dr n. med.

Krzysztof Dalke

Laryngolog

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Zakres oferowanych usług: • Konsultacje laryngologiczne: - badanie nosa i zatok - badanie krtani i gardła - badanie ucha • Zabiegi operacyjne: - zabiegi w obrębie jamy ustnej - zabiegi nosa i z... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Zakres oferowanych usług:
• Konsultacje laryngologiczne:
- badanie nosa i zatok
- badanie krtani i gardła
- badanie ucha
• Zabiegi operacyjne:
- zabiegi w obrębie jamy ustnej
- zabiegi nosa i zatok
- operacje endoskopowe zatok
- operacje przegrody nosa
- zabiegi z zakresu krtani
- zabiegi z zakresu szyi

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Poznaniu - Wydział Lekarski (Poznań, 1988 rok)

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  wspanialy lekarz troche musialam czekac na zabieg ,ale jestem juz po .Pan doktor wykonal doskonale operacje .Jestem miesiac po zabiegu jest dobrze bardzo dziekuje Panu Doktorowi

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm, kompetencja, fachowe podejście do pacjenta - same atuty!!! Lekarz godny polecenia!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły oraz sympatyczny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo konkretny, bardzo dobrze wszystko wytłumaczył. Poprzedni lekarz powiedział,że mam skrzywioną przegrodę i potrzebna operacja. A dr Dalke zlecił tomografię i okazało się, że jest o wiele więcej do zoperowania niż tylko przegroda. Polecam gorąco. Profesjonalne podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  U dr. Krzysztofa Dalke byłem po raz pierwszy, moim zdaniem jest to bardzo miły i rzeczowy lekarz, potrafi wytłumaczyć pacjętowi co da się zrobić w danym przypadku, jestem umówiony na zabieg w Klinice Vident. Pozdrawiam Jarek.

 • dobry

  Dobry fachowiec w swojej specjalności.Po zabiegu laryngologicznym poprawiły mi się warunki życia.Polecam Pana doktora.Wdzięczna pacjentka z Tucholi.

 • bardzo słaby

  z wizyty u pana dr nie moge byc zadowolona. najpierw spoznil sie 15 minut. umowilam na wizyte meza i syna. mezowi nic nowego nie powiedzial, a za nim wchodzilam ja z synem, maz zostal tez w gabinecie. zajzal do gardla, nosa i ucha, i nie byl w stanie powiedziec czy moj 4 letni syn ma miec wyciety trzeci migdal. wiec z wizyty tez sie nic nie dowiedzialam. ale oczywiscie za 15 minut wizyty skasowal 400 zl. wiecej do niego nie pojde.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Dalke to nie tylko lekarz rzeczowy, ale posiadajacy na miejscu sprzęt niezbędny do badań- stąd pewnie cena wizyty, którą bez najmniejszego oporu akceptuję ( wolę zapłacić więcej, ale nie jestem odsyłana do szpitala na kolejne terminy i badania). Jestem umówiona na zabieg, który powinien ułatwić mi życie. Nie zapłaciłam za wizytę, bo z wrażenia zapomniałam- pan doktor nie wołał: a zapłata? Oczywiście uregulowałam po chwili należność, niekoniecznie w kulturalny sposób ( emocje), nie zwrócił mi uwagi, że powinnam poczekać- a mógł. Zdecydowanie będę korzystała z usług doktora, bo realia NFZ mnie zabijają.

 • słaby

  Bardzo miły lekarz i pewnie dobry w swojej dziedzinie, ale nestety moja wizyta u Pana doktora nie przyniosła spodziewanego przeze mnie efektu. Przyszłam do gabinetu z niepokojącymi objawami w prawym uchu - szumy, piski i lekki niedosłuch (w moim odczuciu nie słyszę jakby pewnych częstotliwości). Pan doktor zaczął (i pewnie słusznie oczywiście) od najprostszej rzeczy, czyli od wyczyszczenia mojego ucha. Zaczął od tego i na tym skończył, nie biorąc pod uwagę innych opcji. Stwierdził, że to wszystko i teraz będzie już dobrze (oczywiście nie od razu, bo ucho po czyszczeniu jest trochę "naruszone", ale za godzinę na pewno). Minęła godzina, minął dzień, dwa, pięć dni....i jest jak był przed wizytą. Wizyta była nieskuteczna i dalej nie wiem co jest powodem moich dolegliwości i co powinnam dalej robić. A 200 zł.zapłaciłam za wypłukanie jednego (nawet nie dwóch przy okazji) ucha. Nie chcę pisać, że to zły laryngolog, zły lekarz, bo pewnie tak nie jest, ale ja z mojej wizyty u Pana doktora zadowolona być nie mogę.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Krzysztof Dalke ( 2 czerwca 2014)

  Szanowna Pani! Bardzo mi przykro, że nie jest Pani zadowolona wizyty u mnie, ale na tej wizycie nie mogłem do końca stwierdzić czy za Pani dolegliwości odpowiada korek woszczynowy czy inny problem. Po wypłukaniu woskowiny, zawsze pozostaje trochę wody i musi upłynąć jakiś czas aby stwierdzić czy ten zabieg jest do końca skuteczny. Jeśli Pani problem nie zastał rozwiązany to zapraszam Panią na ponowną (nieodpłatną) wizytę aby znaleźć przyczynę dolegliwości.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i cierpliwy lekarz, który potrafi wysłuchać pacjenta. Czekam na operację-mam nadzieję, że Pan doktor będzie w stanie mi pomóc i będę mógł normalnie funkcjonować. Polecam -pacjent

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Anna Regulska - laryngolog, Piotr Rybicki - laryngolog, Jadwiga Jarzębkiewicz - laryngolog, Katarzyna Gizińska - laryngolog, Zofia Szukalska - laryngolog, Marcin Daroszewski - laryngolog, Józef Mierzwiński - laryngolog, Dawid Matyniak - laryngolog, Maciej Badeński - laryngolog, Dariusz Kordys - laryngolog, Jolanta Włoch-Müller - laryngolog, Robert Bilewicz - laryngolog, Anna Szymańska-Skrzypek - laryngolog, Urszula Rychlik - laryngolog, Tadeusz Stępień - laryngolog, Teresa Wójcik - laryngolog, Andrzej Roter - laryngolog, Jacek Dariusz Gniot - laryngolog, Tomasz Piotr Kubiak - laryngolog, Elżbieta Maria Zająkała - laryngolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę