Krzysztof Kanios

106 opinii

neurolog

Lubawa, Fijewo 105 k.lubawy

Opinie pacjentów

106
 • 102
 • 4
 • 0
 • Bardzo Polecam Dr.Krzysztofa Kaniosa.Ja zaliczam się do osób,które długotrwale walczą z bólami głowy potylicy.Przez dwa lata chodzac od lekarza do lekarza masa badań w tym dwa razy MR i TK wszystko ok,a bóle głowy nadal bardzo silne.Lekarze neurolodzy z mojego rejonu patrzyli się jak na psychicznie chorą,nie mając już najmniejszej nadzieji zaczęłam czytac opinie o neurologach nie z mojego rejonu i trafiłam na Dr.Kanios pomimo iż do doktora mam ok500km wybrałam się w nadzieji o pomoc i nie myliłam się, jedna wizyta, pozniej kontakt telefoniczny i mailowy na które Pan Doktor odpowiada błyskawicznie dobieranie leków pierwsze leki nic nie pomagały obecnie jestem na leku który zmniejszył moje bóle w 90% z czego jestem bardzo szczęśliwa i próbujemy dalej mam nadziej,ę że dojdziemy do 100% i nigdy więcej nie powrócą.Jeżeli ktoś ma również taki problem z bólami tego typu(a wiem że takich osób jest sporo)Polecam Gorąco Doktora!!!!!

  Agnieszka

  Ocena bardzo dobry

  3 sie 2015 14:18:47

 • Od 3 lat leczylam sie u neurologa ,ktory zle dobral mi dawke lekow po ktorych ataki byly coraz czestsze i zle sie czulam nie moglam wpelni normalnie funkcjonowac .Zdecydowalm sie poszukac innego lekarza i znalazlam kontakt do pana doktora K.Kanios.Bardzo bylam zadowolona po pierwszej wizycie po czym przeprowadzil wywiad na temat mojej choroby i zastosowal leczenie po ktorym od 7 miesiecy nie mam ataku i dobrze sie czuje.Bardzo polecam, super podejscie do pacjenta oraz kontakt mozliwy o kazdej porze.

  Magdalena

  Ocena bardzo dobry

  25 cze 2015 09:24:43

 • Przez 6 tygodni leczyłam się zpowodu bólu krzyża i prawej konczyny dolnej.Leczenie zastrzykami ,oraz tabletkami w różnym skojarzeniu ,u 3 lekarzy neurologów ,nie przyniosło ustąpiena bólu.Ból budził mnie każdej nocy ,powodujac poranne zmęczenie.Po konsultacji u dr i przyjęciu 3 zastrzyków dożylnych bóle ustąpiły.POLECAM DR CHORYM Z PODOBNYMI DOLEGLIWOŚCIAMI.

  Halina

  Ocena bardzo dobry

  24 kwi 2015 13:38:49

 • Podejście do pacjenta,oraz profesjonalizm budzą zaufanie.Specjalista z górnej półki.Jest lekarzem z powołania,dokładny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Wykazuje dużą troskę o pacjenta.Najlepszy specjalista z jakim się spotkałem.Dziękuje doktorowi za okazaną pomoc.POLECAM.

  Gosia

  Ocena bardzo dobry

  1 kwi 2015 20:22:28

 • Leczę się u Doktora Kaniosa od 6 lat. Uratował moje Życie, Jest THE BEST. Mam 45 lat, spotkałem wielu lekarzy. Doktor jest jedyny, który podchodzi do tego z sercem i ogromną wiedzą.

  suzuki

  Ocena bardzo dobry

  24 mar 2015 22:06:45

 • Naprawdę świetny lekarz.jednym tchem mogę wymienić kilkanascie osób ,w tym też mnie.jako jedyny specjalista a byłem u wielu który postawił właściwą diagnozę. Moje problemy z kręgosłupem i inne dolegliwości ,nie były objawem schorzenia zespolu neurologicznego,jak sugerowali inni lekarze,lecz stanem depresyjnym.Dzieki dr wracam do zdrowia.Dr też pomóg moim znajomym,którymi nie potrafili zając się inni .lekarze.GORĄCO POLECAM

  Natalia

  Ocena bardzo dobry

  23 mar 2015 20:17:52

 • Od drugiego roku życia choruje na epilepsje. Ataki miałem tak co 1miesiąc a 1,5mięsiąca. Lekaż do którego do tej pory chodziłem przepisał mi tylko jeden lek ale to nic nie pomagało. Ataki nadal się powtarzały. Aż koleżanko poleciła mi odwiedzić PANA KRZYSZTOFA KONIOSA bo sama u niego była i powiedziała że naprawdę warto. Więc postanowiłem i ja się wybrać. Lekaż miło mnie przyjął, wypytał o wszystkie szczegóły(na co choruje od kiedy jakie leki biorę itp.) Po szczegółowej rozmowie lekaż kazał mi zrobić badania krwi żeby dowiedzieć się więcej o mnie. A pod koniec dopisał mi tylko jeden lek do tych co biorę. I już około roku czasu nie mam napadów. W 100% polecam odwiedzić pana doktora , taki lekaż to jest lekaż!!!!

  krzszytow1987

  Ocena bardzo dobry

  16 maj 2014 22:43:46

 • Byliśmy z mężem u doktora Kaniosa 2 lata temu. Przyjechaliśmy do niego specjalnie z lubuskiego. I było warto. Mąż od 10 lat choruje na epilepsję. Dotychczasowe wizyty u wszystkich lekarzy polegała na zbadaniu odruchów i wypisaniu leków. Leki te same praktycznie od początku choroby. Doktor przyjął nas bardzo ciepło. Najpierw dokładnie przejrzał dokumentację, potem przeprowadził wyczerpujących wywiad a na koniec zbadał męża skrupulatnie. Uświadomił nas, że leki, które przyjmuje mąż nalaży brać na czczo, gdyż wtedy wchłaniają się lepiej o 20%, o czym oczywiście nie piszą w ulotce, ani nie mówią lekarze. Powiedział także, że większość przypadków epilepsji można wyleczyć odpowiednio dobierając leki. Był zaskoczony, że mąż przyjmuje leki, a ataki nadal występują. Zmienił mężowi leki i po roku czasu, 4 atakach, ataki ustały. Od roku jest spokój. Na koniec powiedział, że jeśli sie poprawi to nie trzeba już wiecej przyjeżdżać. Wizyta trwała godzinę. Kosztowała 100zł. Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Profesjonalny, bardzo miły. Polecam.

  Kasia

  Ocena bardzo dobry

  5 lut 2014 16:20:01

 • Lekarze zapewniali mnie, że mój syn nie będzie chodził, kazali męczyć ćwiczeniami met. Vojty. Traciłam nadzieję, póki nie znalazłam Pana Kaniosa! Niemal 1,5 godzinna wizyta - i to jednorazowa - jego wskazówki, zalecenia, badania przyniosły efekt - dziecko biega, jest radosne, szybko dochodzi do siebie. Szczerze polecam i bardzo mu dziękuję! Nie spotkałam wcześniej lekarza,który z taką troską, dokładnością pochylił się nad pacjentem!

  cyberinka

  Ocena bardzo dobry

  20 lis 2013 10:02:56

 • Zgadzam się Doktor jest świetnym specjalistą. Przez 4 lata leczyłem się u wielu neurologów niestety bez rezultatu. Na szczęście udało mi się trafić do Pana Doktora (mimo dużej odległości 480 km) z czego jestem bardzo zadowolony, bo juz po pierwszej wizycie i zmainie leków nastąpiła znaczna poprawa, po drugiej zas mój stan zdrowia bardzo sie poprawił. Jestem bardzo wdzięczny Panu Doktorowi i polecam każemu takiego wspaniałego lekarza.duzo czasu poświęca swoim pacejentom, jest oddany temu co robi. Zasługuje na wielkie uznanie. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora. POLECAM WSZYSTKIM

  Jacek

  Ocena bardzo dobry

  20 sty 2013 10:59:21


Pobieranie danych

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK