Krystyna Lubera, ginekolog Mielec

Krystyna Lubera

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

7
 • 12 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam doktor Lubery zwłaszcza do prowadzenia ciąży. Nie wykryła mi skracającej się szyjki i zbyt wysokiego ciśnienia w drugiej ciąży. Na szczęście zdążyłam zmienić lekarza, ale i tak skończyło się cięciem przed terminem. Przypominałam się sama o badaniach, np. o bardzo ważnym GBS. Pani doktor niewiele tłumaczy. Zwykle trzeba samemu sie o wszystko dopytywać, a jak ma zły humor, to ani tyle nie idzie sie nic dowiedziec :( Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 2 maja 2012

  Ocena: Słaby

  Nie polecam tej lekarki, Chodziłam do niej z pierwszą ciążą i nie wykryła mi skracającej szyjki. Trafiłam do szpitala w 27 tyg i szyjka miała już tylko 13mm, przez co leżałam na podtrzymaniu 2 m-ce! Urodziłam w 35 tyg. Na szczęście skończyło sie dobrze. Poszłam do niej w drugiej ciąży i nie wykryła mi że to ciąża a to był już 2 m-c, zasugerowała sie wynikiem testu ciążowego który wypadł negatywnie, zbadała mnie i stwierdziła że na ciążę jej to nie wygląda, a powinna mi była zrobic USG, więc poszłam do innego lekarza oczywiście już prywatnie i jednak stwierdził ciąże i juz do konca do niego chodze bo robi wszystko zeby nie powtórzyło się to co w pierwszej ciąży, już jestem prawie w 35 tyg i jak na razie jest OK. Do dr Lubery już więcej nie pójdę!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 2 września 2010

  Ocena: Neutralny

  Gdzie przyjmuje prywatnie teraz pani dr Lubera?

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Do doktor Lubery chodzę prywatnie i musze powiedzieć, że w gabinecie panuje miła atmosfera, badania wykonywane są fachowo i nie muszę dużo płacić za wizytę. Nie mam zastrzeżeń.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarka. Miła, konkretna. Wyleczyła mnie, podczas gdy inne lekarki przepisywały mi zbędne leki. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2009

  Ocena: Słaby

  Nie jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia przez tę lekarkę i chcę zmieni na kooś innego. Jedyny plus to to, że jest uprzejma. Nie udziela szczegółowych indformacji na moje pytania. Praktycznie niczego nie dowiedziałam się na temat mojego problemu od niej. Dopiero w domu poszukałam informacji w internecie. Zapisuje mi jakieś leki, bez wyjaśnień co do ich przewidywanego działania. Dopiero z ulotek dowiaduję się na co są. Kiedyś miałam grzybicę. Później przyszłam do niej z problemem stałego swędzenia. Bez sprawdzenia, czy znów mam grzybicę zapisała mi leki w ciemno (a to nie była grzybica). Podczas ostatniej wizyty (po ok. 1,5 tygodnia) nawet nie zapytała czy przepisane leki pomogły. Podsumowując: słaby kontakt, mała dbałoś o pacjentkę, beztroska w przepisywaniu leków. NIE POLECAM!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 2 kwietnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wg mnie Doktor Lubera jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. Udałam się do niej z polecenia innych osób. Doktor Lubera jest bardzo poważana w środowisku lekarskim. Moje wizyty u doktor Lubery były bardzo pomocne, miłe i bezstresowe mówiąc krótko: gorąco polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami