dr n. med.

Krystyna Jochan

Okulista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek, zawsze uśmiechnięty, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Pani Krystyna odmienia życia, moje odmieniła 16 maja. Wystarczyła 1 wizyta i zabieg by oczka były proste. Zapamiętam panią do końca życia. Pozdrawia dzielny Kuba ;)

 • bardzo dobry

  Droga KG! Rzadko kiedy pierwsza operacja przynosi zamierzony skutek - do wyleczenia uciekającego oka potrzebna jest cierpliwość, ja na stole operacyjnym u Dr Jochan leżałam 3 razy, a kąt zeza miałam niewielki - za każdym razem było coraz lepiej. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem. Życzę wytrwałości!

 • neutralny

  Witam, we wrześniu miałam zabieg ,ponieważ lewe oko mi ucieka , Pani doktor powiedziala ze do pół roku ma się to goić , mineło ponad pół roku,a nie widać żadnej poprawy...mimo ze na prawde wierzyłam że się uda, no ale nic jeszcze raz spróbuje za rok. Pozdrawiam i nie liczcie na cud przy pierwszej operacji tak jak ja bo można się bardzo sparzyć.

 • bardzo dobry

  Byłam u Pani doktor z moją półroczną córeczką. Miała zapchany kanalik łzowy. Wystarczyła jedna wizyta i skuteczny masaż, by widoczna była diametralna poprawa. Pani doktor ma niesamowite podejście do pacjenta - w każdym wieku. Po raz pierwszy od narodzin me dziecko ma niełzawiące oczko. Do tego najprawdopodobniej unikniemy nieprzyjemnego zabiegu przetykania. Bardzo polecam!!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Krystyna Jochan to wspaniała ciepła osoba i najlepszy specjalista w dziedzinie okulistyki. Mam 37 lat i wcześniej żaden okulista mnie tak dokładnie nie zbadał. Jestem po operacji zezującego oka i to dzięki Pani doktor miałam taką możliwość. Tyle lat żyłam z kompleksem, bo poprzedni lekarze stwierdzili, że nie da się nic zrobić. Jak tylko usłyszałam, że można operować moje oko przepłakałam cały wieczór. Pani doktor dała mi nowe życie i bardzo dziękuję za ten trud. Nie spotkałam lepszego lekarza, który ma talent, wiedzę i umiejętność oraz życzliwość dla ludzi. Cieszę się, że udało mi się poznać Panią doktor. Polecam Klinikę 2000 w Katowicach, przemiła obsługa, opieka i tam właśnie operuje Pani doktor.

 • bardzo słaby

  Synek miał kąt zeza 24 stopnie. Pojechaliśmy do dr Jochan przez pół Polski zimą, naczekaliśmy się. Powiedziała, że jeśli będziemy zasłaniać drugie oko to do wiosny zez zniknie. I to wszystko. Ręce mi opadły. Nie muszę chyba pisać, że zasłanianie nic nie dało. Synek jest już po operacji w szpitalu, ma teraz kąt zeza 4-12 stopni, w okularach oczy są proste. Nie wiem na czym polega "fenomen" p. Jochan...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  witam :) ponad rok temu zdecydowałam się na zabieg korekcji zeza u kochanej pani doktor Jochan. Muszę jednak podkreślić, że przed pierwszą wizytą i diagnostyką mojego problemu przez panią Krystynę lekarze nie dawali mi żadnych nadziei na to że kiedykolwiek będę mieć ładne, proste oczy, bez żadnych defektów. wszędzie słyszałam, że zez powróci po paru miesiącach. mój problem polega na tym, że nie widzę na prawe oko, co powodowało zeza rozbieżnego i do góry oraz niewielki oczopląs. myślałam że mój przypadek jest tragiczny, że będę potrzebowała co najmniej 4 operacji... jeśli w ogóle pani doktor zgodzi się na jakikolwiek zabieg... tymczasem pierwsza moja wizyta odbyła się 13 czerwca 2012r., pani Jochan obejrzała moje oczy i bez problemowo powiedziała że mi pomoże, że da się, że będę mieć ładne oczka. to był dla mnie szok. zatkało mnie dosłownie, tym bardziej że operacja odbyła się już za tydzień po mojej wizycie tj. 22 czerwca. po operacji byłam jeszcze bardziej oszołomiona. myślałam że ta operacja zmniejszy mojego zeza, tymczasem w lustrze ujrzałam dwa równiutko patrzące oczka. jestem bardzo zadowolona, minął już ponad rok a oczka jak patrzyły ładnie, tak patrzą dalej. polecam w 100% tego lekarza. pani doktor zmieniła całe moje życie. jestem jej dozgonnie wdzięczna!!!

 • bardzo dobry

  Witam...miałem 2 operacje u Pani dr. JOCHAN ...był to zez rozbieżny oka lewego , jestem po wielu latach szczęśliwy móc patrzeć komuś prosto w oczy ,zawdzięczam to tylko pani dr. nie dość że profesjonalnie podeszła do mej wady wytłumaczyła po chłopsku co i jak, że mam się nie bać będzie ok, to jeszcze ten jej powalający uśmiech na twarzy ...bardzo miła osoba

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest osobą otwartą na drugiego człowieka, uśmiechniętą, a do tego świetną specjalistką. Miałem u Pani Doktor zabieg wycięcia narośli z oka - zabieg przeprowadzony pierwsza klasa! Oko wygląda jak nowe. Oby więcej takich lekarzy!

 • bardzo dobry

  Panią dr Jochan miałam przyjemność poznać kilka lat temu. Szczęśliwym trafem znalazłam Jej nazwisko w internecie. Nie wierzyłam, że ktokolwiek może uratować moje krzywe spojrzenie, "dzięki" lekarzom, do których trafiłam w młodym wieku - a byli to nie tylko Polacy, lecz również Rosjanie i Amerykanie. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że taka moja uroda i muszę się z tym pogodzić... Pani Dr Jochan dokonała czegoś nieprawdopodobnego - uratowała nie tylko moje oczy, ale i duszę. Dzięki niej zaczęłam patrzeć ludziom prosto w oczy i co najważniejsze - uwierzyłam w siebie. Jednym słowem - zyskałam nowe życie. Dzięki Niej również, wykształciło się u mnie widzenie obuoczne, co już zakrawa o cud - bo z zezem męczyłam się od urodzenia. Znawcy tematu zrozumieją, co mam na myśli.... Pani Dr Krystyna Jochan to kobieta - anioł. Jej sposób bycia: dobroć, mądrość, szczery uśmiech, wyrozumiałość i niezwykła łagodność w podejściu do drugiego człowieka, powodują, że stała się dla mnie wielkim autorytetem, wzorem, za którym wszyscy powinnyśmy podążać. Wówczas nasz świat byłby o niebo lepszy :) DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Joanna Kaliszewska-Cupiał - okulista, Anna Czopik-Flak - okulista, Robert Tomalka - okulista, Andrzej Nowojski - okulista, Elżbieta Samochowiec-Donocik - okulista, Małgorzata Lucyna Pączek - okulista, Barbara Katarzyna Drobisz - okulista, Piotr Papierniak - okulista, Teresa Jatczak - okulista, Ewa Wilk - okulista, Łukasz Kulesza - okulista, Gabriela Kaźmierska - okulista, Anna Karolina Nowińska - okulista, Halina Wykrota - okulista, Ariadna Gierek - Łapińska - okulista, Paweł Szkaradek - okulista, Grzegorz Pojda - okulista, Antonina Jurewicz-Bartczak - okulista, Małgorzata Cholewka-Szklarek - okulista, Grażyna Kurek - okulista
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online