dr n. med.

Krzysztof Kanios

Neurolog

Poproś o kalendarz

Adresy

 • prywatny gabinet

  Fijewo 105 k.lubawy
  14-260 Lubawa, warmińsko-mazurskie

  Dane kontaktowe

  438
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  3
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • prywatny gabinet

  Browarna 17/3
  11-130 Orneta, warmińsko-mazurskie

  Dane kontaktowe

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Od 3 lat leczylam sie u neurologa ,ktory zle dobral mi dawke lekow po ktorych ataki byly coraz czestsze i zle sie czulam nie moglam wpelni normalnie funkcjonowac .Zdecydowalm sie poszukac innego lekarza i znalazlam kontakt do pana doktora K.Kanios.Bardzo bylam zadowolona po pierwszej wizycie po czym przeprowadzil wywiad na temat mojej choroby i zastosowal leczenie po ktorym od 7 miesiecy nie mam ataku i dobrze sie czuje.Bardzo polecam, super podejscie do pacjenta oraz kontakt mozliwy o kazdej porze.

 • bardzo dobry

  Przez 6 tygodni leczyłam się zpowodu bólu krzyża i prawej konczyny dolnej.Leczenie zastrzykami ,oraz tabletkami w różnym skojarzeniu ,u 3 lekarzy neurologów ,nie przyniosło ustąpiena bólu.Ból budził mnie każdej nocy ,powodujac poranne zmęczenie.Po konsultacji u dr i przyjęciu 3 zastrzyków dożylnych bóle ustąpiły.POLECAM DR CHORYM Z PODOBNYMI DOLEGLIWOŚCIAMI.

 • bardzo dobry

  Podejście do pacjenta,oraz profesjonalizm budzą zaufanie.Specjalista z górnej półki.Jest lekarzem z powołania,dokładny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Wykazuje dużą troskę o pacjenta.Najlepszy specjalista z jakim się spotkałem.Dziękuje doktorowi za okazaną pomoc.POLECAM.

 • bardzo dobry

  Leczę się u Doktora Kaniosa od 6 lat. Uratował moje Życie, Jest THE BEST. Mam 45 lat, spotkałem wielu lekarzy. Doktor jest jedyny, który podchodzi do tego z sercem i ogromną wiedzą.

 • bardzo dobry

  Naprawdę świetny lekarz.jednym tchem mogę wymienić kilkanascie osób ,w tym też mnie.jako jedyny specjalista a byłem u wielu który postawił właściwą diagnozę. Moje problemy z kręgosłupem i inne dolegliwości ,nie były objawem schorzenia zespolu neurologicznego,jak sugerowali inni lekarze,lecz stanem depresyjnym.Dzieki dr wracam do zdrowia.Dr też pomóg moim znajomym,którymi nie potrafili zając się inni .lekarze.GORĄCO POLECAM

 • bardzo dobry

  Od drugiego roku życia choruje na epilepsje. Ataki miałem tak co 1miesiąc a 1,5mięsiąca. Lekaż do którego do tej pory chodziłem przepisał mi tylko jeden lek ale to nic nie pomagało. Ataki nadal się powtarzały. Aż koleżanko poleciła mi odwiedzić PANA KRZYSZTOFA KONIOSA bo sama u niego była i powiedziała że naprawdę warto. Więc postanowiłem i ja się wybrać. Lekaż miło mnie przyjął, wypytał o wszystkie szczegóły(na co choruje od kiedy jakie leki biorę itp.) Po szczegółowej rozmowie lekaż kazał mi zrobić badania krwi żeby dowiedzieć się więcej o mnie. A pod koniec dopisał mi tylko jeden lek do tych co biorę. I już około roku czasu nie mam napadów. W 100% polecam odwiedzić pana doktora , taki lekaż to jest lekaż!!!!

 • bardzo dobry

  Byliśmy z mężem u doktora Kaniosa 2 lata temu. Przyjechaliśmy do niego specjalnie z lubuskiego. I było warto. Mąż od 10 lat choruje na epilepsję. Dotychczasowe wizyty u wszystkich lekarzy polegała na zbadaniu odruchów i wypisaniu leków. Leki te same praktycznie od początku choroby. Doktor przyjął nas bardzo ciepło. Najpierw dokładnie przejrzał dokumentację, potem przeprowadził wyczerpujących wywiad a na koniec zbadał męża skrupulatnie. Uświadomił nas, że leki, które przyjmuje mąż nalaży brać na czczo, gdyż wtedy wchłaniają się lepiej o 20%, o czym oczywiście nie piszą w ulotce, ani nie mówią lekarze. Powiedział także, że większość przypadków epilepsji można wyleczyć odpowiednio dobierając leki. Był zaskoczony, że mąż przyjmuje leki, a ataki nadal występują. Zmienił mężowi leki i po roku czasu, 4 atakach, ataki ustały. Od roku jest spokój. Na koniec powiedział, że jeśli sie poprawi to nie trzeba już wiecej przyjeżdżać. Wizyta trwała godzinę. Kosztowała 100zł. Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Profesjonalny, bardzo miły. Polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarze zapewniali mnie, że mój syn nie będzie chodził, kazali męczyć ćwiczeniami met. Vojty. Traciłam nadzieję, póki nie znalazłam Pana Kaniosa! Niemal 1,5 godzinna wizyta - i to jednorazowa - jego wskazówki, zalecenia, badania przyniosły efekt - dziecko biega, jest radosne, szybko dochodzi do siebie. Szczerze polecam i bardzo mu dziękuję! Nie spotkałam wcześniej lekarza,który z taką troską, dokładnością pochylił się nad pacjentem!

 • bardzo dobry

  Zgadzam się Doktor jest świetnym specjalistą. Przez 4 lata leczyłem się u wielu neurologów niestety bez rezultatu. Na szczęście udało mi się trafić do Pana Doktora (mimo dużej odległości 480 km) z czego jestem bardzo zadowolony, bo juz po pierwszej wizycie i zmainie leków nastąpiła znaczna poprawa, po drugiej zas mój stan zdrowia bardzo sie poprawił. Jestem bardzo wdzięczny Panu Doktorowi i polecam każemu takiego wspaniałego lekarza.duzo czasu poświęca swoim pacejentom, jest oddany temu co robi. Zasługuje na wielkie uznanie. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora. POLECAM WSZYSTKIM

 • bardzo dobry

  Bóle zaczęły się w wieku 7-miu lat. Ataki, jak pamiętam, w wieku 18-tu, bo wtedy pierwszy raz znalazłam się w szpitalu. I wtedy postawiono pierwszą mylną diagnozę: zapalenie ucha środkowego lub problemy z błędnikiem. Obie wykluczono, ale i tak wypisano mnie ze szpitala. Potem na własną rękę robiłam mnóstwo badań, odwiedzałam kolejnych lekarzy. I spotykałam się albo z ignorancją w postaci stwierdzeń: bole napięciowe "proszę się tak nie denerwować", albo stawiono jedną z najprostych diagnoz: migrena. I po kilku latach błądzenia lekarskiego choroba się coraz silniej rozwijała, aż w końcu doszło do utrat przytomności. Bóle już były nie do wytrzymania. W efekcie prawie co dwa tygodnie lądowałam w kilku kolejnych szpitalach. Tam robiono mi tomografie i rezonansy głowy. Ale nigdy angio!!! Jak to możliwe? I dopiero dzięki opiniom na portalach trafiliśmy do doktora . Po pierwsze: to jedyny doktor, który poświęcił mi czas. Tak, jedyny! Wizyta nie trwała 20 min jak w innych klinikach prywatnych, ale 1,5 h. Każda kolejna podobnie. A wywiad był kolejno i kolejno pogłębiany. I badania. Lekarz nie opierał się na swoich podejrzeniach, jak kilku innych lekarzy. Potrzebował badań. Mimo, ze miłam ich sporo, to okazało się, że są niewystarczające - wielu istotnych brakowało. I to właśnie dr Kanios stwierdził, że skoro mam silne bóle głowy, to doszukując się m.in. przyczyn naczyniowych, należy obligatoryjne zlecić zrobienie tomomografii angio, skoro jej przez tyle lat jeszcze nigdy nie robiono. I faktycznie wykazała zmiany. Doktor dla pacjenta ma czas, wykazuję się wyjątkową empatią i wnikliwie słucha. Dzięki dokładnemu wywiadowi dowiedział się, że miałam omamy węchowe, że boli mnie głównie w skroni, że miewam wygięcia ciała, że mrugam powiekami, czego zupełnie nie pamiętam (obserwacje bliskich i osób postronnych), a co oznacza że tracę kontakt z rzeczywistością podczas ataku itd. I stawiał diagnozę, o którą nie było łatwo. Ale drąży i szukał aż do skutku. I dobrał bardzo dobre leki. Cierpiałam latami (do 31. roku życia). Powiedziałam doktorowi, że powinien mieć swój pomnik w miejscowości, w której przyjmuje. Odpowiedział skromnie, że wykonuje tylko swój zawód. Ja jednak nadal tak uważam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją