Krzysztof Komar, ginekolog Warszawa
Ginekolog lek.

Krzysztof Komar

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

8

Adresy

 • 11 maja 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Tragedia! Zero podejścia do pacjenta! Trafiłam do niego w 5tyg pierwszej ciąży, poszłam pełna optymizmu, a on ze pozytywny test ciążowy nie oznacza ciąży ale jak zle się czuje i boli mnie brzuch to cytuje "najprawdopodobniej płód jest martwy i muszę wypisać pani skierowanie do szpitala"! Z braku innego lekarza poszłam do niego jeszcze raz, na bakterie w moczu w 10tyg przepisał mi furagine która nie należy brać w pierwszym trymestrze ;/ dodam ze żadnej bakterii nie miałam, poprostu zle oddałam mocz. Myli tygodnie, nie bada, głupio żartuje!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Komar to wspaniały lekarz. Rzadkość we współczesnym świecie. Podczas wizyty wytłumaczył mi wszystko bardzo dokładnie, wyjaśnił, uspakajał. Wizyta przebiegała w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Dostałam skierowanie na badania jak również na zabieg, który tak naprawdę powinnam była już dawno zrobić - mamiona jednak wcześniej przez innych lekarzy - chęcią zbicia na mnie kasy poprzez kolejne badania i nieskuteczne zabiegi. Polecam bardzo serdecznie p. Doktora. To świetny, szczery fachowiec i przemiły człowiek !

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ze stu procentową pewnością mogę polecić Doktora Komara. To naprawdę wspaniały lekarz. Delikatny w badaniu, nie robi problemów z wypisywaniem recept, zwolnień itd. Pogodny, bardzo uprzejmy i komunikatywny. Podejrzewam, że wyczuł moje zdenerwowanie dlatego zagadał mnie na temat pogody :). Odpowiadał na każde moje pytanie mimo iż było ich dużo i czasami dopytywałam się nawet po dwa razy. Polecam! :)

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2014

  Ocena: Słaby

  W odróżnieniu od poprzedniczek, ja wizytę u doktora oceniam znacznie mniej pozytywnie. Przyszłam do dr. Komara ponieważ lekarz, u którego byłam wcześniej na konsultacji zlecił mi badanie beta hcg i kazał zgłosić się, kiedy będę mieć już wynik, żeby wziąć skierowanie na badanie, które należy wykonać na początku ciąży. Jako że tamten ginekolog był niedostępny, postanowiłam udać się do doktora Komara po wspomniane skierowania i ewentualnie żeby usłyszeć jakieś zalecenia. Miałam wrażenie, że dr Komar traktuje mnie bardzo protekcjonalnie, prowadził ze mną dialog, który chyba w jego opinii miał być zabawny, ale mnie bynajmniej nie bawił. Doktor np zapytał mnie, który to tydzień ciąży, ja odpowiedziałam według moich obliczeń to zaczął mnie pouczać, że liczy się tylko tygodnie skończone i jak ja mogę tego nie wiedzieć, skoro pracuję w instytucji takiej i siakiej (widocznie lekarze w lux medzie mają podgląd, kto wykupił ubezpieczenie). Akurat to się nijak miało do rzeczy, bo nie dość, że to nie ja tam pracuję, tylko osoba, która podpięła mnie pod swoje ubezpieczenie to i tak ta instytucja ta ma tylko niewielki związek z biologią, a pracownicy na pewno nie znają się na obliczaniu tygodni ciąży, więc nie wiem, czemu taki komentarz miał służyć. Później doktor spytał mnie, jak się stwierdza taką wczesną ciążę, więc mówię, że to chyba pan doktor to powinien wiedzieć, ja póki co zrobiłam test ciążowy i badanie krwi i obydwa te badania świadczą o ciąży. Doktor to skomentował, że nie jest wcale powiedziane, czy jestem w ciąży i że dopiero usg coś powie. Jak powiedziałam, że inny lekarz zalecił mi zgłosić się już z wynikiem beta hcg i powiedział, że powinnam od razu wykonać badania to doktor usiłował mi wmówić, że to bzdura, że na pewno tak nie było, że inne badania to dopiero po usg i że właściwie to niepotrzebnie przychodzę, bo on mi teraz nie da żadnych skierowań ani zaleceń, bo "dopiero usg za 2 tyg pokaże czy w ogóle pani jest w ciąży, przecież jest tyle patologii ciąży..." No nie ma co, to na pewno są słowa, które każda kobieta na początku 1. ciąży chciałaby usłyszeć... Na dodatek lekarz nie dał mi żadnych zaleceń, nie wspomniał nawet o kwasie foliowym. Więcej do niego na pewno się nie wybiorę, bo poczułam się zlekceważona.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 25 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz! Prowadzi moją drugą ciąże. Nie lekceważy żadnych nieprawidłowości, skierowania na badania na każdej wizycie. Trochę gaduła z niego, ale bardzo sympatyczna :) Z L4 też nie ma najmniejszego problemu. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 15 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Nareszcie trafiłam na dobrego ginekologa! W Luxmedzie niestety takiego ze świecą szukać....Ta specjalizacja wymaga szczególnej delikatności i odpowiedniego podejścia. Dr Komar już na samym początku zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie: był komunikatywny, spokojnie i rzeczowo wszystko tłumaczył, odpowiadał wyczerpująco na pytania. Dodatkowo sam proaktywnie poinformował o konieczności samobadania piersi raz w miesiącu w ramach profilaktyki. Bardzo mile zaskoczyłam się reakcją Pana Dr na przyjęcie nadprogramowej, nieumówionej pacjentki: kierowniczka placówki nie chciała tej Pani przyjąć natomiast Pan doktor nalegał aby została przyjęta i tak też się stało :) Serdecznie polecam!!

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Wybrałam Go do prowadzenia mojej ciąży. Jest to człowiek bardzo kulturalny, uprzejmy, a przy tym rzeczowy. Wizyta odbywa się w miłej, zupełnie nieskrępowanej atmosferze. Dr Komar chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, służy radą, ale niczego nie narzuca, nie ocenia. Osobiscie jestem zachwycona po dzisiejszej wizycie. Dokładnie takiego lekarza szukałam - z pojęciem i podejściem do pacjentki, "nie cykającego się" z wypisywaniem skierowań na badania, a przede wszystkim lekarza, z którym mogę porozmawiać na ważne dla mnie tematy, któremu intuicyjnie czuję, że mogę zaufać i oczekiwać fachowej pomocy, a nie ignorancji i mądrzenia się, za które u większości ginekologów byłam tylko raz.... ;)

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  U Dr Komara byłam na razie na jednej wizycie w 5 tyg. ciąży. Bez żadnego proszenia dostałam od ręki skierowania na mnóstwo badań i zapewnienie, że jeżeli chcę iść już na zwolnienie, np. z powodu ciężkiej pracy, to on mi je bez problemu wypisze. Dr odpowiadał na każde moje pytanie bardzo rzetelnie, ale też z humorem, bo widać, że jest to bardzo pogodny człowiek. Wytłumaczył gdzie iść, co robić i jak się zachowywać ( co jeść a czego unikać). Nie mam zastrzeżeń.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online