

Krzysztof Krzyżanowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 5 stycznia 2012

  Ocena: bardzo słaby

  ja mam niestety odmienne zdanie dotyczące tego Pana. Ocena jak najbardziej negatywna, moja mama została potraktowana przez pana doktora w taki sposób, że nie będę nawet o tym pisał, bo jak to usłyszałem, to po prostu w to nie wierzyłem. Oburzająca postawa !!! Zdecydowany negatyw!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 marca 2010

  Ocena: neutralny

  Bardzo dobry specjalista.Lekarz z powołania,bardzo miły.Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz z powołania, super specjalista, duża kultura osobista, emanuje pozytywną energią.Chory czuje , że dla lekarza jest kimś ważnym i wyjątkowym.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2009

  Ocena: bardzo dobry

  DOKTOR KRZYŻANOWSKI jest doskonałym kardiologiem. Mój ojciec szukał pomocy u kilku lekarzy, zalecane leki w chorobie wieńcowej nie skutkowały, były często zmieniane, samopoczucie ojca pogarszało się, tata ma 80 lat. Badania diagnostyczne zalecone przez Dra Krzyżanowskiego jednoznacznie wskazały,że jest problem z pobudzeniem węzła zatokowo-przedsionkowego. W efekcie został wszczepiony stymulator serca.Tata twierdzi, że odzyskał zdrowie, samopoczucie uległo znacznej poprawie, ilość "spożywanych" leków jest minimalna. Oprócz fachowości lekarza należy podkreślić doskonałe komunikowanie się z pacjentem, niesamowitą cierpliwość i wysoką kulturę osobistą. Życzę wszystkim pacjentom, żeby spotykali pomoc u takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2009

  Ocena: bardzo dobry

  pani Krzyżanowska jest bardzo miłym i sympatycznym stomatologiem,super podejscie do małych pacjentów.Moja córeczka z chęcią do niej chodzi,choc trudno się do pani doktor dostać (duzo pacjentów) dla dzieci zawsze miły upominek.Zawsze ma czas dla rodzica i z wielką chęcią wytłumaczy, doradzi .Wzór do naśladowania.polecam bardzo.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2009

  Ocena: dobry

  Bardzo dobra Pani stomatolog- polecam. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami