Krzysztof Dowgierd, chirurg Olsztyn

Krzysztof Dowgierd

Poproś o włączenie kalendarza
24

Adresy

 • Gabinet Stomatologiczny

  Olsztyn, ul. Mroza 13f

  89 541 ... (zobacz więcej)

 • 10 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora w 100%. Jest lekarzem bardzo miłym i serdecznym o wielkim złotym sercu. Bardzo troszczy się o swoich pacjentów. Wszystko powoli dokładnie tłumaczy co po kolei będzie robił. Pan Doktor Dowgierd powinien być autorytetem dla innych ludzi. Bardzo, ale to bardzo cenię sobie Pana Doktora. Jest godnym zaufania i w pełni profesjonalnym lekarzem. Bardzo dziękuję Doktorowi i personelowi szpitala. Jestem bardzo zadowolona. Justyna Galon z Lidzbarka Warmińskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Gorąco polecam wszystkim dr Krzysztofa Dowgierda! Zgłosiłam się do niego z progenią (przerostem żuchwy i niedorozwojem szczęki) oraz oligodoncją (brakiem zawiązek zębów stałych). Obecnie jestem już ponad rok po skomplikowanym zabiegu dwuszczękowym (szczękę wysunięto do przodu, kości żuchwy skrócono oraz wstawiono brakujące 7 implantów). Operację przeszłam w Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w ramach refundacji NFZ. Pan Doktor codziennie mnie odwiedzał i wspierał w najtrudniejszych pierwszych dniach po operacji. Opieka pielęgniarek z Oddziału Chirurgii Twarzowo-Szczękowej była dla mnie również niezastąpiona, bo stale nade mną czuwały, zmieniały opatrunki co 2-3 godziny (nawet w nocy) i wszystko wyjaśniały. Zmieniły się rysy mojej twarzy, wyglądam teraz subtelnie i kobieco, nareszcie mogę się uśmiechać i śmiać bez poczucia skrępowania i wstydu. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na operację u p. dr Dowgierda, bo dzięki temu zyskałam nowe życie – teraz mogę swobodnie jeść wszystko, co chcę, a przez lata jedynie produkty łatwe do pogryzienia (jabłka, orzechy były wykluczone), pozbyłam się ogromnego kompleksu jakim były moje zęby i nieprawidłowy zgryz, zyskałam pewność siebie i wiarę, że marzenia się spełniają. Dr Dowgierd to wspaniały człowiek i wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej. Do swej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją, a co bardzo ważne, ma świetne podejście do pacjentów. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i życzę, aby jak najdłużej mógł leczyć i pomagać kolejnym pacjentom. Serdecznie polecam! Ola R.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po pierwszym zabiegu u dr Dowgierda. Powiedzieć można tylko tyle, że to człowiek który przywraca wiarę w ludzi:D Jeszcze kogoś takiego nie spotkałam, szalony fachowiec, kochający swoją pracę i biednych pacjentów skrzywdzonych często przez innych lekarzy:D Doktorek to mega, spoko ziomek :D Kwiatek

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Mimo tego że jestem zrażona do lekarzy to do doktora Dowgierda jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Bardzo dużo mi pomógł i to w krótkim czasie. Ma bardzo fajne podejście do pacjenta. Zawsze chodzi uśmiechnięty i życzliwy z Niego człowiek. Polecam bardzo i dziękuje ! :)))

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Urodziłam się z rozszczepem wargi i podniebienia. Trafiłam do lekarza jako dorosły już pacjent. Niestety jestem zniedbanym pacjentem z innego "specjalistycznego" ośrodka. Mimo bardzo ciężkiej u mnie sytuacji dr podjął się leczenia. Uratował mnie z opresji. Trafiają do niego przypadki z całej Polski, często właśnie z ośrodków gdzie wcześniejsze operacje się nie powiodły. Doktor wprowadza luźną, rzec można koleżeńską atmosferę. I co najważniejsze - zawsze próbuje pomóc.. jak nie uda się jednym sposobem, próbuje innym. Bardzo gorąco polecam. Trafiają do niego dzieciaczki z przeróżnymi problemami i wadami. Sama oddałabym mu swoje dziecko bez wahania. Polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po dwóch operacjach przeprowadzonych przez doktora. Efek zachwycający! Jestem zupełnie inna, oczywiście na lepsze. Nie moglam się napatrzeć na swoją nową twarz i nacieszyć ją. Hospitalizacja też przebiegła dobrze. Byłam 500 km od domu doktor codziennie, czasami nawet kilka razy dziennie przychodził pytać jak się czuję, czy wszystko w porządku. Odpowiadał na każde pytanie. Jak wróciłam do domu też nie było problemu, zawsze można bylo do niego napisać lub zadzwonić cierpliwnie wszystko tłumaczy. POLECAM !!

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Dr Dowgierda od niedawna. 2 września miałam zabieg segmentacji szczęki oraz cofnięcia żuchwy. Mimo, że od operacji minęło dopiero parę dni jestem bardzo zadowolona za równo z zabiegu, hospitalizacji jak i zainteresowania i opieki przez Pana Doktora. Od samego początku dostawałam wszelkie informacje o jakie prosiłam. Pan Doktor był uprzejmy i nawet na najbardziej upierdliwe pytania odpowiadał. Szczerze polecam tego lekarza. Jest szybki i konkretny. Załatwia rzeczy bardzo rzeczowo.

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, jestem trochę starszą pacjentką doktora Dowgierda i mogę z czystym sumieniem wszystkim polecić tego lekarza. Jetem po 10 nieudanych operacjach związanych z rozszczepem wargi i podniebienia u innego lekarza i niestety efekt jest marny...teraz zajął się mną doktor Dowgierd i w końcu widać efekty ;-) Jestem bardzo zadowolona z fachowego podejścia, niesamowitej kultury w stosunku do pacjenta i oczywiście efektów operacji. Polecam wszystkim tego lekarza i proszę aby zgłaszali się do Pana doktora inni pacjenci, tacy jak ja...którzy potrzebują pomocy w poradzeniu sobie z naszą wadą. Rozszczep wargi i podniebienia to nie wyrok...to wada z którą wspaniale radzi sobie Pan Doktor Krzysztof Dowgierd. Dziękuję Panie doktorze i pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem w trakcie leczenia u Dr. Krzysztofa Dowgierda. Jestem już po pierwszej operacji która polegała na wstawieniu dystraktora i szczerze mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z wyniku operacji. Dr. Dowgierd jest godnym zaufania i w pełni profesjonalnym lekarzem, bardzo troszczy się o swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję Doktorowi oraz całemu personelowi Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Kamil.K

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jetem właśnie w trakcie leczenie i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Mam nadzieje, że takich lekarzy w naszej okropnej Polsce będzie więcej. Doktor życzliwy, wyrozumiały i zna się na rzeczy.Polecam!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online