Krystyna Lubera

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Inter-Med

  Pisarka 1 B
  39-300, Mielec, podkarpackie

  Dane kontaktowe

  111
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Nie polecam doktor Lubery zwłaszcza do prowadzenia ciąży. Nie wykryła mi skracającej się szyjki i zbyt wysokiego ciśnienia w drugiej ciąży. Na szczęście zdążyłam zmienić lekarza, ale i tak skończyło się cięciem przed terminem. Przypominałam się sama o badaniach, np. o bardzo ważnym GBS. Pani doktor niewiele tłumaczy. Zwykle trzeba samemu sie o wszystko dopytywać, a jak ma zły humor, to ani tyle nie idzie sie nic dowiedziec :( Pozdrawiam


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Nie polecam tej lekarki, Chodziłam do niej z pierwszą ciążą i nie wykryła mi skracającej szyjki. Trafiłam do szpitala w 27 tyg i szyjka miała już tylko 13mm, przez co leżałam na podtrzymaniu 2 m-ce! Urodziłam w 35 tyg. Na szczęście skończyło sie dobrze. Poszłam do niej w drugiej ciąży i nie wykryła mi że to ciąża a to był już 2 m-c, zasugerowała sie wynikiem testu ciążowego który wypadł negatywnie, zbadała mnie i stwierdziła że na ciążę jej to nie wygląda, a powinna mi była zrobic USG, więc poszłam do innego lekarza oczywiście już prywatnie i jednak stwierdził ciąże i juz do konca do niego chodze bo robi wszystko zeby nie powtórzyło się to co w pierwszej ciąży, już jestem prawie w 35 tyg i jak na razie jest OK. Do dr Lubery już więcej nie pójdę!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Gdzie przyjmuje prywatnie teraz pani dr Lubera?

 • bardzo dobry

  Do doktor Lubery chodzę prywatnie i musze powiedzieć, że w gabinecie panuje miła atmosfera, badania wykonywane są fachowo i nie muszę dużo płacić za wizytę. Nie mam zastrzeżeń.

 • bardzo dobry

  Super lekarka. Miła, konkretna. Wyleczyła mnie, podczas gdy inne lekarki przepisywały mi zbędne leki. Polecam!

 • słaby

  Nie jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia przez tę lekarkę i chcę zmieni na kooś innego. Jedyny plus to to, że jest uprzejma. Nie udziela szczegółowych indformacji na moje pytania. Praktycznie niczego nie dowiedziałam się na temat mojego problemu od niej. Dopiero w domu poszukałam informacji w internecie. Zapisuje mi jakieś leki, bez wyjaśnień co do ich przewidywanego działania. Dopiero z ulotek dowiaduję się na co są. Kiedyś miałam grzybicę. Później przyszłam do niej z problemem stałego swędzenia. Bez sprawdzenia, czy znów mam grzybicę zapisała mi leki w ciemno (a to nie była grzybica). Podczas ostatniej wizyty (po ok. 1,5 tygodnia) nawet nie zapytała czy przepisane leki pomogły. Podsumowując: słaby kontakt, mała dbałoś o pacjentkę, beztroska w przepisywaniu leków. NIE POLECAM!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Wg mnie Doktor Lubera jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. Udałam się do niej z polecenia innych osób. Doktor Lubera jest bardzo poważana w środowisku lekarskim. Moje wizyty u doktor Lubery były bardzo pomocne, miłe i bezstresowe mówiąc krótko: gorąco polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją