dr n. med.

Krzysztof Bucki

Proktolog, Chirurg, Gastrolog

Umów wizytę 370 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2009 roku specjalista z zakresu chirurgii ogólnej II stopnia. Specjalista endoskopii posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Gastroent... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Anoskopia 170 zł
Kolonoskopia z gastroskopią w ogólnym znieczuleniu 990 zł
Zwykła wizyta 150 - 170 zł
Kwalifikacja do kolonoskopii 150 zł
Histopatologia 60 zł
Konsultacja proktologiczna 180 zł
Gastroskopia ze znieczuleniem 500 zł
Kolonoskopia w ogólnym znieczuleniu 700 zł
Wizyta kontrolna 150 zł
Usuwanie znamion 350 zł
Konsultacja 150 - 170 zł
Polipektomie
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2009 roku specjalista z zakresu chirurgii ogólnej II stopnia. Specjalista endoskopii posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii w zakresie kolonoskopii oraz certyfikat Sekcji Chirurgii Endoskopowej Towarzystwa Chirurgów Polskich w zakresie gastroskopii. Obroniona praca doktorska poświęcona rakowi odbytnicy.

Doświadczony endoskopista – na swoim koncie ma już parędziesiat tysięcy wykonanych zabiegów gastroskopowych oraz kolonoskopowych zarówno diagnostycznych jak i zabiegowych

Wiceprezes zarządu Centrum Medycznego Skopia sp. z o.o. oraz kierownik medyczny tej spółki

Zainteresowania medyczne skupiają się wokół chirurgii ogólnej, chirurgii gastroenterologicznej (chirurgii przewodu pokarmowego w tym chirurgii proktologicznej) oraz chirurgii onkologicznej.

Miłośnik starych samochodów i fotograf amator z zamiłowania.

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
  • bardzo dobry

    Super lekarz, sympatyczny i profesjonalny. Badanie wykonuje bardzo delikatnie, nie pompując powietrza jak nie trzeba. Badanie bezbolesne, poza drobnym epizodem ze zrostami w jednym miejscu, które szcześliwie udało się przejść. Pomoc pielęgniarki nieoceniona. W gabinecie panuje pozytywny nastrój mimo tak niemiłego badania :) Polecam wszystkim!