dr

Krzysztof Gajowniczek

Pediatra

Umów wizytę 197 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ordynator Oddziału Pediatrycznego Warszawskiego Szpitala Dla Dzieci. więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Ordynator Oddziału Pediatrycznego Warszawskiego Szpitala Dla Dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz i człowiek ,co w dzisiejszych czasach należy do rzadkości.Konkretny,informuje o wszystkim i interesuje się pacjentem.Byłam z dzieckiem w szpitalu na Kopernika gdzie dr jest Ordynatorem oddziału pediatrycznego.Dziecko z ZUM,nie oddawało moczu przez 7 godzin.Dzięki dr mam zdrowe dziecko.Bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Najlepszy pediatra w Polsce. Dwukrotnie uratował mi życie. Przyjechał do mnie lekarz, gdy byłem dzieckiem i miałem temperaturę 42 stopni i praktycznie paraliż ciała - lekarz stwierdził, że to zwykła gorączka, trzeba ją zbić apapem i mam iść spać. Moja matka była zaniepokojona wciąż, więc zadzwoniła właśnie do dr Krzysztofa - przyjechał w piętnaście minut, spojrzał i stwierdził: sepsa. Okazało się, że miał rację, ledwo zostałem odratowany. Drugiej sytuacji nie opiszę, bo jest bardziej prywatna, ale.. polecam. Najlepszy lekarz w Polsce. Jestem tego pewny. Jego podejście jest wspaniałe - widziałem go kilka razy, a jest dla mnie drugim ojcem.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Bardzo profesjonalne podejście - dziecko zachwycone, nawet chce przychodzić na wizyty kiedy jest zdrowe :-)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, jest z naszącórką od urodzenia.Jego opinia jest najważniejsza, mimo że chodzimy równiezdo innych pediatrów. Polecam wszystkim rodzicom.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny pediatra, podejście do dzieci rewelacyjne, tłumaczy wszystko, dzięki niemu moja córka nie musiała przebywać w szpitalu tylko w domu z odpowiednim leczeniem. Oby więcej takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci, do tego niezwykle kompetentny, dokładny i zaangażowany w swoją pracę. Prawdziwy pediatra z powołania.

Najbliższe terminy:

kolejne dni