Krzysztof Bladowski, ortopeda Olsztyn

Krzysztof Bladowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

19

Adresy

 • 26 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wiedza i empatia lekarza jest dla mnie jest ważna.Tu ją znalazłam. Przez 10 lat zagraniczni lekarze nawet z tytułem profesora nie postawili poprawnej diagnozy.Cierpienie i determinacja zaprowadziło mnie właśnie tu.Ten lekarz zrobił to przy pierwszej wizycie!!! Leczenie za mną - rehabilitacja w trakcie.Stan zdrowia: 90% lepiej.Jeszcze trochę rehabilitacji i będę jak NOWA. Dzisiaj moje życie nabrało znowu sensu i za to będę dozgonnie wdzięczna własnie temu wspaniałemu lekarzowi. Wanda Zäll

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, pełen empatii i cierpliwości. Trafiłem do niego na oddział w Szpitalu Miejskim, całkiem przypadkiem. Od razu zajął się moją ręką, która uległa wypadkowi. Bardzo dobrze się mną zaopiekował, żartując dodał mi otuchy i podniósł na duchu. Z lekarzem pracuje przesympatyczna Pani Jola, która profesjonalnie zajmuje się opatrunkami. Obsługa na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam i pozdrawiam cały zespół.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki diagnozie i leczeniu Pana doktora mogę nadal wykonywać swój zawód. Strasznie trudno się dostać na wizytę, ale warto "pukać" do skutku. Bardzo wdzięczna pacjentka. Maria Art.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najwspanialszy lekarz na świecie!!! Mam 2 endoprotezy kolan. Chodzę i cieszę się życiem, dzięki Panu Ordynatorowi! Dziękuję z całego serca i pozdrawiam! Teresa z RZS-em z Olsztyna!

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Wiele rzeczy poprawia co inni ortopedzi schrzanili. Pełen poświęceń. Który lekarz jest przed 7 rano w pracy? Chwała mu za to, że istnieje. Doktorze jesteś "największy" w Polsce, a może nie tylko.

  zgłoś nadużycie
 • 6 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy olsztyński ortopeda. Kompetencja, doświadczenie, profesjonalizm i niebagatelne poczucie humoru w jednym. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  świetny lekarz i specjalista, bardzo sympatyczny i śmieszny człowiek. polecam w 100 %

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Bladowski daje duże bezpieczeństwo. Dzięki niemu nadal chodzę. Dzięki nie mu mam znów naprawione nogi. Najlepszy ortopeda w Olsztynie. Ela

  zgłoś nadużycie
 • 22 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Ten doktór albo żaden. Takie jest moje zdanie. Dzięki niemu jeszcze chodzę!

  zgłoś nadużycie
 • 10 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry specjalista, zetknąłem sie z nim juz w 1993 roku jeszcze podczas jego pracy w szpitalu wojewódzkim..uratowal mi kolano, a teraz w szpitalu miejskim w 2006 roku otrzymałem przy jego pomocy i za sprawa jego wspaniałych umiejetności nowy staw biodrowy (rekonstrukcja i wstawienie protezy lewewgo biodra)...teraz funkcjonuje normalnie, chodze bez pomocy kuli czy tez laski, prowadze samochod. Czlowiek otwarty, może czasem troszke szorski ale bardzo bezpośredni, wspaniały kontaktowy lekarz i co najwazniejsze bardzo konkretny, nie kreci, mowi otwarcie jak sprawy wygladaja , co nalezy i co zrobi podczas zabiegu..czlowiek oddany pracy , widac , że to lekarz z powolania...nalezy sobie życzyc wiecej takicj ludzi. jESLI TRZEBA NALEZY POCZEKAC W KOLEJCE A NAWET ZAINWESTOWAC W PRYWATNA WIZYTE, BO WARTO.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami