Laryngolog dr n. med.

Krzysztof Dalke

34

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Zakres oferowanych usług:
  • Konsultacje laryngologiczne:
  - badanie nosa i zatok
  - badanie krtani i gardła
  - badanie ucha
  • Zabiegi operacyjne:
  - zabiegi w obrębie jamy ustnej
  - zabiegi nosa i zatok
  - operacje endoskopowe zatok
  - operacje przegrody nosa
  - zabiegi z zakresu krtani
  - zabiegi z zakresu szyi

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • 5 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Dalke to nie tylko lekarz rzeczowy, ale posiadajacy na miejscu sprzęt niezbędny do badań- stąd pewnie cena wizyty, którą bez najmniejszego oporu akceptuję ( wolę zapłacić więcej, ale nie jestem odsyłana do szpitala na kolejne terminy i badania). Jestem umówiona na zabieg, który powinien ułatwić mi życie. Nie zapłaciłam za wizytę, bo z wrażenia zapomniałam- pan doktor nie wołał: a zapłata? Oczywiście uregulowałam po chwili należność, niekoniecznie w kulturalny sposób ( emocje), nie zwrócił mi uwagi, że powinnam poczekać- a mógł. Zdecydowanie będę korzystała z usług doktora, bo realia NFZ mnie zabijają.

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2014

  Ocena: Słaby

  Bardzo miły lekarz i pewnie dobry w swojej dziedzinie, ale nestety moja wizyta u Pana doktora nie przyniosła spodziewanego przeze mnie efektu. Przyszłam do gabinetu z niepokojącymi objawami w prawym uchu - szumy, piski i lekki niedosłuch (w moim odczuciu nie słyszę jakby pewnych częstotliwości). Pan doktor zaczął (i pewnie słusznie oczywiście) od najprostszej rzeczy, czyli od wyczyszczenia mojego ucha. Zaczął od tego i na tym skończył, nie biorąc pod uwagę innych opcji. Stwierdził, że to wszystko i teraz będzie już dobrze (oczywiście nie od razu, bo ucho po czyszczeniu jest trochę "naruszone", ale za godzinę na pewno). Minęła godzina, minął dzień, dwa, pięć dni....i jest jak był przed wizytą. Wizyta była nieskuteczna i dalej nie wiem co jest powodem moich dolegliwości i co powinnam dalej robić. A 200 zł.zapłaciłam za wypłukanie jednego (nawet nie dwóch przy okazji) ucha. Nie chcę pisać, że to zły laryngolog, zły lekarz, bo pewnie tak nie jest, ale ja z mojej wizyty u Pana doktora zadowolona być nie mogę.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Szanowna Pani! Bardzo mi przykro, że nie jest Pani zadowolona wizyty u mnie, ale na tej wizycie nie mogłem do końca stwierdzić czy za Pani dolegliwości odpowiada korek woszczynowy czy inny problem. Po wypłukaniu woskowiny, zawsze pozostaje trochę wody i musi upłynąć jakiś czas aby stwierdzić czy ten zabieg jest do końca skuteczny. Jeśli Pani problem nie zastał rozwiązany to zapraszam Panią na ponowną (nieodpłatną) wizytę aby znaleźć przyczynę dolegliwości.

 • 12 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i cierpliwy lekarz, który potrafi wysłuchać pacjenta. Czekam na operację-mam nadzieję, że Pan doktor będzie w stanie mi pomóc i będę mógł normalnie funkcjonować. Polecam -pacjent

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , stawia trafną diagnozę ,budzi zaufanie przekazuje w sposób rzeczowy o stanie choroby polecam wszystkim .

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2014

  Ocena: Dobry

  Wizyta przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pan doktor to kompetentny, doświadczony lekarz, który potrafi słuchać pacjenta i wyjaśnić wątpliwości.

  zgłoś nadużycie
 • 16 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Przede wszystkim spokojna osoba , która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i wzbudza zaufanie. Wysłucha, wytłumaczy, doradzi. Jeszcze nie miałam operacji więc na tym polu ciężko jest mi się wypowiedzieć jednak odwiedziłam wielu lekarzy laryngologów i z całą pewnością mogę polecić każdemu dr Dalke . Po wizycie u doktora będziesz spokojniejszy/a o swoje zdrowie.

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Po wcześniejszych operacjach zatok,w tym jednej wykonanej w renomowanej AM w Poznaniu moje problemy wcale się nie kończyły,dolegliwości pozostawały.Po operacji wykonanej przez dr Dalke czuję się dużo lepiej i mam nadzieję na dalszą poprawę.Poza tym jestem pełna uznania za rzeczowość i stosunek do pacjentaJolanta.

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły, sympatyczny, konkretny; lekarz o dużym doświadczeniu zawodowym, budzi zaufanie pacjenta już po pierwszej wizycie.

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  W końcu lekarz, który dokładnie mi wyjaśnił mechanizmy jakie wpływają na to, że jestem chora.

  zgłoś nadużycie
 • 23 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miły kontakt.Konkretnie i rzeczowo .Czekam na zabieg. Inne opinie ,które czytaliśmy (pozytywne) 100% prawda.Polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?